Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinkatinka
2. nov 2012

kočky, ktoré ste si vytvárali to video Oriflame?? Ja som myslela, že treba niečo natočiť, ale som si to teraz študovala a som to konečne pochopila 😀

zuzaneckaa
2. nov 2012

@martinkatinka ja som si to vytvorila ;) tiež som myslela, že musím ja niečo točiť... ale našťastie nie, a celkom sranda ;)) a ešte som aj vyhrala ten hojivý zázrak, o dva dni my volali, že si ho mám prísť vyzdvihnúť na pobočku ;))

martinkatinka
2. nov 2012

@zuzaneckaa tak super....gratulka....😀

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stina
2. nov 2012

@chrenkovae neviem ci sa je treba niekde registrovat, ja som im napísala. ja som tuto kozmetiku pouzivala v tehotenstve. chcela som ju vyskusat aj na malom

stina
2. nov 2012

@mary_m prečo mne ta stránka pre ženy nikdy nefunguje?

putney
2. nov 2012

@moname ja som si ho zrovna objednavala minuly tyzden 🙂 cez vyskumy.sk

adulikka
2. nov 2012

začiatok: 30.10.2012 Neviem tu dať súťaž z facebooku ,..tak skopírovala...
ukončenie: 10.12.2012

Ešte máš 38 dní na zapojenie
Doprajte si luxus!

Kúpte si ľubovoľný výrobok Fa a hrajte o kúpeľné relaxačné pobyty a darčekové balíčky.
Do akcie sa môžete zapojiť tak, že v dobe od 29. 10. 2012 do 10. 12. 2012 uskutočníte v SR nákup aspoň 1 ks kozmetických výrobkov značky Fa alebo Fa Men Xtreme a v uzatvorenej obálke s heslom „Moments Promo" nám na adresu HENKEL SLOVENSKO, spol. s r.o., Záhradnícka 91, 821 08 Bratislava zašlete doklad o uskutočnení tohto akciového nákupu spolu so svojimi kontaktnými údajmi v rozsahu meno, priezvisko, korešpondenčná adresa, e-mail a telefónne číslo, a to tak, aby nám táto akciová zásielka bola doručená najneskôr do 14. 12. 2012.

Výhry v súťaži:
1. cena: Pobyt Medical Wellness na 6 noci pre 2 osoby v kúpeľoch Trenčianske Teplice
2. cena: Relax pobyt na 4 noci pre 2 osoby v kúpeľoch Trenčianske Teplice
3. cena: Pobyt Beauty na 2 noci pre 2 osoby v kúpeľoch Trenčianske Teplice
50 x Darčekový balíček Fa Luxurious Moments

mary_m
2. nov 2012

@stina ako myslíš nefunguje? nedá sa ti odpovedať na otázky? musíš sa najskôr registrovať na ich stránku, potom môžeš odpovedať na všetky otázky ... (myslím ,že registráciu musíš najskôr aktivovať kliknutím na odkaz čo ti pošlú mailom)

stina
3. nov 2012

@mary_m aha...nie som registrovana 🙂

danielaj
3. nov 2012

@moname
@ela2710 ja z tns beriem každý rok poukážku do martinusu, a mám knižky pre deti na Vianoce, teraz mi tiež už chýba len pár bodov, tak v pohode do Vianoc stíham 😉

stanushqa
3. nov 2012

Kočky ako treba urobiť to video na oriflame?

leena24
3. nov 2012

@stanushqa Ahoj, stačí když klikneš přímo v první otázce na Báječnou školku a tam je to vše napsané 😎

martinkatinka
3. nov 2012

@stanushqa daj len nahrať video, tam máš tri kroky, druhý je, že dáš fotku alebo si vyberieš bez fotky a tretí krok to potvrdíš a pozrieš si video, už si nepapamatám, že kedy pýtajú údaje, ale asi po dokončení...

leena24
3. nov 2012

Soutěže o 9 cen pro ČR i SR 😎
http://dikulka.pise.cz/aktualni-souteze/112012/

stanushqa
3. nov 2012

@martinkatinka
@leena24 dakujem a aka je to stranka? 😀

stanushqa
3. nov 2012

@martinkatinka uz som dala vyplnila som udaje napisala som meno dala foto a spustila video a potom mi uz nic nedalo to je vsetko?

martinkatinka
3. nov 2012

@stanushqa áno, asi áno, aj mne to tak dalo... uvidíme, možno sme ešte medzi tými prvými 1500, aj ked pochybujem 😒 ale tak počkajme...

stanushqa
3. nov 2012

@martinkatinka ja som to uz minule vyplnala ale ci som to dobre dala neviem ale snad sa postasti 😉

stanushqa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vera1132
3. nov 2012

baby, ked ste si urobili to video na oriflame, a čo ste vyhrali hojivý zázrak, hned vám prišiel mail o vyhre? alebo ako?