Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

luciajakub
14. apr 2010

ahojky
mne prisli vcera tieto pagaciky a je tu predlzena akcia aj na april:
https://www.modrykonik.sk/bazar/sluzby-pre-deti...
..dostala som zadarmo k tomu krasnu sadu z dreva 😵 sa tesim 😵

inak maggi cakam este 1 balik a nic 😒

http://www.fann.sk/vyherna-sutaz/ - odpoved som este nehladala

djd
14. apr 2010

Ahojte! Nezapojili ste sa niektora z Vas do sutaze Figaro o 30000 babik a 60000 vystrihovaciek (od 15.2. do 15.4.)? Ja som hned 22.2. poslala 9 ciarovych kodov a tesila som sa na babiku pre dcerku.. a pomaly, ale isto stracam nadej, ze ju naozaj poslu.. ☹ Zeby sa uz babiky minuli hned v prvy tyzden???..

chaarliizee
14. apr 2010

ahojte, no po dlhšom čase som tu zas...odpovedám na otázku prečo vyradili moje foto zo súťaže:
na FB-u mi kamošky napísali - najprv zo srandy- že za hlasovanie chcú nechty zadarmo. tak sme vymysleli, že kto dá najviac hlasov, bude mať nechty. no a neviem či sa moc prekonávali, alebo čo sa stalo, zrazu mi moc nabehli hlasy. ani som o tom nevedela, len som ráno dostala mail, že ma vyradili. ale pravdepodobne viem kto to bol. Buď naše milé FB-ky, alebo jedna osoba od nás z dediny, ona písala na FB-u že jej púšťa hlasovať viac krát za deň. Tak teraz neviem. bola som z toho smutná, ale už ma to prešlo. tešila som sa aj druhému miestu, lebo tam boli tri ceny ☹ . ale jedna záhada tam ešte bola 😕 ked som ten večer naposledy sledovala hlasovanie, súťažiacej predo mnou veľmi divne naskakovali body. nemohlo to byť čistou cestou. tak prečo ju nevyradili? 😕 🙄 nechápem. aj som písala do spoločnosti, nech mi povedia IP adresu, alebo nech zrušia toho, kto posielal tie hlasy-aby zablokovali hlasovanie z toho IP- ale napísali mi : Bohužial. 😠 no tak už som nemala slov. ale nevzdávame sa koníčkarky 😉 že? ideme ďalej 😝 . Veľmi pekne vám ďakujem za hlasy, aj dievčatám z chytrej ženy - ČR, ktoré všetky hlasovali. ešte raz Ďakujem 😅

lusana
14. apr 2010

chaarliizee to je mi lúto, že ťa vyradili

titkovamiriam
14. apr 2010

je to svinstvo 😲 s tymi nechtami,no je to tak vzdy na hlasovacich sutaziach 😔 😔

figaro este zajtra fici tak babiky budu az potom

alana1111
14. apr 2010

tak to je škoda

ankan
15. apr 2010

Charlize teba vyradili zo súťaťe, ja som mala trošku väčšie šťastie. Na minibazáre som mala 6 receptov s najväčšém počtom hlasov (minimálne dvakrát väčším ako ostatné recepty) a skončila som na treťom mieste. Keď som sa pýtala prečo napísali mi , ťe oni postupovali podľa pravidiel.... Je to nefér ale nepomôžeme si... Mne tiež klikalo body viac ľudí, a nepomohlo mi to. Už nikdy na tejto stránke nebudem súťažiť!!! Ako píše mi koníčkarky sa nevzdáme a súťažíme ďalej.

roxynqka
15. apr 2010

charliize - ja nechcem byť hnusná, lebo ja tu už dlho nesúťažím len chodím pozerať internú poštu aleee ja mám taký pocit, že tie baby čo sú na FB a súťažia hocikedy píšu len tak od buka do buka aby druhému človeku, ktorý súťaži uškodili ... je to podľa mňa nefér.. preto, že oni nemajú dostatok hlasov aby vyhrali tak očierňujú iných !!!
Je mi to ľúto, že ťa vyradili ... ☹

roxynqka
15. apr 2010

Inak aj moja mamka čaká ešte z maggi balíček ale nejak nechodí .. mne už prišiel asi pred 2 týždňami 4,650 g mal 😀 Som pozerala jak puk 😀

ajulienka81
15. apr 2010

ahojte, chaarliizee je to nefer. takychto sutazi sa asi fakt neoplati zucastnovat, lebo poctivostou v nich asi daleko nezajdes. Nech ta tesi aspon to, ze si mala tie nechty suverenne najkrajsie🙂)
maggi cakam aj ja a stale nic:(

misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dobiva
15. apr 2010

ani neviem, čo také by som tu napísala, -snáď len zaželám všetkým príjemný a úspešný dník ! 🙂

chaarliizee
15. apr 2010

dobiva vitaj medzi nami 😉 dúfame že sa ti tu bude páčiť 😀