Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

katuskapd
23. jan 2010

ahojte tak mne vcera na maminu kefka curaprox, mne este nic. 😒
na magii este neschvaluju recepty 😝

titkovamiriam
23. jan 2010

ahojte-k receptom zbieram ich uz od 14 rokov tak ich mam strasne vela ja mam na 5 adresach uz po cca aj 300 receptov na kazdej. 🙂 a priznam sa aj z k nich opisujem recepty co som robila .

monnr
23. jan 2010

Ahojte,ja som ešte tento rok tiež nič nevyhrala tak sa pridávam do klubu nevyhrávajúcich 😠

Neviam či tu bola táto súťaž ak áno sorry- http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/vyberte-novu-...

claudee
23. jan 2010

ahojte, dosť ticho je tu dnes, to tá sobota 🙂 idem radšej upiecť jablkový koláč

lucka261177
23. jan 2010

baby pocujte ako je to s tym rimelom?kedy vam daju zatocit?mne raz dali ked som si vsimla koleso a odvtedy tam chodim a nic a neviem ci pri tom mam sediet alebo ci ma to nejako upozorni.

ajinka19
23. jan 2010

linkinkatka,uz som ti poslala tie foto,pojdem odfotit este dalsie

claudee
23. jan 2010

točiť ti dá podľa toho, aké vysoké máš rimmel šťastie.. je to vec náhody

wighy
23. jan 2010

ja ten eimmel tiez moc nechapem,naco sa zbieraju vobec body z rulety???

a napr som mala rimmel stastie 103 a nedalo mi tocit a vcera som mala iba 71 a dalo mi toccit o balicek 😕

mikalove
23. jan 2010

rimmel šťastie je na to že možeš vyhrať balíček aj bez točenia, ked sa ako prvá v ten deň s najvyšším rimmel šťastím prihlásiš, neplatí že čím vyššie tym väčšia šanca vytočiť.... a body sa zbieraju na tu premenu...

inak čaute

wighy
23. jan 2010

ahaa to som nevedela ze balicek sa da vyhrat aj bez tocenie 😅

krinolina
23. jan 2010

lucka rimmel ti da tocit o balicek ked sa prihlasit potom uz nie ze si polhodinu prihlasena takze cakat nemusis 😉 co sa tyka tocenia utorkovej rulety aj bodov ktore si vytocite popri balicku za mesiac sa robi poradie na rimmel shopping a rimmel premenu, ktoru vyhrala a.oni, vcera to tu spominala

betka14
23. jan 2010

ahoj ja dnes nestíham len som nakukla
majte sa pekne