Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

rossio
8. nov 2012

@stanushqa jeeej super, som medzi vyhercami poukážok tesco :D

stanushqa
8. nov 2012

@rossio gratulka 🙂

rossio
8. nov 2012

@stanushqa dakujem pekne 🙂

petrav78
8. nov 2012

@vera1132 mali to pre mna nachystane v igelitke :DDD

martinkatinka
8. nov 2012

Tesco výhercovia s clubcard http://www.clubcard.sk/

stina
8. nov 2012

http://www.clubcard.sk/
výhercovia sú znami

ajulienka81
8. nov 2012

@zuzin78 ja som kupila v kauflande a svetielko mam anjelika...je to pekne, mala pri nom zaspava

ajulienka81
8. nov 2012

@stina a aka to bola sutaz s tym tescom? ja si nepamatam...

chrenkovae
8. nov 2012

@stina pekna vyhra určite poteši 🙂

petka1982
8. nov 2012

@bluen to ma mrzí,aj mna by to nahnevalo...ja som slovensku verziu ani nevidela,len cesku 😖 ...este aj tu tajnicku som lustila po cesky 😀 napíš im určite,aj ja som zvedavá,čo ti odpíšu 😉

miriiama
8. nov 2012

@moname prepac... asi mi to nezobralo dobre, na buene som myslela 🙂

stina
8. nov 2012

neuveríte...práve pozerám FB a zistila som, že na premaman som vyhrala sovičku od Silver cross,. joj výhry pre dieťatko ma najviac tešia 🙂

stina
8. nov 2012

@ajulienka81 tosa bloky z nákupu vypisovali...bola tam na konci taká časť na vypísanie a hádzalo sa to tam do takej škatule veľkej

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benca
8. nov 2012

dalsia karta zlavova do zbierky, pupa karta sa da vybavit v parfumeriach

benca
8. nov 2012

tak v anne marie borling maju dobry bordel, som sa registrovala na vzorky na facebooku aj na ich maily, a nic mi nechodila, a dnes som im napisala mail, ze preco nemam vzorky, a pani ze nic odo mna nedostali, ale ze hned to napravia a cakam kedy zavolaju z oriflame na ten hojivy zazrak, tak im poviem, ze nech ma neotravuju s registraciou, ja som kedysi robila pre avon a stacilo mi, a hned sa spytam, kde je slubovany zazrak, no ja zbytocne nebudem stracat cas vypisovanim na vzorky, je to moje jedno z hobby, ale vsetko vyplnujem a nic neposielaju, nech sa nehnevaju, inak dnes mi dosli vzorky z weledy pre malu, ta im ale tiez dlho trvalo

benca
8. nov 2012

na vademecum stranke sutaz ale neviem ci to tu uz bolo

benca
8. nov 2012

ozaj dievcata bioderma vam dosla a kava milicano, mne zatial nie

rossio
8. nov 2012

@benca mne dnes dosla kava milcano

benca
8. nov 2012

tak uz asi pomaly kavy posielaju

petrav78
8. nov 2012

@benca ty si teda razna zena ale super, treba sa ozvat 😠
bioderma prisla, kava este nie, snad uz coskoro 😒

majina1974
8. nov 2012

ahojte práve som sa dozvedela,že som vyhrala Pay pass guru... mohli by ste mi napísat,ktorá ste už túto poukážku vyhrali,ako sa s ňou bude dat platit?dakujem.

petrav78
8. nov 2012

@majina1974 ja som dva krat vyhrala ale este to neprislo, tak neviem... sak snad k tomu bude nejake info, ale inak asi ako kartou...prilozis a ides :D

zhalickova
8. nov 2012

@majina1974 je to super, prodavačky si s ní většinou poradili sami přiložili a pípni. Já jsem ji použila v Dráčiku a Dm drogerii tady na Slovensku, u nás v ČR velký problém, jak kdyby se s ní nedalo platit nikde. slovenské prodavačky jsou vstřícnější a vzdělanější v tomto ohledu.

stina
8. nov 2012

tak sa teraz podržte čo sa mi stalo...včera aj mne volalo nejaké číslo...ale vybil sa mi mobil. Dnes mi to nedalo, tak som si číslo vyhladala na nete...a že moja profesorka telesnej zo strednej. Vŕtalo mi v hlave čo ona odo mňa mohla chcieť, a odkiaľ má moje číslo na mobil? Ved som ju naposledy videla pred 12-timi rokmi. Tak som zavolala...drb a ona robí oriflame a v utorok sa máme stretnúť. Prečo ja koza sa nechám ukecať? Samozrejme, že ani netuší kto som. To dostala asi tiež kontakt z toho slávneho hojivého zázraku, čo sme robili to video, nie?
Tak vás v utorok budem informovať, či mi niečo aj dá...

stanushqa
8. nov 2012

@majina1974 prisiel ti mail ze si vyhrala ci si nahodne zistila?