Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

chaarliizee
30. máj 2010

ja si myslím, že nie je na tom nič zlé, ak si tu baby pomáhajú s hlasovaním, vždy to tu bolo, no niektoré to nemôžu vedieť, keď sem nakuknú raz za mesiac.

titkovamiriam
30. máj 2010

jasne ved aj podla mna je to ok kto chce zahlasuje kto chce nie 🙂

katika187
30. máj 2010

nho presne miriam je to tak ... dufam ze sa to tu rozrasie 🙂
mam aj ja nejake nove linky tak zajtra ich sem chodim teraz uz idem pzoerat telku tak sa majte

ajulienka81
31. máj 2010

Ahojte, ja nevravim, ze je to zle, ja rada zahlasujem. ale ak si vsimnete, niekto sa tu objavi len kvoli tomu, aby sme mu zahlasovali. neviem, mne osobne by to bolo neprijemne. ale ved v pohode. ja som len skonstatovala, ze je tych sutazi nejako pomenej. a miriam, chaarliizee, vy sa vzdy objavite s kopou sutazi 😉

ajulienka81
31. máj 2010

A baby vy na tej chytrejzene sutazite? lebo ja som spociatku ano, ved sutazi tam bolo stale dost, ale sa mi zda, ze je to len pre CR. Inak vo vseobecnosti je na ceskych strankach toho viac a sa mi nie vzdy chce citat tie pravidla. tak mozno sutazim aj zbytocne. a inak, uz sa nikde ani neregistrujem.

katika187
31. máj 2010

No mne to tiez dost vasdi ked len niekto sem pride aby sme mu dali hlas ale nem asi nepomoze no presne tak charlize a mifriam sem davaju vela sutazim a zo to im mozeme byt vdacne ....

www.jojoplaneta.sk
www.chytrazena.cz
www.azet.sk/tiesto/
ja dam tiez niektore asi uz ajn iektore boli tak sa ospravedlnujem ked najdem este pridam 😉

sofinka14
31. máj 2010

http://www.brantesa.sk/?p=sutaz

výhra tank na víkend 😀 😀