Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

krinolina
20. nov 2009

ano??a mne to len dnes prislo mailom

linkinkatka
20. nov 2009

prišlo už niekomu to dolce gabana?mamina vyhrala v tej dennej súťaži a stale nič

titkovamiriam
20. nov 2009

mam na poste balik z vyberu sa mi nechcelo do tej zimy vyberiem ho zajtra 🙂

babula90
20. nov 2009

ivako, kde už Ty nie si 😀 a máš rybky?? 🙂

titkovamiriam
20. nov 2009

akurat som si vsimla ze na mojedite mi odcitali body a pride mi cd s uspavankami 🙂

mikalove
20. nov 2009

http://cine-max.sk/sk/index.php?option=com_faci...

toto neviem najsť,ani film som nevidela

smisova
20. nov 2009

mikalove su to oškvarky 😉

lienulenka
20. nov 2009

Ahojte mne dnes nič,len som mala v schránke katalóg Oriflame a našla som sa medzi výhercami na d&g,sa tešíííím 😀 😀 😀

ajinka19
20. nov 2009

lienulenka gratulka,tebe sa na to fan n nejako dari.aj make up aj vonavka

tlstik
20. nov 2009

všetkym gratulujem, mne dnes len knižky z Ikaru 😀

lienulenka
20. nov 2009

ajinka ďakujem 😀 😉

ajinka19
20. nov 2009

baby,prosim vas ako je to s tym nivea klubom?tam sa zbieraju kody a potom sa vymienaju aj alebo ako?dik

krinolina
20. nov 2009

jaaaj baby, gratulujem vam k vyhram....brala by som tie knizky z ikaru...ake dosli???a ta vonavka no super...ja mam stastie len take co vyhra vascina ludi...nemam cas moc sutazit, ale keby mam aj tak by sa mi nedarilo....ale som rada, ze to ma zmysel a ze sa aj da vyhrat nieco, ze to nie su len lzi

tin007
20. nov 2009
lienulenka
20. nov 2009

ajinka to musíš najskôr zaslať 4 čiarové kódy z Nivea výrobkov(odporúčam mydlá-majú najmenšiu bod.hodnotu) a potom ti príde kartička aj s katalógom darčekov.Potom zberáš čiarové,až kým nemáš dosť bodov na darček,kt.chceš.Inak sú tam dosť málo bodov za čiarové a veľa za darčeky 😠 Ja už zberám dlho a stále nemám dosť bodov na to čo by som chcela.A ešte k tomu platíš poštovné,keď ti pošlú darček ☹ 😠

tin007
20. nov 2009

ajinka ano, nivea klub funguje tak, ako si ho opisala

krinolina
20. nov 2009

lienulenka....a na co sporis???ja chcem tu tasticku cez plece...chyba mi 38 bodov....brala by som aj zupan ale tolko bodov v zivote nenasporim, dovtedy skonci program na roky 2009 az 2010....a to sa vazne plati aj posta???to som netusila.... a to pouzivas aj tu karticku na zlavy???lebo daco som si o tom citala ale nechapem tomu celkom

aksulvap
20. nov 2009

gratulka všetkým výherkyniam 🙂
u nás už dlho v schránke nič nebolo 😠
ozaj, prišli niekomu už JOJO hodinky ? nám zatiaľ neee

lienulenka
20. nov 2009

krinolina ja by som tiež chcela tú tašku,ale dokedy nazberám už bude rozdaná.Predtým som chcela tú piknikovú deku,ale to by som musela nakúpiť za vagón výrobkov 😀 A to mi dáva aj svokra kódy 😖 Inak poštovné je okolo 2,5€ 😝

aksulvap
20. nov 2009

baby to nie je pravda - dávala som číslo na mede 57, v poslednej chvíli som si rozmyslela a dala som 58 a čo myslíte, že vyžrebovali - 59 😝

adinka3
20. nov 2009

neviem či už bolo:
www.otto.sk

krinolina
20. nov 2009

lienulenka....a akoze to sa moze stat ze ja si to vyberiem a oni mi daju na znamost ze uz to nie je v ponuke ze to vybrakovali?....tak to teraz co...tak ja asi budem setrit cely dalsi rok a potom si vyberiem nieco hodnotne...mne kody dava kamos...jeho mamina kupuje len niveu...ja od nich len sprchace a sampony a to je za dva za tri body..a tak to neni vela az to postovne ale tak ja som myslela ze sa neplati nic

krinolina
20. nov 2009

adinka3... to otto..to si nemusim nic objednat?

babula90
20. nov 2009

krinolina, ja kartu na zlavy NIVEA pouzivam stale, hlavne v Panta rhei.

smisova
20. nov 2009