Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ajulienka81
24. apr 2012

@nikoletkaa nie, posielaju len par ludom...mozno 3-4

benca
24. apr 2012

vraj nie kazdemu, koho vyberu, ja som to podala 2 krat a dosli mi dva vyrobky na testovanie nikoletka, teraz som cakala mesiac

benca
24. apr 2012

v majovom joy darcek dazdnik

piskotik
24. apr 2012

www.tvojavyhra.sk/ pre fajčiarky-je tam veľa výhier 😀

benca
24. apr 2012

loreal.sk sutaz o premenu

benca
24. apr 2012

dermacol.sk vernostny program

tanidlo
24. apr 2012

Už len dnes do polnoci - vyhrať sa dá víkend v Thermalparku v Dunajskej Strede

http://www.ziveslovensko.sk/mapujeme-slovensko/...

benca
24. apr 2012

v bille za dve milky pekna sialka milka, aj v hypernove za caje salka, v kazdom potravinom letaku nieco k nakupu

slavka11
24. apr 2012

@kvojtanikova no ja som zadala vcera kody a ponuklo mi take ceny ze som sa nevedela hned rozhodnut. Dnes som to sla ukoncit a uz mi neponuklo 4 veci ale iba 1 to znamena ze uz ceny su rozobrane treba objednat hned ako ti vykoci vyherny kod. A tiez som sa dlho nevedela najst medzi vyhercami ale natastie uz sme medzi nimi. Ceny posielaju neviem kedy nenasla som to v pravidlach. A druha vec je este to ze si treba bpri objednani dat pozor aby ti doslo potvrdenie na mobil ze vyhra je vybrana ak ti nepride aj napriek tomu ze formular si na nete vyplnila ok nemusi im to prejst. Mne sa to tak stalo zadala som kod vysla mi vyhra potvrdila som ju a vyplnila formular a odoslala som ho. Hned som posielala aj na postu a potom som si po case volala ze ako to ze nie som medzi vyhercami a oni ze ale vy ste si vyhru nevybrali a tak sa stornovala. Takze "parada" clovek sa na techniku fakt spolahnut nemoze. Tak som dosla o jednu cenu a nemala som uz ani blok ktory by som mohla opat pouzit.

martinka17
25. apr 2012

ten kto je v klube Schwarzkopf, tak mi včera prišla žehlička, je super, vrelo odporúčam 😀

zhalickova
25. apr 2012

Staňte se fanouškem a mužete vyhrát kostky. http://www.facebook.com/ODMAMINKY.cz?ref=ts

benca
25. apr 2012

kocky pozrite sa na turistico 2012 je to nejake hlasovanie, aj som hlasovala, a teraz mi pisu, ze vyber si odmenu, poradite, ci to nie je podvod, podla mna je

benca
25. apr 2012

objednala som na strankach 02 kartu bezplatne a prisiel mi k tomu balzam na pery

kvojtanikova
25. apr 2012

baby mne dnes prisla nejaka knizka "O nočníku" pre male deti, normalna tvrda vazba, pribeh o Ninke ako sa odplienkovala, z knihkupectvo Mrkvicka v Piestanoch - to bola nejaka sutaz ci co? ja som normalne nechapala co to je, ked postarka zazvonila...

cencula
25. apr 2012

benca ja som tiež hlasovala, ale potom bolo vybrať výhru a boli tam čosi napísané a vedla toho ceny, tak som to nechala tak, pre istotu

tinal
25. apr 2012

@benca @cencula Ja som tiež hlasovala a vybehol mi tam poukaz na ubytovanie v hoteloch. Určite v tom nejaký chyták je, tak som nepotvrdila adresu, aby mi to poslali. Kašlem na to.

benca
25. apr 2012

lacne cestovne autobus z noveho mosta do hainburgu 2,90 spiatocny, alebo len tam 1,50, to iste aj do madarska