Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

adulikka
11. máj 2011

nicky655 ,kde pýtajú rodné čísslo ,tak tam ani nechod ...

adulikka
11. máj 2011

ready655 ako vieš ? ešte ,že som sa tam nič nevyplňovala ...no aspoň dúfam 😠

cencula
12. máj 2011

ready655 ako si k tomu prišla, ja som vyplnovala hokejový kvíz, ale nič okrem základných vecí odo mna nechcelo, a pokial nič nepodpíšem, tak si myslím,ž e sa nič nedeje

labus
12. máj 2011

@nicky655 Nicky ahoj moja pozri sa konkretne som nepracovala v TNS ale viem o nich že su agentura na prieskum trhu ,asi som k nim posielala pred rokmi žiadost aj mi poslali dotazník ale vybrala som si inu podobnu agenturu potom som robila pre dve take agentury a je potrebne pri zmluve uviest rodne číslo dokonca aj občiansky som dávala...ved Ti posielaju plat a tiež robia danove tak to potrebuju kôli tomu.

ela2710
12. máj 2011

@labus ahoj, ja robi pre vela anketarskych firiem - tu na nete vyplnam dotazniky, aj TNS ale rodne cislo nechceli, jedine TNS Aisa chce 😒 a tam nedam urcite, ja robim skor take dotazniky, kde si mozem body co nazbieram vymenit, robim len 2 za peniaze, ale to mam mesacne cca 2 eur 😀

labus
12. máj 2011

@ela2710 hmmmmmm to je možne netuším však ako to funguje takto cez net ja som pracovala na dohodu pri ktorej to bolo potrebne mala som od nich dokonca počítač,telefon, a na učet mi chodila výplata podla vykonanej práce .. ak je to len vyplnanie dotazníkov cez net to je niečo ine .. tam by to nemali asi pýtat ja som myslela že jej chcuvystavit dohodu o vykonaní práce tá sa vystavuje aj na drobne ukony...

ela2710
12. máj 2011

@labus no tak teraz veru ani ja neviem, ako to myslela...lebo ak myslela, len tak na net napisat rodne cislo, tak by som to nerobila, je tu vela vela podvodnikov, ale ak by to mala ako ty, ze na dohodu, tak by som samozrejme dala, lebo tam je aj danove priznanie, atd. z tychto drobnych dotaznikov na nete sa nerobi, kedze tu zarobis ozaj malinko, ale zas tak ja robim dotazniky skor za body, ktore si potom mozem vymienat za darceky, alebo zlavy do netovych obchodov 🙂

labus
12. máj 2011

@ela2710 hej hej tak to je záleží na tom aku spoluprácu mala na mysli 🙂 určite vyplnenie dotazníka cez net je ine ako spolupráca s agenturou...tam je to potrebne no na net by som rodne číslo nedala ani za nič to je jasne

ela2710
12. máj 2011

@labus 🙂 a ty si robila co? na nete ako daku anketarku? co zhana ludi na vyplnovanie ankiet? ja som nad takym niecim uvazovala, ale neviem ci mam tomu verit...

labus
12. máj 2011

@ela2710 ja som robila anketárku 10 rokov ale nie na nete ale klasicky v meste dotazníky z ludmi, prieskumy v obchodoch, raz prieskum pre vládu a OSN, robila som pre dve agentury tak že najskôr v jednej a potom sa rozdelila jeden šef odyšiel založil novu a oslovili nás tých naj s ktorými boli spokojný tak som robila pre obe ale potom ako sa mi na pošte stupnovalo množstvo práce bola som roky doručovatelka tak som agentury nechala tak bolo to strašne vela a ešte doma rodina...bola som z toho v neustálom strese a v kuse som len robila,robila.. až sa to všetko odrazilo na mojom zdravý tak som agentury nechala tak a nakoniec musím odýst aj z pošty koli vážnym problemom z krčnou chrbticou .. tak uvažujem že ked mi skončí PN a pojdem do čiast. invalidu po operácii že začnem znova pre agenturu pracovat aspon pre jednu

slavka11
12. máj 2011

vzorka domaceho parfemu pozor ale plati sa postovne a balne vid
http://www.bytove-parfemy.cz/catalogsearch/samp...

titkovamiriam
12. máj 2011

dnes casopis emma-vzorky kavy,dvoch kremov,goralka vinea/asi ich zacnem zbierat/ a skrabka na jazyk.Inak ziadna vyhra ☹
dík za linky co sem davate ja nestiham 🙂

kvetinkajirinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz