Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

buchta11
5. feb 2010

Baby to bol den.. najprv som pred odchodom busu z prace utekala nakupit a zabudla som v obchode penazenku.. este ze som stihla pred ochodom busu vybehnut a nasla som ju pri kosikoch aj s peniazmi a dokladmi :D dakujem ti BOZE :D.. a potom bus co ide o 16:25 a mam byt u nas 17:00 cca 20 km.. sme isli v tych zapchach co boli okolo celej nitry az do 19:00 .. neskutocny den

katuskapd
5. feb 2010

nasla som ze dej sa odohrava vo Washingtone D.C.

lienulenka
5. feb 2010

buchta to je tak na piatok 13-teho a nie 5-teho 😅 katuska je to víkendový pobyt v Sklených Tepliciach so skoípasom do Salamander resortu 😉

lienulenka
5. feb 2010

skipasom som chcela napísať 😅

veronica1
5. feb 2010

prepacte ze tu zasa otravujem, ale ked nahodou este niekto nehlasoval, poprosim o hlasky, ja sa snazim vsetkym oplacat(v hocijakej sutazi, nielen v Milke).
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=8e...
PS: som rada, ze aspon niektore sa domohli spravodlivosti, no moj pripad to asi nebude a vykaslu sa na mojho klikaca ☹ 😠 ☹

claudee
5. feb 2010

teraz pozerám výhercov na rimmeli z 3. týždňa a sú tam len tri baby a ja medzi nimi nie som 😕 ale ved som vyhrala 18.1.nechápem 😨 idem im tam napísať 😨

katuskapd
5. feb 2010

a narodil sa v Exeteru v New Hampshire

buchta11
5. feb 2010

UFFF milky zahlasovane ale dnes uz padam na hubičku :D.. dufam ze dostaneme s Bobim este 50 hlasov x) lol .. dobru nocku a tie co mate nočnu zmenu vela stastia a nevyhrajte nam vsetko 🙂

katuskapd
5. feb 2010

lienka super 😉

katuskapd
5. feb 2010

tocila som rimel jedno pred 😝

glumdolf
5. feb 2010

táák a je to zlé. Nakolko som na chate kde mám net iba mobilný tak nič moc. Predbehli ma asi o 120 hlasov.
sa na to môžem vykašľať.
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=b2...

krinolina
5. feb 2010

claudee ale ja som nasla viac nickov na rimmeli su tri ale ked si to skopirujes a vlozis dakde aj sedem ti ich ukaze nechapem

krinolina
5. feb 2010

ten strateny symobol je posledna odpvoed salamunov kluc som nasla potom washington, zednici a este neviemcockajte

krinolina
5. feb 2010

aha to tretie som dala ze podpisany vytlacok bo som nevedela najst

krinolina
5. feb 2010

rimmel vyhercovia balicka za treti tyzden

* djcarmen
* Diami
* destinypd
* saskia0902
* ivinkaf
* juliep
* KiikuuSkaa
* dzabka18
* katkka24

sonalove
5. feb 2010
lenkanemeckova
5. feb 2010

ahojky... zahlasované kde se dalo i víckrát... já si prosím taky ... sic teda kulhám... ti dva přede mnou se evidentně baví ... ale já to nevzdám... a když... tak až zítra... moc díky za každý hlásek 😵

http://www.reknitosmilkou.cz/index.php?hash=3aa...

a blahopřeju k výhrám ... i k vyřazení klikačů na milkách 😉

claudee
5. feb 2010

krin, aj tak nie som medzi tými výhercami ☹ ja tomu nechápem.. prečoo??!! 😠

mikalove
5. feb 2010

claudee ak si už vhrala,tak druhá vyhra nesmie byť na tu istu adresu,to ti nepošlú

ajinka19
5. feb 2010

ano,krin DAKUJEM som tam 😀

claudee
5. feb 2010

už som zistila v čom to je, registrovala som sa tam na bratovo meno 😅

claudee
5. feb 2010

tak aspon ty ajinka

ajinka19
5. feb 2010

dakujem claudee,ale to je moja druha a asi aj posledna vyhra na rimmeli.no teda prva bola na segrinu adresu,druha na moju.Asi sa regnem na kamosku🙂))

claudee
5. feb 2010

a tak som sa tešila na výhru 😖 čo sa mám regnúť aj na babku? 😀

krinolina
5. feb 2010

nooo babku co alebo svokru alebo tak...to je napisane ze registrovat sa mozu len zeny...ja som mala balik na mna a maminu ..s.egre zrusili registraciu nevedno preco...aj by som moznoze starku registrovala ale tak ona sa vola takisto ako mamina a z jedneho mesta menovkyne to by bolo divne...a starka by sa cudovala keby jej to pride,...parkrat som vyhrala na druhu starku ale ta mi uz nezije skoda...nie kvoli vyhram ale ze mohla tu este byt

krinolina
5. feb 2010

ajinka tak gratulujem k balicku 😉

claudee
5. feb 2010

ved to je to, že aj moja mama sa volá ako ja...teda ja sa volám po nej 😀 a ani sestru nemám, fakt asi tú babku dám ešte, aby som mala vyššiu šancu 😅

mikalove
5. feb 2010

Výherca:
Ján Martiška, Bobrovník

Správna odpoveď:
max do 2 kg v rámci Slovenska

Počet všetkých odpovedí: 336 (304 správnych odpovedí)
Žrebované dňa: 04.02.2010

z pošty