Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

claudee
29. dec 2009

pridala som recepty na maggi, mám dosť 😝 .. bude dvakrát za 500 🙂

sammy
30. dec 2009

Ahojte, konecne som sa sem dostala po dlhej dobe. Ani som vam nestihla zazelat pekne sviatky, tak dodatocne dufam, ze ste ich prezili tak ako ste si predstavovali a s kopou vyhier 😉

Musim sa pochvalit, ze uz tiez nepatrim do klubu nestastnikov co nic nevyhravaju - za posledny tyzden som vyhrala balicek Avon na lady a chladnicku na vino v adventnom kalendari Lidlu 😵 Neviem sice naco mi bude, ale tesim sa 😀

tin007
30. dec 2009

ahojte, dnes mi prisiel spravodaj emco : Vymyslete název pro náš nový výrobek z kategorie cereálních výrobků pro děti ve věku od 5 - 12 let.

Pošlete váš nápad do konce měsíce ledna 2010 na emailovou adresu: market@emco.cz.

3 nejlepší nápady zveřejníme na www.emco.cz a odměníme stavebnicí LEGO Creator Rodinný dům.

tin007
30. dec 2009

ahojte, viete prvu odpoved na sutaz sme? teraz fakt neviem na ktoru stranu muz usadza zenu, tie dalsie dve odpovede su podla mna a, b

gabina275
30. dec 2009

stanka si tu

sozda
30. dec 2009

ahojte, fann je dnes C - SC Europa Banská Bystrica

monnr
30. dec 2009

Ahojte,zase sa zbierajú obaly z kinder z K a za 15 obalov sa ziska webkamera. 😉

http://www.kindersurprise.sk/sk/

ivako
30. dec 2009

http://www.mojesperky.eu/sutaz/

mikalove tu si tiež dvakrát? 🙂

mikalove
30. dec 2009

ahojte, ano ivako , už mam doma

titkovamiriam
30. dec 2009

STANI ZASA GRATULKA 😀 ja zatial nic asi posta dnes nebude ☹

sabicka
30. dec 2009

ahojte. pekny dn

Stani a v novom case pre zeny mas este balicek Alnatur A 😉

ukmima
30. dec 2009

monnr. .dik za super typ...obalov mame hruuuuza, len ktovie, ci je to len z vajicok alebo zo vsetkych vyrobkov, kde je K...

ivako
30. dec 2009

ja som nejako pozadu 😀 ked už všetko maš doma 🙂

jonatanka
30. dec 2009

ikupon.cz/soutez

krinolina
30. dec 2009

baby ak ste niektora este ozaj nehlasovali poprosim...uz sa deje co mi pisali baby na tejs tranke, ze v posledny den sutaze si same zvysuju hlasy ako moze niekomu za den naskorit 50 hlasov co pocas celeho trvanie sutaze mal len 35???

http://www.svetoriflame.sk/component/joomgaller...

mikalove
30. dec 2009

sabička a za čo ? 😕

sozda
30. dec 2009

Výhercovia vianočnej nádielky
Streda, 30. december:
DVD Laciho Strikea vyhráva Miroslav Kažimír z Prešova.
Výrobky Amway vyhráva Vlasta Goldšmídová z Častkova.
Výrobky Walmark vyhrávajú Anita Lackoová z Demandíc a Stanislav Kaliský z Banskej Bystrice.

mikalove
30. dec 2009

baby my dnes odchádzame, tak aby som nezabudla, želám vám krásny silvester a do nového roku hlavne zdravie a šťastie 😉

claudee
30. dec 2009

mikalove, aj tebe.. nech je rok 2010 lepší 🙂

glumdolf
30. dec 2009

mikalove všetko dobré do nového roka a nech je rok 2010 ovela lepší ako rok 2009

ivako
30. dec 2009

mikalove aj tebe všetko len to naj do noveho roku a pekného silvestra 🙂

renettka
30. dec 2009

a ja vám prajem všetkým do nového roka..hlavne veľa zdravíčka,šťastia a veľa úspechov v súťažiach 😀 😀 😀 😀