Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

nikinka82
15. nov 2009

😅 DOBRÉ RÁNKO!!!! Dnes všetky spinkáte? To som nečakala 😀 prajem krásnu nedeľu a idem kuk, čo ste popísali včera...... som tu nebola akosi...

nikinka82
15. nov 2009

Tá včerajšia hádanka na Buene BY SOM DALA 7 😒 ale som nestihla - to mám za to, že som včera nebola na nete akosi 😠 no nič a je tam nejaká nová hádanka, ale z tej som FAKT blbá!!!! No uznajte:

Tři tucty pohlednic stály tolik korun, kolik pohlednic se dostalo za 16 korun. Kolik stál jeden tucet pohlednic? 🙂 Odpovědí je číslovka, označující cenu jednoho tuctu pohlednic.

😕

monnr
15. nov 2009

A aké boli správne odpovede z buena teda? 7 a Madonna?

Nová otázka nebude Babička? Tam bola kontesa Hortenzia. 😒

tlstik
15. nov 2009

monnr ja som dala Boženu Nemcovu 😉

tlstik
15. nov 2009

baby ktore ste za nas ešte nehlasovali, môžeme poprosit hlasok
http://www.kamsdetmi.info/fotosutaz.php?id=3&si...

Ďakujeme

daanka85
15. nov 2009

Ahojte, tak ja som tu už sto rokov nebola... No, že tu... Už ste sa asi 2x sťahovali... Kedysi to bolo: vzorky zadarmo, zľavové kupony... či tak nejako nazov temy??? Tam som chodila, no kedze som potom končila tu školu- VS- ak by niekto pamatal, narodila sa mala... a taaaak všetkeho vela bolo... ALe miriam si pamatam 😀
Tak čo? možem k vám zase do partie???
Všetkym peknu nedelu 😉
mame čo dobiehať 😀 😀 😀
Včera som išla večer kus od začiatku temy, ale tam už nič aktualne... Ale do HAMIclubu sme sa regli už 😉
Mate ešte dačo zaujimave, čo vy ste už davno vyskusali, dostali a ešte funguje??? A čo o tej COLE tolkop pisete? Sutaz bola, či?? Sa nemozem zorientovat...
DAKUJEM, idem upiect kolač dajaky, potom donesiem ochutnať 😎 😀

nikinka82
15. nov 2009

No na tie pohľadnice som dala 8.

avanka
15. nov 2009

Ja si myslim, ze to bude magdalena Novotna, to je meno babicky 😉 ale moze to byt aj Bozena Nemcova

za madonnu mi body nepripisalo ani za 7 surodencov

avanka
15. nov 2009

Daanka vitaj spat 😉
vzorky uz sa minuli, tak vacsinou len sutazime a poniektorym sa veru dari 😀
Betka v Coca-cole vyhrala hlavnu cenu 3333 eur za pribeh o praci...

daanka85
15. nov 2009

tlstik, prave sme zahlasovali 😉
A chcela som ešte aj viac, ze na sestru, mužika, maminu, pišem e-mail- iný a nedá!!! 😠
To prečo??? ☹

daanka85
15. nov 2009

vaaaaaaaaaaaaau, tolko penazi by sa mi zislo... 😉 POTESILO by...
BLAHOZELAM a dakujem za privitanie 😉

tlstik
15. nov 2009

daanka85 vitaj medzi nami
z jednej IP adresy ide len 2 krat 😉 , a ďakujeme 🙂

daanka85
15. nov 2009

tlstik, už aj za muža to šlo 😉 A aj za segru neskor skusim, ked mozeme, pomozeme rady 😀

daanka85
15. nov 2009

tie pohladnice dobra haluška... Musim kuknut aj ja na to... Ale idem ten kolac upiect, kym mala spi... ktovie dokedy...

daanka85
15. nov 2009

este predsa cosi aj do HIPP klubu sa da prihlasit???

avanka
15. nov 2009

Dani, da, ale uz len v Cechach 😉

babatko88
15. nov 2009

ahojte... tak ako sú tie otázky na buene? z tej matiky som debil a osoba? tiež ťažké, ono to môže byť aj babička aj B.Nemcová, ale aj meno babičky, tak netuším

claudee
15. nov 2009

neviem ani ja to bueno.. a ktovie, či sa netrápime zbytočne, veď to končí 15eho, dnes, nie? 😝

tin007
15. nov 2009

ahojte, dala som bozenu nemcovu, ak nedoplnia cokoladky, tak je to jedno ☹

tin007
15. nov 2009

dnes na mapy.atlas.sk stara otazka, na wande heslo (ako obvykle) neviem 😉

tlstik
15. nov 2009

tin Elegantné šaty plnia u ženy rovnakú funkciu ako plot u záhrady. Musia chrániť majiteľku, ale netieniť jej...

tin007
15. nov 2009

tlstik vdaka

claudee
15. nov 2009

http://pravidla-a-vyhercovia.sk/index2.html

toto som našla na poslednej strane Chvílky pre teba.. dajú sa posielať smsky a sú tam pekné výhry 🙂