Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ankan
13. jún 2011

ak niekto chce mám obaly z jupíka , poukážky DM drogérie (všetky ceny po zľave)Kubík cena 51 centov, Herma detské tetovačky 21ks cena 1,26€. Detské slnečné okuliare Sundance 1ks viac druhov cena 3,71€. Sebamed baby mlieko na opaľovanie pre deti s OF 50 cena 9,56€, Labello s OF 30 4,8 g cena 1,64 €, Racio Pirates ryžové chlebíčky s bielou polevou a jogurtovou príchuťou cena 29 centov a vymenila by som ich za nálepky gormity, alebo za poštovné. Nevyužijeme ich a nechcem ich vyhodiť. Platnosť poukážok končí 21.7.

labus
13. jún 2011

@angelheart fíha to som nevedela.... no ja skušam ale knižky sa mi nedarí vyhrat a je to škoda... ale na druhu stranu sa nečudujem vyhrat čokolvek je tažke..

angelheart
13. jún 2011

@labus je to ťažké, ale ver mi, že čím viac sa budeš zapájať, tým viac výhier pribudne 😉 Keby to tak nebolo, už by ma to dávno nebavilo 😀

dada1212
13. jún 2011

@labus no je to ťažké, ja ked som súťažila, tiež som občas vyhrala, ale fakt len občas.
mňa odradili hlavne "profesionálne vyhrávačky", ktoré majú dobre že nie napríklad 100 e-mailov, do súťaže prihlásia celú rodinu a odpovede pošlú niekoľkokrát a potom to vyzerá tak, že je napríklad 10 výhercov a 9 z nich som už podľa mena poznala, lebo vyhrávali všade, ten jeden mal šťastie.
nikomu nezávidím, ale jednoducho sa mi to zdalo nefér a dosť ma to odradilo, teraz už len vzorky a občas ak niečo zbadám na FB. 🙂

labus
14. jún 2011

@angelheart jasne jasne budem skušat dalej 😉

@dada1212 myslím že máš uplnu pravdu

titkovamiriam
14. jún 2011

ak sa opakujem prepačte 😉 nestiham sem už tak casto chodiť,vyhrat som nic nevyhrala jedine vernostne programi funguju 😉
@dada1212 😉 treba to skušať,niekedy ti nepomože ani sto mailov už si to firmy strazia 😉