Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

lusana
25. mar 2010

lepsiebývanie

ajulienka81
25. mar 2010

tabyta dakujem, mne asi nic nepride, lebo uz som tam zaragistrovana dost dlho a nic.
mne akurat z hero.cz poslali kasu, ked som si o nu poziadala.

tinka19
25. mar 2010

ahojky....objednával si už niekto z Buena za bodíky niečo? A prišlo Vám to?

lusana
25. mar 2010

tinka objednávala som v minulej súťaži buena a prišli OK

insperky
25. mar 2010

www.insperky.sk

Kto sa zapoji do sutaze o slogan pre nasu stranku, kazdy tyzden je zaradeny do zrebovania o 5 krat zlava 25 percent na ktorykolvek sperk, 4krat zlava 30 percent na ktorykolvek sperk a 3krat zlava 35 percent na ktorykolvek sperk. Sutaz trva do konca maja! Pre zapojenie sa do sutaze je nutne byt zaregistrovany!

jola2
25. mar 2010

čauvec holky koukám že je tady hodně nových tváří. Dneska nám došel dopis z Coopu že manžel vyhrává MP3 přehrávač.

http://www.vitalis.cz/

adulikka
26. mar 2010

Ahojte dnes mi volal jeden pán ,že či nechcem za poštovné holiaci strojček a bambusové ponožky .Odmietla som
A v schránke som našla od DR.Oetker ovocné želé.
Ako vidím ,tak to tu už zanika .veľa dievčat z fóra sa asi presunulo niekde inde .Nejdem písať mená .Pozerala som dozadu pár strán .A nikde inde si otvorilo nové diskusné fórum o súťažiach a vzorkách zadarmo .No škoda .

sofinka14
26. mar 2010

Aj mne volali za ten holiaci strojček (dokonca mám známeho čo to obvoláva), ja som si objednala 🙂, už len preto lebo viem koľko ľudí musí denne obvolať 😎 ... veru ako som sem prišla, tak mám pocit, že sem chodí málo ľudí ☹