Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluen
17. sep 2012

ako ste na tom s miňonkami?🙂

darymorka
17. sep 2012

@bluen mne sa dnes podarilo vyhrat 2x balicek minoniek 🙂

stanushqa
17. sep 2012

@darymorka gratulujem aj ja som raz nahodou vyhrala pred cca 2tyzdnami a este vzdy mi neprisli 😠 tak dufam ze pridu ale ani bohovy nechapem ten ich princip s cislami :D

darymorka
17. sep 2012

stanushqa -oni to budu posielat az po skonceni sutaze asi tak za dva tyzdne...ja som len scitovala a odcitovala a buuum 🙂 🙂 🙂 a min.nedelu som tam vyhrala kavu,tak hovorim ze super hra 🙂 len skoda,ze skoro vzdy ked tam idem je uz po vyhrach 🙄

martinkatinka
17. sep 2012

@bluen nič, dala som 8001 a boli vraj v okruhu 250 miňoniek... takže tesne!

benca
17. sep 2012

chcem sa spytat neviem ci to bolo v maji alebo v aprili som vyplnala taku stranku, ze odosli 3 zdrave recepty a dojde za to salka s lyzickou, firma sa neozvala, aj som nedavno pisala mail, nepisali ste nieco taketo, ak ano dosli vam salky

martinka17
17. sep 2012

baby, dnes mi prišiel nový katalóg Walmark a sú tam aj nové darčeky. Ja som nadšená, lebo je tam 10€ poukážka do dráčika 😀 😀 😀

ibajeho
17. sep 2012

@stanushqa
@benca baby trosku vas tu citam a to vam poslali z hipp a z nestle tie vzorky len tak? pretoze ja som sa v hippe registrovala pred 3mi mesiacmi zatial mi nic neprislo...z nestle mi pred styrmi mesiacmi dosli dve kase a podbradnik...odvtedy mi poslali len pisomne letaky ale nic k nim nepribalili...tak teraz neviem ci sa mam nasrat alebo ste aj nejako tam sutazili alebo ako je to mozne ze ja nikdy nic nedostanem tak ako ostatni...vrrr 🙄

slavka11
17. sep 2012

@labus tak drzim palce nam tiez chutia a nahodou som dnes v obchode v regali videla ze sutaz tak mi oci zaiskrili a hned isli do kosika. Zapekacie misky su pekne ale mne sa nepodarilo nic chytit tak snad nabuduce a aby som nezabudla treba blocek do sutaze lebo sa zadava datum a cas nakupu

martinkatinka
17. sep 2012

@ibajeho no ja som si písala na nestlé o vzorky cez kontaktný formulár a poslali cca za mesiac... nikde som sa neregistrovala... vlastne, hipp áno, ale to mi len za registráciu poslali a odvtedy nič

ibajeho
17. sep 2012

@martinkatinka mne ani za tu registraciu...ved kvoli tomu som sa registrovala a vlastne uplne zbytocne lebo ajtak nic neposlali...ach jaj, ja toto nechapem ze tak na co sa propaguju ked to ajtak nesplnia...ako nejde mi o tie veci, ale o ten princip...pretoze ak by mi tie vzorky poslali, je dost mozne ze by malemu chutili a kupovali by sme ich...cize by sme sa stali ich zakaznikom, teda uz aj sme lebo hipp nam dost vyhovuje ale hovorim ide tu o ten princip 😕 🙄

benca
17. sep 2012

ibajeho tak ja som napisala maily na firmy, ze sa mi narodilo babo a tak, ze ci nemaju nejake vzorky, aj som vsade registrovana a poslali, mne zas neposlali podbradnik, nic si z toho nerob ja posielam kazdu sutaz aj minonky, bueno, vsetko mozne, a nic sa nedari, raz jedna kozmetika

martinkatinka
17. sep 2012

@ibajeho aj moja kamoška sa registrovala a jej tiež nič neposlali... myslela, že vyskúša a ak zachutí, kúpi... no ale takto ju to aj odradilo kúpiť, keď nesplnili, čo slúbili.... takže úplne blbá stratégia.... chápem, čo myslíš....

ibajeho
17. sep 2012

@benca ale ty mas praveze vo vsetkom stastie a prehlad, ty stale len pises co vsetko ti poposielali 😀 to len ja mam takuto smolu...a tiez si bola v dovere dostala si kufrik, ja som to dostala tiez ale vzorky po zaruke...a co sa tyka dmky baby bonusu, tak to iste...vytesovala som sa zo vzoriek jak mala a dali mi opat po zaruke...to proste nevymyslis, to je zivot...moj zivot 😀 🙄 😀

benca
17. sep 2012

ibajeho tiez si myslim, ze posielam kazdu sutaz a nic, ale ja to beriem ako zabavu takze v poho

martinkatinka
17. sep 2012

@benca ja som zase celkom úspešná... čo som začala sem na fóre, tak som vyhrala všeličo... veľmi potešilo... a snažím sa sem hádzať linky, aby sa poštastilo aj iným...

benca
17. sep 2012

hero posielal kase, to bolo na nejakej stranke so vzorkami v ponuke

benca
17. sep 2012

ja skor riesim tie veci tinka co viem, ze sa zadari testujem kozmetiku, dost sa stane, ze mi poslu na omladnut.sk, puberta.sk, na femine.cz pisem recenzie k vyrobkom a vyberam si za to kozmetiku, klikacky robim asi tri, vyskumy a take blbosti, to je iste, ze dostaneme, a hladam stranky so vzorkami, tie viem, ze poslu aspon 90 percent

benca
17. sep 2012

no raz som vyhrala pobyt v luxusnom hoteli, ale to bolo v obchode

benca
17. sep 2012

a riesime na vsetkych strankach vymienanie kodov za darceky, to sa mi dari

benca
17. sep 2012

ked nieco ja chcem z tej firmy vyskusat pre dieta, tak tam napisem, a zatial poslali, samozrejme dane vyrobky potom kupim

martinkatinka
17. sep 2012

https://www.facebook.com/nasliptov/app_44410057...
neviem, či som to už nedávala...

martinkatinka
17. sep 2012

@benca tak moj chlap normálne čumí, že aké úspechy 😀 a čo sa týka dotazníkov a vzoriek, tiež na tom "makám" a tiež mi hovorí, že sa na tom ušetrí.... tak mám taký pocit, že niečo aj robím, hoci malý, to je turbo...

benca
17. sep 2012

martinkatinka to je pekne, ze prajes aj inym, klobuk dole, takych je malo

benca
17. sep 2012

martinkatinka nech sa ti dari aj nadalej

benca
17. sep 2012

no moj muz sa na tom smial, a teraz ked vidi, ze som raz vyhrala drahu znackovu kozmetiku jeden sprchac tam bol za 15 eur a dalsie veci tak nechapal, a ked chodi postarka, tak sa tesi, ze prisli ti vzorky

benca
17. sep 2012

ale uz vidim, ze sa moc vzorky nehybu, nebola som tu 3 mesiace a vela som noveho nenasla