Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

d198815
12. okt 2012

chcel by este niekto sedem bodov z milky???

stina
12. okt 2012

mamičky, ak máte chuť, budeme radi, ak za nás zahlasujete 🙂
(dá sa jednoducho prihlásiť aj cez FB na tej stránke a potom pod prihlásením je prázdne okienko, tam stačí napísať Filipenko a vyhodí našu foto) Ďakujeme za každý hlas. Martina

alexandra33
12. okt 2012

please babenky, skusam prvykrat sutaz s hlasovanim, zahlasujte mi 🙂
http://www.mojakabelka.sk/kabelka-detail-59

a ja ked potrebujete nieco zahlasovat samozrejme aj ja to oplatim

dakujem 🙂 🙂

alexandra33
12. okt 2012

@martinka17
mne nic nedoslo ☹

martinkatinka
13. okt 2012

Tak nivea vzorky sú už doma, celkom potešili, je tam šampon, sprcháč, kondicionér, a nejaké krémiky a peelingový obrúsok na pleť....všetko také malé sáčky na jedno použitie, ale je toho pomerne dosť... ale Caro ma sklamalo, len dve kávičky, dve cará a jedno to ricoré :(

stanushqa
13. okt 2012

@chrenkovae dakujem aj ked popravde som cakala dajaku knizku ale nevadii mam stastie len na jedlo to bude asi tym ze som tehotna :D minule som vyhrala bon pari teraz toto a este aj Bebe a minonky 😉

tosijo
13. okt 2012

babule, nemate v Milke nepotrebnych 10 bodov? ak ano, prevediete nam? naše identifikačné číslo: 2891385983

dakujeme!

tinal
13. okt 2012

Ahojte baby, ak by niekomu zostali body,ktoré už nepoužije v Milke, prosím, pošlite mi na číslo 2587354306. Chceli sme tabuľku, ale kým pripočítali tých 14 bodov, tak sa minuli. Tak chcem skúsiť aspoň čapicu pre nášho drobca. Zo srdca ďakujem, ak sa niekto nájde v dnešnej dobe taký, kto zadarmo niečo daruje druhému. 🙂 Pekný deň.

chrenkovae
13. okt 2012

@martinkatinka mne ešte caro neprišlo a to som jej pisala tvrdila,že mi už raz posielala,ale,že mohlo sa stratiť tak že mi ešte raz pošle neni mi to sudene ☹ .

rossio
13. okt 2012

@darymorka ano ja som bola tiez rano na nakup a pozeram ze viac ako polovica bodov mi zmyzla...ale tak pisalo tam ze uz premienaju nase stare na kupony a to co tam je su uz nove body...inac mi zase priratolo ful shop 54b naviac

mystery1
13. okt 2012

@titkovamiriam ja nemam s nicim takym skusenosti 🙂 ako na to? ?poradi mi niekto som tu kratučko na konikovi

titkovamiriam
13. okt 2012

@mystery1 s čím chces poradiť?

mystery1
13. okt 2012

kam sa mam zaregitrovat aby som dostavala vzorky a kupony 🙂

zdevar001
13. okt 2012

@darymorka Teraz som prišla z tesca a tiež sa mi hneď zdalo, že mám akosi málo bodov, len si presne nepamätám koľko som ich mala. Hľadala som po taškách staršie bločky, či sa mi to len nezdalo... Ale nás "ogabávajú" . Nažhavia nás, len aby sme tam chodili častejšie, že sa nám to oplatí... a my sme im na to skočili.

moname
13. okt 2012

@martinka17ďakujem,to už mám závislosť všetko sledovať

dada1212
13. okt 2012

S tým Tescom som na tom podobne, ešte včera poobede som tam tie body mala, večer bola v Tescu mama a už je podľa bloku menej bodov.
Neviem načo to dávali...

stina
13. okt 2012

http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/45472

mamičky, ak máte chuť, budeme radi, ak za nás zahlasujete
(dá sa jednoducho prihlásiť aj cez FB na tej stránke a potom pod prihlásením je prázdne okienko, tam stačí napísať Filipenko a vyhodí našu foto) Ďakujeme za každý hlas. Martina

martinka17
13. okt 2012

@alexandra33 nie som si istá, či to nebol český klub 😉

miracle
13. okt 2012

@rossio

Dakujem pekne za link, vyhrali sme listky 🙂)

martinka17
13. okt 2012

ja som to nenašla, ak bolo sorry...bueno test za 30 bodov🙂 bcacdcacac

stina
13. okt 2012

mamičky, ak niektorá používate kontaktné šošovky a prípravky s nimi spojené...a objednávate cez www.vasesosovky.sk ponúkam Vám zľavový kupón 51o4g v hodnote 4 €

moname
14. okt 2012

No dnes som doma a že vyskúšam Tatianu-no skoro sa minuli ceny sa mi nezdá 34999 10/10 to akoby chodili na isto 😠

dadat
14. okt 2012

baby co chcete bodiky z milky tak skuste na FB stranke milky ...mozno tams a postasti
😉

rossio
14. okt 2012

@miracle super, blahoželám 🙂