Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mikalove
3. dec 2009

6x vzorky d&g rozne kody

betka14
3. dec 2009

ahoj ja dnes lístky do kina, vozorky detského jedla, vzorky vony a voalla mi nejaka baba že som vyplnala niečo an Orange a že som vyhrala 30eur na elektoro,15 eur na kozmetiku, 5 krémov luxusných a ošetrenie magnetom.. to neviem čo je
ale že to musia prisť ku men domov a tak
neviete čo to je? bude to vraj trvať hodinu, nevolali aj vám?

betka14
3. dec 2009

z kucharky mi zmizli všetky body 😢

titkovamiriam
3. dec 2009

idem kuk

betka14
3. dec 2009

dovoľte, aby sme Vám pogratulovali k výhre SKIPAS v Ski Centre Mraznica na celý deň pre jednu osobu v zimnej sezóne 2009/2010, ktorú ste získali tým, že ste sa zúčastnili jesennej súťaže SALEMARK na www.salemark.eu.

Veríme, že Vás cena potešila a že si túto cenu užijete. Váš skipas Vám bude vydaný na základe preukázania sa priamo na mieste v SCM Mraznica a to týmto e-mailom a Vašim dokladom totožnosti. V prípade inej dohody sa môžeme kontaktovať a upresniť podmienky prevzatia ceny.

Tešíme sa na Vás v ďalších súťažiach SaleMark o atraktívne ceny

to som zvedava čo s tým 😖

tinesa
3. dec 2009

ahojte
ja sa neviem do kucharky dostat, stale mi vypisuje , ze zle zadane heslo 😠

tin007
3. dec 2009

betka14 mne niekto taky volal, nieco ako orion, alebo firma orin, ze tiez nam daju kozmetiku a poukazky na zlavy, vsetko spolu za 50 E, ale mame byt s mm o 17tej doma, tak som podakovala, ze nie, nemam rada taketo podomove predaje

titkovamiriam
3. dec 2009

betka gratulujem a na hlavnej stranke tiez nemam body ked kliknem na darceky tam ich mam

tinesa
3. dec 2009

inak posta nic
len 2x kody na vzorky D&G 😵
len bude mi to musiet prevziat mama lebo budeme v tom case odcestovany

babula90
3. dec 2009

no čo s tým Betka, budeš lyžovať 😀
áno, tá firma ORIN- to nás otravuju za ten dotazník a nedaju pokoja 😠

babula90
3. dec 2009

tá zľava na kozmetiku z ORINU je poriadny ofajč 😝 len si ich nepozvite do domu, zabitý čas!!! 😠

katuskapd
3. dec 2009

stanka dobreeee, co s nimi budes robit?
betka gratulujem vsak ski pas mozes predat, a to druhe, hned by som ich poslala, ze na take veci nemam cas 😝

a kolko novych tvari zrazu 🙄 😕 😔

betka14
3. dec 2009

takže nedajú mi nič?
zajtra ešte majú volať, mal ich niekto doma?

babula90
3. dec 2009

betka, dali mi krem z Mrtveho mora-ale vyzera nejaky podradny 😠 a kupony na zlavu-figel je v tom, ze musisi nakupit v ich katalogu, no podvodnici ako vysiti!!! 😠 😠 a magnet pristroj stoji 960€ 😀
to radšej peč medovníky ako strácať čas s takými ľuďmi.

mikalove
3. dec 2009

katuska neviem či ich aj vyberiem

wighy
3. dec 2009

mne dnes prisli sklene misky z maggi su krasne

baby tie vzroky DG su odkial????

wighy
3. dec 2009

hahaha a som v prdeliiiiii. mi prisiel email ze som vyhrala tie vzorky voni ale je to v blave Bratislava, POLUS, Vajnorská ul. baby nepojde niektora z vas tam a nezobrala by ste mi ich???strasne by som bola vdacna 😵 😵 😵

majinaf
3. dec 2009

http://www.vonavysvet.sk/
kto sa este nezaregistroval 🙂

zuzin78
3. dec 2009

mne dnes len seky na platenie a k tomu velmi, velmi velmi zla sprava ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak mam zly den ☹

renettka
3. dec 2009

zuzin..aká zlá správa?

babula90
3. dec 2009

aj ja mám zlý deň a nedarí sa mi, chorá som sa vybrala na poštu a pošta zatvorená ☹ a teraz som chore dueťa chcela zakryť a zobudila som ju 😠 , nedarí sa mi.

zwejka
3. dec 2009

Ahojte baby 🙂 chcem sa opytat ci by niektora nechcela tu poukazku na spodne pradlo triumph kupit za nejaku symbolicku cenu alebo za nieco vymenit, lebo ja ju nevyuzijem a bola by skoda nechat ju prepadnut....