Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

avanka
13. jan 2010

Bzzmajka, aj mna to vcera prekvapilo, kedze medzi vyhercami som nebola 😉 gratulujem

a prislo vam uz Maggi za november? lebo mne este nie a ak Zuzka posielala posledne baliky v pondelok, uz to tu malo byt 😖 😖

renettka
13. jan 2010

bzzmajka kde bola taká súťaž?

bzzmajka
13. jan 2010

Dobrý den,

chtěla bych vás upozornit na jednu z podmínek našich soutěží, a to: "soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou". Není tedy možné soutěžit s využitím 3 různých e-mailů coby jeden počítač. Není to korektní vůči ostatním soutěžícím.

Děkuji vám za pochopení.

-------------------------------------
Erika Mravinačová, koordinátor soutěží
Mobil: +420-607 607 525
E-mail: erika.mravinacova@CeskyKutil.cz

bzzmajka
13. jan 2010

Neviem kde bola tá Tescoma ale bud som nečítala alebo som nebola medzi výhercami. Velmi ma to prekvapilo.

renettka
13. jan 2010

tak gratulka 😉 😀

mikalove
13. jan 2010

baby bola suťaž s tescomou na lesk.sk, tam bola otázka a asi 10 vyhercov malo byť...vianoce s tescomou sa to volalo, tak asi z tade, blahoželám k vyhram 😉

babula90
13. jan 2010

ahojte, gratulujem k výhram, mne dnes konečne prišla knižka- výhra z nasarodina.sk, ktorú venovalo vydav. www.modryslon.sk, je krasna a mena postav su mena mojich detí 🙂

sabicka
13. jan 2010

ahojte
pekny den

ja som bola dnes ziadat o zvysenie rodicak. dala mi 4 papiere- meno, adresa, datumy nar. maly bude mat pondelok 2 roky.treba to podat pred dovrsenim 2 rokov. inak staci do juna. 😉

gratulka 😉

layla
13. jan 2010

Vianoce s Tescomou boli na wande 🙂

sabicka
13. jan 2010

fann dnes c-40

babula90
13. jan 2010

sabicka, zvysena materska je len do 2r., takže už sa Vás netýka, či áno? Mňa všetko obislo, doslova všetko! Ani zvyseny pripsevok pri narodení 2.dieťaťa som nemala, schválili ho až neskor, riadnu smolu máme ☹

sabicka
13. jan 2010

babu, je to do 2 rokov. Takze to dostaneme len za januar a potom mi poslu list o zruseni. No, aspon jeden mesiac 😒
I ked nechapem, preco nie do 3.r. Co uz

betka14
13. jan 2010

ahojja dnes nič, ale tiež som boal dať žaidosť o zvýšenie RP

ivako
13. jan 2010

mne dnes DVD -výhra 🙂

babula90
13. jan 2010

sabicka, veru, je to na porážku, vláda to sľubovala už roky, je to befér, materská je 3 roky, tak potom nech je zvýšená 3 roky!!! 😠 😠 😠 😠 😠 strašne ma to hnevá, je to nespravodlivé!!!!!!!

tin007
13. jan 2010

ahojte, zas sutaz bez otazky http://www.svet-komunikacie.sk/index.php?ID=7339 alebo ju tam niekde vidite? ja teda nie 😒

tin007
13. jan 2010

sutaz iba do dnes http://www.tvba.sk/t/335/metro-vstupenky-na-vys... odpoved je ludove babky zo zbierky antona anderleho

tin007
13. jan 2010

a dalsia sutaz http://www.tvba.sk/t/850/nastupte-prosim-volny-... odpoved neviem, nehladala som zatial

katuskapd
13. jan 2010

na tie plienky do tesca sa dnes chystam 😀
o rodicovky pojdem poziadat o 2 tyzdne, ja to mam na 4 mesiace, lepsie nez nic 🙂

katuskapd
13. jan 2010

14.29 treba vyplnit minianketu a poslat
Napíšte nám svoje názory, pripomienky a postrehy o našom portáli Svet-komunikacie.sk:
- ktoré rubriky využívate najviac,
- aké nové rubriky by ste uvítali,
- akékoľvek ďalšie námety na zmenu a doplnenie našich webových stránok

ukmima
13. jan 2010

nevazil nikto tu plienku maxi????

mikalove
13. jan 2010

dnes je tu nuda, baby dajte nejakú súťaž

claudee
13. jan 2010

točila som rimmel, o jedno pred 😔