Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

katuskapd
25. nov 2009

boze dieta mi spi od pol jednej, a ja neviem co s casom, uz som vsetko pozrela, upratala, upiekla, este nakupit, a on nie a nie sa zobudit, uz som bola budit, ale je vo fáze hlbokeho spanku, ani sa nehne 😒 som zvedava kedy pojde vecer spat 😝

cimlik
25. nov 2009

katuskapd - dívala jsem sem dokonce jsem tam i volala a paní mi volala pak zpátky, že mě ani mamku nemají v databázi a že mám prý příště soutěž posílat doporučeně. 😒

katuskapd
25. nov 2009

cimlik tak to nahneva, nemozem sa vyjadrovat neslusnejsie 😝

tlstik 😀 😀

uz sme hore, treba to len napisat a uz to neplati, letim 🙂

tin007
25. nov 2009

ahojte, mne dnes nic neprislo (nemozem cakat kazdy den), ale volali mi kvoli vyhre - kniha a vratili mi peniaze z toho super obchodu 😠 burdatoys, aspon nieco

titkovamiriam
25. nov 2009

tak dnes postou nic 🙂

dasa123
25. nov 2009

Ahojte 🙂 ja dnes len vonava pohladnica escada 😒 viete mi prosim povedat co je na maggi za 100 a co za 500 bodov ?

claudee
25. nov 2009

ahojko, ja som dnes dostala dve voňavé pohľadnice 😀

claudee
25. nov 2009

no, vidím, že viaceré 😀 😀

dada1212
25. nov 2009

dasa123 Za 100bodov býva dóza a pár výrobkov, za 500 som kedysi dostala raz nože a raz príbor s výrobkami, ale teraz asi dávajú vybrať z pomôcok do kuchyne, sú tam aj tie nože, príbory, misky, taniere na pizzu, cedidlá atd...

smisova
25. nov 2009
aksulvap
25. nov 2009

ja som pred dvomi dňami reklamovala na marketingu Hamé macíka a čuduj sa svete dnes sa v schránke objavil žltý lístok z Hamé s dátumom 12.11. - 😕

babula90
25. nov 2009

ahojte, bola som na školení celý deň a dnes konečne nejaká výhra, prišiel mi doporučene poukaz- Romantická večera v penzióne Javorina 😀 - Sphere 2.cena vraj, plati az rok, tak asi az buduce leto pojdeme.

claudee
25. nov 2009

ejha, krásna výhra 😀

majka98
25. nov 2009

Mne dnes prišli z maggi varešky s doskou na krájanie a pridali 2ks kura s cesnakom a bylinkami, nooo podla mna je to kvalitná doska...určite neľutujem.Vždy lepsie ako zasa príbory. A ešte prišli 2 vone vzorky escada a balíček pre malu mikina next z mmb. Celkom urodný den :o)

babula90
25. nov 2009

vdaka Klaudi, zoberieme aj deti, tak neviem, či romantika 😀 ze oktobrova vyhra a ani som netusila, ze pride, ale nie je tam suma , aku mozme utratit, tak neviem

babula90
25. nov 2009

http://sphere.cz/index.php?action=10101&BLOCK_N...
tu som 😀 , ale asi to nepojde nacitat...

girka
25. nov 2009

ahojte,tak mne dnes len 5 eurova poukazka do Baumaxu z www.tvojdom.sk,inak nic, ani vyhra ani vzorka,gratulujem vyhercom a Katkam vsetko naj 🙂

claudee
25. nov 2009

babula, načítalo mi to, ale vidím tam len výhercov z Česka 😕

babula90
25. nov 2009

ja vidim SR vyhercov 😕 ako to? klik na sutaze a vyhodnotenie oktober. som tam 😉 konečne!! bolo na čase 😀

claudee
25. nov 2009

aha, samozrejme 😀 mala som to prepnuté na českú verziu stránky 😀

babula90
25. nov 2009

😀 tak a už som odhalená 😕 😀 😎

babula90
25. nov 2009

dnes na mapy: Terchová, najprv som hladala Detvu a Východnú 😀

claudee
25. nov 2009

ja som dala do vyhľadávania Detvu a našlo mi to tak či tak 🙂

linkinkatka
25. nov 2009

baby tak ja som prvy krat dostala dnes z maggi, jeden baliček za 500bodov a jeden za 1000bodov, len som trošku sklamana, lebo mi pisala že si môžem vybrať, vybrala som si misky s vrchnakom tie tri kusy a závesnu sadu a namiesto zavesnej sady mi prišiel pribor, strašne som sa tešila na tu zavesnu sadu, dufam že na buduci mesiac sa podari,no a samozrejme kopa vyrobkov k tomu, k tym miskam dokonca aj doza z vyrovkami, som bola milo prekvapena, to som nečakala že tolko posielaju!

babula90
25. nov 2009

fiha, zeby som zacala aj ja posielat? 🙂 kedy na to mate cas babenky?? Ja cez den ani MK otvorit nemozem pri mojej, my len citame a citame a von chodime... a vecer uz nevladzem 😢

babula90
25. nov 2009

bože, omyl, Detva, sorry, už som vazne K.O. po skoleni, nenaslo mi Terchovu a Vychodnu 😉

claudee
25. nov 2009

no vidím, že maggi sa rozbehlo..tak čakám aj ja 2krát 🙂