Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

aksulvap
21. nov 2009

Dobré ránko 🙂
ako tak pozerám mikalove ponocovala 😀 idem rýchlo posúťažiť, kým malý pozerá rozprávku.

Pekný deň 😎

dalve
21. nov 2009

Dobré ráno! Pozeral niekto vcera večerníček?

smisova
21. nov 2009

ja som pozerala, neviem ale o čo tam presne ide ale na konci vyskočila z vlačiku výživa 🙂 ...inak dobre ranko všetkym

tin007
21. nov 2009

dobre rano, idem nieco pohladat (uvidime, ci sa nieco podari). Viete niekto otazku na Wande? Dodane je odpoved ICQ

smisova
21. nov 2009

inak ak mate nejake body na buene, tak dnes o 19.00hod budu vratené nejaké ceny do zmenarne. Bližšie si to najdete v novinkach priamo na stranke... 😉

tlstik
21. nov 2009

wanda:
Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom Tvojho života...

lienulenka
21. nov 2009

baby.ako ste si na Buene vymieňali body za darčeky?Ja keď som klikla na ten darček tak tam nič nebolo

ivako
21. nov 2009

teraz som sa na buene dočítala,že max.3 darceky na osobu ste si mohli zobrat,ja som nazbierala na 4 čoko,takže tie moje jedne čoko budu vratene do hry,to je teda hnus 😠

lusana
21. nov 2009

no mne tam zostalo 5409 bodov, pri skončení sme boli v nemocnici, tak som si to nemohla vymeniť. O 19 budem striehnuť na tie tvoje čoko

lienulenka
21. nov 2009

No to mi nikto neporadí?Ja som nestihla ani jeden darček 😒

lusana
21. nov 2009

lienulenka, teraz to nejde vymeniť, skus o tej 19 hod, malo by tam byť pod obrázkom napísane vymeniť za body bolo to myslím červeným. Je to iba pod obrázkom, na ktorý už máš nazbieraný potrebný počet bodov

lienulenka
21. nov 2009

Aha,tak preto som tam nikdy nič nemala.Keď som už mala konečne body na čokoládky,tak už boli vypredané a takisto aj s kľúčenkou 😅 Lusana dik za info,skúsim večer, ak na to nezabudnem 😅 Pri mojom šťastí sa mi zas nič neujde 🙄

mikalove
21. nov 2009

ahojte,bola som si vybrať špirály,bez problémov

titkovamiriam
21. nov 2009

ahojte bueno skoncilo a spiraly mam aj ja 🙂