Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

tin007
11. nov 2009

nova sutaz na pda.pravda.sk

tin007
11. nov 2009

odpovede na pda su C, B, A

titkovamiriam
11. nov 2009

ivako dikkk 😀 za meno
ked chcete vidiet michalov nos mam ho v albume a inak posta nic len sek z mobilu

linkinkatka
11. nov 2009

čaute baby, mne dnes nič, akurat bueno som konečne objednala čokolady, a už asi ani nebudem dalej zbierať lebo mam 30 bodov to nestihnem do nedele, a včera odomna pytala adresy na maggi tak budu baličky, sa tešiiiiim!som si nakoniec objednala tu zavesnu sadu a tie plastove misky s vrchnakmi - tie tri kusy tak som zvedava na to ma to niekto?

titkovamiriam
11. nov 2009

jasne tie misky mam su to plastove dozy do mrazaku,mikrovlnky alebo na muku

linkinkatka
11. nov 2009

no tak to je super , to určite využijem a ta sada zavesna, to je kolko dielna, alebo čo je na nej, to som len tak objednala že ved uvidim

lieenka13
11. nov 2009

ahojte, som doma z prace. Aj mne dnes prisiel modrobiely svet - bez diaru. A este katalog z cestovky za rok 2010.

a tie misky su hranate alebo ovalne? asi ake velke? rozmyslam ze si ich objednam buduci mesiac aj ja.

lieenka13
11. nov 2009

inak maggi neschvaluju, asi nam balia balicky 😀

layla
11. nov 2009

linkinkatka aj ja som objednala tie plastove misky a aj sklenene misky. a ta zavesna sada je super, urcite budes spokojna 😉
inac som pisala do kucharky ze kedy odoslu balik, tak som zvedava co odpisu...

tinesa
11. nov 2009

tak potom daj vediet co napisala, prave som pozerala mail od nich som dostala presne pred mesiacom a darcek nikde 😠

lieenka13
11. nov 2009

ja som si z kucharky objednavala tusim 30.9. a od vtedy je ticho 😠

layla
11. nov 2009

lieenka13 ja tiez 30.septembra.

inac som vam zabudla povedat, ze vcera doniesol kurier listky na Dianu Krall, ktora ma zajtra koncert v Inchebe. Vyhrala som ich v T-mobile 😎

lieenka13
11. nov 2009

layla, super, blahozelam!

lieenka13
11. nov 2009

z kucharky podla mna nic nebude, esteze maggi to istí 😀

claudee
11. nov 2009

ja dnes opäť nič 😝 ani rimmel mi už tri dni nedalo točiť

linkinkatka
11. nov 2009

no ja na kucharky nevkladam vôbec len na maggi a srecepty

titkovamiriam
11. nov 2009

na kucharku uz kaslem aj ja 😠 napisem ked nieco poslu 😠

plastove su gulate,nosim v nich obed do prace a v najvacsej ma milan cerealie 😀

ajinka19
11. nov 2009

aj segre prisli tie plastove misky,tie sklenene sa oplatia urcite viac,lebo tie plastove minule mali v lidli tusim za nejake 2€ tusim.
a na kucharku som pisala asi v nedelu a nic neodpisali...tiez mam pocit,ze z toho nakoniec nic nebude...no uvidime.dnes musim podoplnat sutaze,skoncila som niekde na str 285 😅 no a patrilo by sa mi dat nejakych 50 receptov na maggi do konca mesiaca 😅

girka
11. nov 2009

ahojte tak mne dnes prisla vyhra sada Dvd Bol raz jeden zivot a vzorky Tena, tak mam aspon darcek pre deti,
gratulujem ostatnym, co vyhrali

girka
11. nov 2009

inak zlosovanie Sedity je az v 48.tyzdni, teraz je 46. tyzden, neviem, c tam tak dlho robia

adinka3
11. nov 2009

www.acylpyrin.sk
súťaž, ale treba sa zaregistrovať