Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

moname
13. nov 2012

a tie bezlepkové vzorky vám prišli?

martinkatinka
13. nov 2012

@mongo nie, ale už sa na nu teším 😀

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
markot1
13. nov 2012

aj mne dnes prisli kravty. Aspon nieco. 🙂

petrav78
13. nov 2012

@darymorka ak chces tie vykrajovatka posli mi do IP adresu 🙂

samulsonka
13. nov 2012

tak letne bueno nam pride az zaciatkom decembra 🙂 toto mi napisali na FB

na Slovensko se bude rozesílat 23-24.11, zadrhla se nám dodávka Bueno White, čekáme až to bude komplet a pak to povezeme všechny balíky na Slovensko k rozeslání, posílat to z ČR je noční můra 🙂

samulsonka
13. nov 2012

@danielaj ja som tiez dala tych dvoch z toho filmu

putney
13. nov 2012

http://www.femme.sk/index.php?option=com_conten... nova sutaz, ale zatial tam nejako nie su kolonky na vyplnenie odpovede 🙂

sonalove
13. nov 2012

ahojte, pozrite na link - tento víkend 16-18.11. zlava 20-43% na lego duplo http://www.alltoys.sk/

sonalove
13. nov 2012

a ďakujem vám za pridanie linku sútaže s Tchibom! 🙂 , vyhrala som 15€ poukaz na nákup v tchibo.sk, kuk či tam nieje aj niektorá z vás 🙂
http://www.facebook.com/TchiboSlovensko?sk=app_...

martinka17
13. nov 2012

@danielaj
@ajulienka81 Frank a Rachel toto som dala ja 😵

martinka17
13. nov 2012

ináč na lego sa oplatí ísť do Dráčika, alebo teraz aj do Tesca, ja som dnes kúpila reciklačné auto za polovicu 😉

alexandra33
13. nov 2012

inac babenky dnes som bola na prednaske zepteru, ma nalakali ze vraj som nieco vyhrala, ta cena akoze trapnejsia uz nemohla byt, na vyber cistiaci krem, utierka na okuliare, ci nejaka kucharska kniha, sice tie ceny mi az tak nevadili, vadilo mi ze ma normalne chceli presvedcit nech si kupim na splatky drahy pristoj, pricom vedeli ze len teraz som nastupila do prace, tak ma nastvali, bolo to vyslovene neprijemne 😠 😠 ☹

alexandra33
13. nov 2012

@martinka17
mati to je do novej dvojice na buene, naisto ? lebo ja vobec netusim 🙂

samulsonka
13. nov 2012

@alexandra33 ja som to tiez dala, a takym tempom akym to pripisuju tak to bude uz nanic .-)

alexandra33
13. nov 2012

@martinka17
to je pravda, all toys je dost drahy vseobecne

alexandra33
13. nov 2012

dnes sa mi podarilo este posledny den kupit v 101 drogerii nivea vyrobky v akcii a k tomu sutaz a rukavice, ale k jednemu vyrobku nivea baby samozrejme vzorky uz nemali ☹

benca
13. nov 2012

vasa-kozmetika.sk testovanie vlasovej kozmetiky

martinka17
13. nov 2012

@alexandra33 áno, do novej dvojice 😉

benca
13. nov 2012

beautycare-study.sk su to sluzby pre verejnost za primerane ceny manikura, pedikura, kadernictvo, robia to studenti, parkrat som bola na strihani za par korun a velmi pekne, chystam sa aj na kozmetiku, znama velmi chvalila, viem, ze su v blave dve take centra svatoplukova a groslingova

1ingrida1
13. nov 2012

@benca na svatoplukovu som chodila, vyucena kozmeticka. mozem potvrdit ze tam maju niektore kozmeticke pristroje ktore v normalnych alonoch ani nemaju. velmi nizke ceny aj na procedury aj na pristroje. a baby sa fakt snazia,lebo majsterky su prisne..teda aspon vtedy boli,ked som tam choodila ja.. treba sa na vratnici opytat kedy robia tretiacky alebo stvrtacky, pretoze druhacky toho este moc nevedia. k druhackam by som mozno isla na obocko a mihy,aale urcite nie na depilaciu