Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

renettka
30. sep 2009

už ma to Maggi štve 😠

mikalove
30. sep 2009

ani mi nehovor o maggi naviera mi žila na čela 😠

mikalove
30. sep 2009

na čele 😀

wighy
30. sep 2009

mikalove 😀 😀 😀

snilko7
30. sep 2009

bubi tiež som v noci "predávala deti":D hučali obe a ani jeden nebol "pri zmysloch" ráno o ničom nevedeli....len moje kruhy pod očami svedčili o tom že sa niečo dialo 😀
a moja schránka je už týžden prázdna, dokonca ani šeky nechodia...to bude asi tou novou poštárkou, možno platí aj moje účty 😀

bubadlo27
30. sep 2009

tak som rada, ze som neni jedina, co chce obchodovat raz za cas s detmi 😀 😀 😀
ja mam na maggi tusim 1200 a pokial vam reecepty nepouznavaju ani pisat dalsie nebudem 😠

mikalove
30. sep 2009

mojej dcere hovoriavam,že jej to vrátim ked budem stará,aj tie plienky aj nočné húkanie 😀

babatko88
30. sep 2009

mne maggi nič neuznalo už asi 3týždne a predtým 1recept, nič moc...
mikalove, daj link na ten elektrolux, ho neviem nájsť.... a o čo tam vlastne ide, ked všetky vyhrávate?
inak z twisteru mi odpísali, že to overia, nech pošlem adresu... no, som zvedavá, čo z toho bude

mikalove
30. sep 2009

keby na buene vyhodnotili tie kvízi tak už objednavam čkolády a končím tam,ma to nebaví.ozaj renetka tebe prišli minule,nie? ked budem mať 2500b hned ich môžem objednať?

anabelle03
30. sep 2009

ahojte, su na tom elektroluxe niekde aj vyherci?

snilko7
30. sep 2009

mikalove môj syn je presvedčený že plienky nosím aj teraz:D:D minule objavil v kúpelni moje vložky a "vynadal mi" že prečo ja mám ešte plienky keď som už taká veľká a že či sa hanbím keď ich schovávam 😅 😕 vraj on to nikomu neprezradí...no manžel sa dusil rehotom...

katuskapd
30. sep 2009

tak dieta spi tiez mal v noci zurku, prerezava sa stolicka 😝 😠
mikalove 😀 😀

taka mala anketa na kolko veci cakate, ci uz vyhra, alebo darceky
ja na 9 si myslim ze postarka bere

a dnes len casopis mamaaja, iank nic

mikalove
30. sep 2009

😀 😀 snilko ,dobre že to nehovorí niekde v školke

aksulvap
30. sep 2009

babatko prosim ta na twisteri to ako funguje? Ja som si myslela, ze sa tam hra len o peracnik, da sa aj o nieco ine?

zuzin78
30. sep 2009

dnes klasika prazdna schranka ☹ .ani maggi, ani pribinak, ani z mojedite. kaslu na mna? 😠
ako citam, mame doma malych marodov. zajtra idem so Sofinkou k doktorke, stale ma horucky ☹

katuskapd
30. sep 2009

snilko 😀 😀 😀 som sa pobavila

babatko88
30. sep 2009

na buene už jedny čoko zmizli, niekto je šikovný... mňa to tiež nebaví, mám okolo 1600b a nemôžem sa dočkať konca, napr. dnes som písala a písala a zrazu mi nešli body, že len za 100 komentárov, ale napísala som len 35 komentárov, nechápem, mne asi počítali aj príspevky

mikalove
30. sep 2009

ja čakám ešte 7 vyhier a 5 z kucharky

babatko88
30. sep 2009

aksulvap, len o peračník a aj to už skončilo 😒

babatko88
30. sep 2009

ja čakám len na 1výhru... inak nič, nemám šťastie, ako niekto, že mikalove? 😅

mikalove
30. sep 2009

prečo ten úsmev? 😕

renettka
30. sep 2009

Stani v minulom kole to bolo trochu iné.Ta Maggi Zuzka je riadna koza.Myslím,že to Maggi už dlho nebude.Ozvali sa ti už z kuchárky?

babatko88
30. sep 2009

zo srandy, nie? už ma to ani nebaví, všade súťažím a nikde nevyhrám, ale zato, ty si skoro všade, ti tíško závidím, preto tento úsmev 😅

mikalove
30. sep 2009

ešte na posledné nie,tie 4 mi potvrili že do 10dní a teraz nič,asi napíšem či to dostali...a čo ten rimmel?

monyka81
30. sep 2009

ja si tiez myslim ze nasa postarka neda do schranky to co ma bola som sa aj stazovat ze nemam v schranke to co mam mat a este ci je poviná chodit na 4 poschodie ked ze mam 2 male deti a nemame vytah vela krat som s malou musela na rukach ist dole .Veduca mi povedala že musi chodit lenže poštarka si stale robi po svojom a v schranke som dost dlho nemala nič

renettka
30. sep 2009

Stani rimmel neviem,neozvali sa

renettka
30. sep 2009

a čo si dala na tom buene?myslím tú hádanku

avanka
30. sep 2009

Baby a z tej kuchárky im mám napísať do kontaktov, ze si objednavam napr. set na pizzu a adresu, ci co?
lebo som ich vcera pytala o katalog darcekov a nikto neodpisal....

a Lukasko uplne hori, tak sa vytesujem 😠

petka1982
30. sep 2009

Mne Maggi včera schválilo 25 receptov, ale tiež si myslím,že už dlho nebude fičať

renettka
30. sep 2009

avanka áno do kontaktov a ak chceš pošlem ti e mailom ten katalóg