Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

cencula
23. aug 2012

martinkatinka ja som mala na mysli aj to 🙂

miriiama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leena24
23. aug 2012

Matýsek a Majdalenka z Báječné školky v novém dětském pořadu HRÁČKOVÁNÍ již 1. září

http://dikulka.pise.cz/181821-matysek-a-majdale...

alexandra33
23. aug 2012

@majina1974
ano to s tou kefkou aj v kosiciach plati 🙂

alexandra33
23. aug 2012

@miriiama
mas pravdu da sa celkom privyrobit aj ked je to dost malo, ale tazko sa do toho zhana ludi, mam pocit ze uz kazdy to robi, a ten kto nie, tak ten nechce ☹

cencula
23. aug 2012

alexandra33 miriama je strašne vela ludí v oriflame a v avone, dedre atd.

alexandra33
23. aug 2012

@cencula
no tak mas pravdu, sice ja mam pocit ze asi v dedre je najmenej, ale aj tak sa mi nedari nikoho zohnat kto by to chcel robit, nevadi ale budem sa snazit dalej, mozno sa mi niekedy podari 😒

cencula
23. aug 2012

alexandra33 no to hej, ale dedra sa mi zdá byť aj trošku drahšia na túto dobu, či nie?

ponik25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra33
23. aug 2012

@cencula
ja som sa napr. v dedre zaregistrovala cez jednu pani cez inzerat, tak mozno aj ja raz budem mat stastie 🙂

martinka17
24. aug 2012

zasa ma bueno sklamalo. Hrala som dnes cukor, a nemala som správne dieliky, takže sa nedalo poskladať. A nie, že som nevedela, ja som videla, ako to tam mám dať, ale stále mi dávalo ľavé L a na dokončenie bolo treba pravé ☹

moname
24. aug 2012

@martinka17 Ahoj, stlač Ctrl a otočí sa zrkadlovo 😉

martinka17
24. aug 2012

@moname no ...... 😠 😠 😠 😠 presne toto som potrebovala a nevedela

beata75
24. aug 2012

Ahojte.Píšete,že za vyplnenie ankety Vám neboli pripísané body.Ja som mohla získať 150 bodov za zaregistrovanie emailovej adresi,aj mi bolo pripočítané.Nie je to férová záležitosť z ich strany,keď slúbené body za aktivitu rovnako nepripisujú.

miriiama
24. aug 2012

@alexandra33 u nas sa praveze ludua celkom dobre zhanaju, tu to nerobi az tak vela ludi a tu dedru to vobec, ani nikoho co s tym robi nepoznam 🙂 asi zalezi od lokality kde je co ako rozsirene :D

alexandra33
24. aug 2012

@miriiama
fajn, tak ak by si niekoho poznala, co by chcel robit dedru daj mi vediet, a ja mu pomozem 🙂

moname
24. aug 2012

@martinka17 no ja som tak "precukrovala "3 dni

slavka11
25. aug 2012

BEBEVYZVA.sk dievcatka funguje Vam dnes tato stranka mna stale odtial vyhadzuje a nedovoli mi sa prihlasit a zapojit sa. Mam iba ja ten problem alebo aj niekto iny?

stanushqa
25. aug 2012

@slavka11 mne to ide v poriadku aj rano aj teraz

tikivikiniki
25. aug 2012

@slavka11 Ja som mala ten istý problém,stále ma odhlasovalo do obeda,teraz už ani neskúšam.

miriiama
25. aug 2012

@alexandra33 jasnee 🙂) dam vediet

martinka17
25. aug 2012

@moname dnes sa mi podarilo, ale bez Teba by som ten cukor netromfla 😵 😵 😵 ĎAKUJEM 😀

moname
25. aug 2012

Ahoj,neviete mi niektorá pomôcť?TNS výskumy doteraz mi fungoval odmeňovač a prestal.ja viem len že mi nejak blbol internet tak som ho voláko vypla a potom horko po biede zapla-neviem ako.Napísala som im tam a TNS mi píše že mobilný ani nebude funkčný odmeňavač,ale ako keď doteraz fungoval? ☹-ja chcem bodíky