Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

titkovamiriam
21. dec 2009

hami cakam aj ja tak som zvedava a co tam bolo?

zuzin78
21. dec 2009

ja mam vyhru z penanu na poste, zajtra si ju vyberiem, som zvedava co to bude 😉

betka14
21. dec 2009

na pošte z Prahy bolo 10 ks bueno
poštovné stálo 143,- CZ!!!!!!! to sa im oplatilo?

claudee
21. dec 2009

zuzin, tak ti to ani nemám prezradiť? 😀

tin007
21. dec 2009

miriam, kvoli tebe som sa kukla na ten balik 😉 je tam kasa ovocna a jahodova, mliecko s kasou 2 ks, hami prikrm tusim frutapura, granulovany cajik, nejaka stava, ovocny prikrm, zeleninovy prikrm a susienky. asi vacsinu vyuzijem

titkovamiriam
21. dec 2009

jeee dik sa tesim co nezje maly zje najvacsiii 😀

krinolina
21. dec 2009

dalve....tak to asi mne pride to tricko z twistra ake je pekne???akurat sme ho vcera spominali doma ze nejako nechodi :D z bratislavy to bolo???

saisa1
21. dec 2009

Caute kocky, tak aj ja sa musim pochvalit, dnes mi prisli 3 mailiky. Jeden z femme ( ale nenapislali, co som vyhrala... neviete nahodou ake tam boli vyhry?) druhy z lidl adventneho kalendara, vyhrali sme aku skrutkovac 🙂))) jupiiiii 🙂 a treti z mamicka.sk, tam lunarny kalendar. Ani neviete ako sa vytesujem. Macko hame mi este nedosiel, tak hadam zajtra. Juuuj, fakt sa tesim velmi velmi. No musim koncit, maly sa po mne skriabe a jaci po mne, lebo sa mu nevenujem 🙂

babula90
21. dec 2009

gratulujem saisa, super ulovky za 1 den!!! 🙂

titkovamiriam
21. dec 2009

saisa super gratulka!

dalve
21. dec 2009

krinolina - ano tusim bratislava to bola a to tricko je na 140 cm, cize 9-11 rokov 😖

saisa1
21. dec 2009

jeeej, dakujem, okrem macka hame su to moje prve vyhry 🙂 tak sa tesim ako mala 🙂

babula90
21. dec 2009

verím a ked pridu vacsie, tak bdueš skákať po plafón ako ja 😀
ja mám Vianoce vlastne celý rok 😀
mm má chrípku, tak je všetko na mne, chudák, dúfam, že neochorieme ☹

krinolina
21. dec 2009

dalve...noo snad natiahnem xixi ja mam 154 a som plocha ako lata :D

titkovamiriam
21. dec 2009

maggi mi schvalili dalsie recepty mam jednu adresu na 2000 😀 a cakam dva baliky 😀 som zvedava na tie lopariky a jenske misky 😀 ,len neviem ci to stihnu do konca roka no neva potesi aj potom

katuskapd
21. dec 2009

ahojte tak konecne mam cas, gratulujem k vyhram
ja osm vyhrala v casopise zdravie ustnu hygienu meridol, kefky pasty a tak 😵 😵 predtym som vyhrala to iste len curaprox 😀 😀

claudee
21. dec 2009

mohli by dať výhercov už aj na tú súťaž s olejmi 😝

claudee
21. dec 2009

katuska, super 🙂

claudee
21. dec 2009

maggi mi schválilo všetko okrem dvoch receptov..to akože úžasné 🙄

babula90
21. dec 2009

katuska, super, ja som raz v ZDraví pasty Vademecum za 1000 Sk, doteraz ich máme , su to fajn výhry. To v tom SMS hlasovaní?? Ja posielam stale a posledne mesiace nic ☹ ale raz mi uverejnili list o porode aj s velkou fotkou a poslali malej knihu za 1000 Sk 🙂
a kamoska ma v novom Zdraví uverejnený list a poslali jej parfem.

babula90
21. dec 2009

Klaudi, aj ja čakám na oleje 😉 bože, niektorých výhercov už poznám po mene ako starých známych. 😀

katuskapd
21. dec 2009

http://cine-max.sk/mesto/nitra

tuto stranku prerobili a uz tam nikde nevidim tie sutaze 😕

katuskapd
21. dec 2009

babula hej ta sms, ja si na zaciatku mesiaca zakruzkujem o co chcem hrat a podla toho posielam,
no ja az tak pribehy neposielam a ta kamoska super, precitam si, ja som len vyhercov smirovala 😀

katuskapd
21. dec 2009

http://koktail.pravda.sk/sutaz2.asp

toto tam este ani neni na hlavnej stranke 😅 😀

babula90
21. dec 2009

my sme s tou kamoškou také na písanie, ale hanbím sa, do Zdravia som už dávno nepísala, kamoška sa volá Zuzana. A výhry si aj ja krúžkujem 😀 , naposledy som tam vyhrala Megafyt- čaje, šálku a tak, ale už sa mi nedarí, asi silná konkurencia 😢

babula90
21. dec 2009

na mede sa ujž dlhšie nik netrafil 😒

wighy
21. dec 2009

ahojte

fiiha vidim ze dnesny den bol stedry, baby gratulujem k vyhram 😵

miriam wow klobuk dolu sikulka si 🙂

ivako
21. dec 2009

Správna odpověď:

Kolekce 12 DVD, Album 12 DVD, Hrad 12 DVD

Vylosovaní výherci soutěže:

Zdenka Hradecká
dodatočne vylosovaný výherca : Ivana Kochmanová
Radka Entnerová

Výherce budeme kontaktovat emailem uvedeným v soutěži. Pokud nám výherce neodpoví do sedmi dnů, vylosujeme dalšího výherce.

Děkujeme všem účastníkům i sponzorovi soutěže za ceny a přejeme klidné prožití Vánoc.

Pretože sa nám výherca druhej ceny neozval v stanovenom časovom termíne, pristúpili sme po týždni k opätovnému losovaniu o druhú cenu, ktorú vyhráva pani alebo slečna Ivana Kochmanová. 🙂