Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

krinolina
22. jan 2010

tak prepac petka ale aukcie su na to aby boli nizke cenou a zaujali co najviac ludi ked das hned vysoku cenu malokto si to bude sledovat

lucka261177
22. jan 2010

baby kde beriete prosim vas tolko receptov?ze 120?

ajinka19
22. jan 2010

baby,zajtra mozem odfoit este tu zavesnu sadu(ale tu mame asi kazda),este mam zapekaciu bielu keramicku misku a 3 jenske misky a srnci chrbat a to je asi aj vsetko.pribor som rozdala.

wighy
22. jan 2010

ajinka otazka ten srnci chrbat maggi zuzka pisala ze 2 kusy, maju iny rozmer???som si to teraz objednala

krinolina
22. jan 2010

lucka ja mam vo worde prepisane asi 3 maminine zosity a tak po papierikoch od kolegyn co mala a podobne

ajitka tie jenske misky a keramicku misku by si mohla odfotit

adulikka
22. jan 2010

ja som si tiež dala meno do googlu ,tak sme viaceré s tým istým priezviskom

wighy
22. jan 2010

ta zapekacia miska je podobna tejto

http://vybaveniepredomacnost.sk/index.php?nid=6...

ajinka19
22. jan 2010

wighy,neviem-srnci chrbat mam len jeden,to mi prislo tusim hned prvykrat.tak teraz neviem ci posiela 2 rovnake...ved uvidis.
ja so predala tiez jednu parkerku za 17€.

ajinka19
22. jan 2010

NO...a je po albume... 😝

wighy
22. jan 2010

ta miska je takato ale su 3 v troch velkostiach

http://www.czprodukt.cz/-/varne-sklo-simax/-/mi...

varticek
22. jan 2010

budeme musiet odfotit tie maggi veci spolu s nasimi detmi 😀

wighy
22. jan 2010

no bola som pozriet zapekaciu misku je podobna tej co som dala ale je bez usiek 😉

ajinka diiiky ved ude prekvapko,sa tesim 😵

no a uz palim do hajan

papap a pekny vikend

ajinka19
22. jan 2010

nie ja za co,len skoda,ze si to nestihli pozriet ostatne baby,ale tak skusim to odfotit a niekde to dam.asi na azet.
idem aj ja spat,konecne som dobehla zameskane sutaze,aj to asi len polovicu,ceske som sutazila minimalne

linkinkatka
22. jan 2010

ahojte baby, som tu asi po dvoch mesiacoch konečne, tak vas idem čitať! sťahovali sme sa a v t-come sa nedokazali rozhybať, tak som bola bez internetu, ale mam pre vas dobru spravu, v stredu sme kupili novy foťak tak som ho hned skušala, tak som nafotila všetky darčeky čo mam od maggi, len to ešte neviem davať do pc, tak zajtra sa posnažim to dať niekam do albumu na azet a napišem sem čo mi chyba a ak by to niektora mala, bolo by super keby to odfotila a ja by som to tam pridala, aby sme to mali kompletne!

ajinka prosim ťa pošli mi na e-mail linkinkatka@azet.sk tie misky so sitkom lebo tie určite nemam

želam pekny večer všetkym

bzzmajka
23. jan 2010

00:00

to ste už dostali? neviem či som sa zapájala...

bzzmajka
23. jan 2010

upratujete a varíte? j hladám dáke súťaže ale nedarí sa, všetko čo už bolo...

bzzmajka
23. jan 2010

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA 1.
Společnost Baby-food nabízí extra panenský olivový olej. O které vitaminy je obohacen? Ospověď najdete na stránce soutěž v aktuálním vydání časopisu Uzlíček.

a) vitamin A a vitamin E
b) vitamin D
c) vitamin A, D a E

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA 2.
Kolik houpacích zvířátek má v nabídce obchod www.mamasandpapas.cz

Neznáte správnou odpověď? Najdete ji ZDE...

a) 9
b) 11
c) 8

JAK SE DO HRY ZAPOJIT?
Ve vybraných inzerátech listopadového čísla časopisu Uzlíček jsou ukryty šestimístné kódy sestavené z písmen a čísel. Vyhledejte všechny 3 kódy, připište k nim správnou odpověď na obě soutěžní otázky a vše nám najednou zašlete na e-mailovou adresu: soutez@uzlicek.cz.
Do předmětu zprávy napište heslo: „kódy". Zašlete-li odpověď na soutěžní otázku a všechny kódy správně, budete automaticky zařazeni do soutěže.

bzzmajka
23. jan 2010

kto haldal dá odpoved, aj IP.

bzzmajka
23. jan 2010

každý desiaty vyhráva ale nenašla som čo...

http://www.sestraroku.cz/finalistky/

varticek
23. jan 2010

11:45
vstupenku na X. ročník prestižní soutěže Sestra roku 2009

bzzmajka
23. jan 2010

ano ano, dík vartecek

nikoletkaa
23. jan 2010

Ahojky za ako dlho schvália recepty na maggi???????

bzzmajka
23. jan 2010

nikol čítaj na maggi stránke diskusiu...skús a dozvieš sa vela aj odpovede na Tvoje otázky.

topa
23. jan 2010

ahojte, koľko bodov získam za uverejnenie recepru na www.kucharka.sk dík za odpoveď

majinaf
23. jan 2010

topa-bolo 5 b.