Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mikalove
19. feb 2010

je ivako na Fb,idem ju pohladať

avanka
19. feb 2010

nikinka 82, babatko.....
ved na FB sa nie je problem prihlasit, ja som tiez odolavala a teraz neprejde den, aby som tam nesedela 😀 😀

katuskapd
19. feb 2010

avanka podobne
stanka podla priezviska mi ju nevyhodilo

titkovamiriam
19. feb 2010

super napad na tom FB sem uz chodim malo

buchta11
19. feb 2010

tak tak mikalove.. tam mozeme aj intimnejsie finty a podobne :D.. a tu môzeme klebetit dalej no nie? :D.. uvidime casom ako sa nam to ujme..
KOHO nepoznate a nic nehovori nepridavajteho.. zhodnotime spoločne.. inak to bude prča konečne sa vidieť a poznať aj menom.. a tiez bude super ze si mozeme vyhry fotit super nie? mohli sme to aj skôr :D.. a hlavne na nas zaidna firma nepríde DDD... tie co nieste na FB tak mate na vyber bud sa regnete alebo nie.. nutit nikto nikoho nebude

layla
19. feb 2010

katuska mala si pravdu 😀 dani, ked budes mat cas tak mi posli pozvanku... inak som zvedava kolko novych bab zacne prispievat 😅
a chcela som sa spytat, ze ked vam nedojde nejaka vyhra tak im pisete nejaky mail alebo tak...

aksulvap
19. feb 2010

ahojte baby, teraz som nakukla na koňa, málokedy stíham v robote 😝 Ak ma beriete do partie, budem rada, linky neviem hľadať, ale aspoň zahlasujem, kde sa dá 😉 V robote nemôžem písať IP ani na FB sa nedostanem, takže pošlem kontakt na seba až večer. Dik.

susanap
19. feb 2010

buchta - no ja by som aj chcela ale neviem kde a ako sa regnut

katuskapd
19. feb 2010

miraim ved to aj vidiet 😀 ze nas podvadzas s FB

susana daj si normalne adresu, hore je tusim zaregistovat a hotovo

avanka
19. feb 2010

Susanap, normalne si daj www.facebook.com a zaregistruj sa
potom napis

mikalove
19. feb 2010

layla ja nemám niektoré vyhry ešte z min. roku a pojdem tam cez víkend povypisovať

katuskapd
19. feb 2010

jaj a vyhry zatial vsetky prisli klop klop

avanka
19. feb 2010

aj mne, teda okrem Maggi, ale mala som 5000 bodov, tak to dostanem asi az medzi poslednymi...

layla
19. feb 2010

mikalove, tak ja este pockam 😎

mikalove
19. feb 2010

inak tych reklamnych mailov chodí strašne veľa, katuška aj ja rano 15 mailov ale chobotiny,aspon jeden mohol byť vyherný 😀

glumdolf
19. feb 2010

Fíha lienulenka bude z teba sexica.

katuskapd
19. feb 2010

lenka vsak E 55 asi mysleli 😝 😝 😝

lienulenka
19. feb 2010

katuska asi tak nejak 😝 😀

ukmima
19. feb 2010

zienky, co sa tu riesi..nestiham Vas citat, mam chore deti...a tiez som prepadla FB

avanka
19. feb 2010

LENI, TAK ZVADZAT MUZA, SUP, SUP 😀 😀
co by ten moj dal za take saty 😀 😀 😀

susanap
19. feb 2010

no uz som sa regla ale to je stale po anglicky. Nieje verzia aj po slovensky lebo sa v tom nevyznam

majinaf
19. feb 2010

JEJ baby co sa tu deje,beriete aj mna do partie 🙂 ,ale je neviem sa orientovat na fb.naucite ma? ☹

bambulka_079
19. feb 2010

Caute babyyy .. dlhsie som sa tu neukaazala , ale konecne je piatok , mam volno tak som tu , a idem popozerat nejake tie sutaze 🙂 .. a aj tranky dozadu , co ste pisali za posledny tyzden.

uz mam jednu stranku - nesviem ci tu bola :

http://feminity.zoznam.sk/se/100396/SUTAZ

vela sutazi 🙂)

http://www.zive.sk/sutaz-o-najlepsi-doplnok-pre...

lienulenka
19. feb 2010

avanka a akeho,svojho,toho uz mam davno zvedeneho 😀 😀 😀 To su take saty,ze ledva moju velku r.. zakryju 😀 😀 😀

layla
19. feb 2010

lienulenka, to si kde vyhrala??? 😅

buchta11
19. feb 2010

paaaaaaaaaaani to su saty .. alebo saty? :D mozes skôr ako plavky vyuzit :D.. ja som strasne tuzila po tych sosovkach modrych pamatam si tu sutaz 🙂..

inak nejak sa tu zacinaju vynarat nicky co som predtym si nevsimla :D 😅

titkovamiriam
19. feb 2010

katuska tak veru FB ma dostal nasla som tam spustu aj konickarok ale hlavne ludi zo skoly a pod.

majinaf
19. feb 2010

ja som tu bola. 😉