Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

betka14
5. dec 2009

mikalove super výhry až teraz som čítala
mne sa z tej kuchárky vobec neozývajú ja to nechápem

girka
5. dec 2009

http://www.nugget.cz/party/soutez ak ru este nebolo treba sa registrovat a na rulete sa da cosi ziskat 🙂

girka
5. dec 2009

betka ani mne,neboj nie si sama,i ked ja som si to tiez doteraz myslela,ze asi na mna zabudli 😒

layla
5. dec 2009

betka ani mne ☹ a ani maggi mi neprislo...

claudee
5. dec 2009

ten posledný link je len pre ČR

tin007
5. dec 2009

claudee, je tam, ze sutaz prebieha na uzemi cr, ale nie je napisane, ze iba pre osoby s trvalym bydliskom v cr, vsak uvidime nie? 🙂

claudee
5. dec 2009

hej, to tam nie je..ale ja si myslím, že 90% len pre ČR.. ale ved kto chce, nech skúsi 🙂

monnr
5. dec 2009

baby Vám včera išliel normálne koník? Ved mne nešiel celý den až dnes. Ale kedže som si všimla že ste sem normálne písali celý den tak asi všetkým ostatným išiel. Zaujímavé.

Všetkým čo niečo vyhrali samozrejme gratulujem,my nič ☹

monnr
5. dec 2009

Kde ste vsetky zmizli? Chcem sa Vás spítať či neviete ako to je z tou Vianočnou koledou v kine, je napísane že je to od 12 rokov to akože ma tam zo šestročným synom nepustia? ☹

katuskapd
5. dec 2009

ahojte tak konecne mam cas 😉
neviem kto sa to pytal na macka z hame, uz si nepamaetam ci dosiel doporucene, ale dosiel rychlo do tyzdna 🙂
gratulujem k vyhram 🙂
monnr, no neviem ci to je vhodne pre 6 rocne dieta, je to s duchmi, aby sa nebal
ja som dnes bola ten sek zamenit za listky a poslala som nato brata a bratranca s frajerkami, a mamina berie dalsie sesternicu s kamoskou, takze taka rodinna seslost v kine 😀 😀 😀
a uz neivem co som chcela 😔

bzzmajka
5. dec 2009

Baby, ste niekto na miniaukcie? ja som to objavila pred nedávnom a chcela by som dať do dražby ale neviem nikde nájsť ako...kto vie pomocť? aj cez IP

wighy
5. dec 2009

bzzzmajka, najprv sa musis registrovat, potom si kupit balicek aukcii a potom uz len ich nahodit a cakat 🙂

adulikka
5. dec 2009

súťaž je až celkom dolu

bzzmajka
5. dec 2009

Dakujem, pozrela som si to, našla som cenník aukciíí, dakujem ešte raz.

majinaf
5. dec 2009

mikalove:nie parfem som nevyhrala,ani vzorky dg mi nedala ze az 7.12. 😵
betka:neboj ked mne uz prislo maggi tak v pondelok aj tebe do ke pride. 🙂

smisova
5. dec 2009

tak a teraz idem niečo povyplnať 😀
nepozerala som,možno sú niektoré len pre ČR