Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

vera1132
7. nov 2012

v 101 drogeri
- k nákupu dámskych výrobkov nad 7,99€ dámska taška adidas zadarmo.
- nakúp NIVEA výrobky nad 8€ a získaj zimné rukavice a + a MôžEš zapojiť do zlosovatelnej súťaže.
- za nákup akéhokoľvek výrobku NIvea Baby dostanete darčekovú taštičku zo vzorkami.

ajulienka81
7. nov 2012

@alexandra33 nevyznam🙂) ale na niektorych tych sutaziach bolo tusim napisane, ze treba hodit poklad.blok do urny v predajni...takze sa opytaj priamo v tej predajni, kam chodis...tam vacsinou pri tych danych vyrobkoch byvaju aj letaciky k sutazi, aspon naposledy, ked som tam bola, tak som videla letaky aj k trom sutaziam priamo v regaloch...inak ti neporadim 😒

slavka11
7. nov 2012

dievcatka chodi uz VYUCTOVANIE z TESCA? mne totiz minule neprislo ziadne a ani mamine a tak sme im volali a ze vraj oni to posielali a ze ked nam nic neprislo tak ze ok ze oni tie body vratia spat na kartu a pri dalsom zuctovani sa to pouzije. Tak sa pytam ci uz nahodou opat nechodia vyuctovania a nam sa zasa ziadne nedostalo. D.

alexandra33
7. nov 2012

@vera1132
tie akcie v 101 drogerii su super, urcite nieco z toho nakupim 🙂

martinkatinka
7. nov 2012

@slavka11 no aj my čakáme a stále nič... a navyše, ani tie zlavy mimo, čo baby písali, tak nám nič nedošlo a to tam fakt dost nakupujeme... ale ako už bolo spomínané, asi sa orientujú na tých, čo menej nakupujú, aby ich motivovali, aby viac utrácali...Nás majú už istých! ☹

benca
7. nov 2012

uschovna.cz

zuzin78
7. nov 2012

@markot1 aj my cakame z veselej kravy karty

zuzin78
7. nov 2012

@slavka11 vyuctovanie budu posielat az 13.11.

markot1
7. nov 2012

@martinkatinka tym to nebude, pretoze ja nakupujem v tescu kazdy den, kedze ho mam asi 100 m od domu a kupony mi prisli

alexandra33
7. nov 2012

@martinkatinka
no presne aj ja sa bojim ze mi ziadne zlavy neposlu a to ma teda nastvu riadne ☹ ☹

alexandra33
7. nov 2012

@markot1
ja som sa na to minule pytala na zak. chate na tesco stranke, tak mi povedala ze to je nahodne komu posielaju tie zlavy, ze to neviem nijako ovplyvnit a tak ☹

alexandra33
7. nov 2012

@adulikka
tych martankov sutaz, nevies to treba vytlacit a tak poslat ci sa da ten letacik so sutazou najst v lekrani ?
dakujem za info 🙂

stina
7. nov 2012

a vyhodnotenie súťaže marťankov, čo sa tam mala vyfarbiť tá omalovávanka už bolo, keď je nová súťaž?

martinkatinka
7. nov 2012

http://www.pricemania.sk/clanky/sutaze/varte-s-...
Kamoška vyhrala, sa teším ako malé decko 😀

stina
7. nov 2012

@martinkatinka blahoželáme

adulikka
7. nov 2012

@stina aj ja hladala výhercov tých vyfarbených marťankov...nenašla nič...tiež sme posielali

vera1132
7. nov 2012

už aj mne dorazila Nivea jesen/zima . pekný diar 🙂

rajce ešte nedošli nikomu???

danielaj
7. nov 2012

@alexandra33 my sme Marťankov vytlačili, akurát dnes to posielam, 😉 v lekárni som nevidela 😒

majina1974
7. nov 2012

tak už majú v obchodoch Kostíkov s vianočnými ozdôbkami/namiesto magnetiek,alebo tetovačiek/-majú v noci svietit,kúpila som ich dnes v Bille-po 0,55centov,no dávajte si pozor,lebo v každom 3 kuse darček chýba.ahojte.

petrav78
7. nov 2012

@vera1132 rajec este nedorazil 🙂

samulsonka
7. nov 2012

@vera1132 ani mne este nedorazil 🙂

darymorka
7. nov 2012

@vera1132 ten diar si si objednavala?

darymorka
7. nov 2012

Dnes uz aj mne prisiel ten katalog nivea 🙂
aj hrncek co sme vyhrali na tej kravicke 🙂
a dalsia super sprava,ze som vyhrala krem proti vraskam Matriciane 🙂
tak mam aspon niake vianocne darceky 😀 😀 😀

ajulienka81
7. nov 2012

@moname aj ja som dala Jean Harlowová...podla googlu by to mohla byt ona

ajulienka81
7. nov 2012

@darymorka gratulujem, ten krem je dobra vyhra...

stanushqa
7. nov 2012

kočky ja viem ze to sem nepatriii ale musim sa pochvalit budeme mat dievcatko 🙂)

stina
7. nov 2012

vyhrali sme lego 🙂