Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zuzka2010
27. okt 2010

to je dobre, moj prispevok admin zrusi, lebo nesplna pravidla fora a taky isty predomnou ponecha..nechapem..

martinka17
27. okt 2010

@zuzka2010 si dala reklamu, na to je tu iná časť, ona len povala na prieskum, čo priamo spadá do témy 😉
na reklamu máš priestor v katalógu firiem

adulikka
27. okt 2010

ahojte tie ktoré zbierate kódy nivea ,je veľká zľava v tescu ,ja pokúpila pre deti
a už som aj medzi výhercami Milky

martinka17
27. okt 2010

@adulikka ja som milku poslala v piatok a stále nič 😠 A chcela som ešte poslať, ale asi sa ani neoplatí ☹

adulikka
27. okt 2010

http://www.itesco.sk/novinky-detail.html?id=554

kto býva v myjave 50 bodov pripíšu na kartičku

martinka17 ja som posielala v utorok minulí týždeň a až dnes som sa tam našla ,tiež som rozmýšľala čo som zle urobila ,pošli oplatí sa aj ja idem

martinka17
27. okt 2010

@adulikka no tak uvidím, poslala som prvou triedov, asi zajtra skočím do billa, tam majú od dnes 300gr. po 2 EUR, tak sa oplatí, aj tak treba doplniť sladké 😀

martinka17
27. okt 2010

nepotrebuje niekto viečka od SABI výrobkov? Zbierala som kámoške, ale už im netreba 😀

twiggy
27. okt 2010

Dnešná rýchla súťaž na facebooku:

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/2732/za...

boise
27. okt 2010

@twiggy segro no teda 😀 😀 😀

ajulienka81
27. okt 2010

ahojte baby, ja nestiham sutazit, ani obaly som neposielala, lebo som si povedala, ze nebudem kvoli tomu Milky kupovat...nam v poslednom case velmi nechutia, strasne su sladke...tak som mala len dva obaly a vykaslala som sa na to 😉 tak snad vam hrnceky v poriadku poprichadzaju 🙂

trpezliva
27. okt 2010

ahojjteee..takze nie som jedina,komu nepotrvrdili vyhru v Milke??? posielala som vo stvrtok a furt nic...
kamoska poslala po mne a uz mala vcera potvrdene. dufam,ze sa moj list nezapatrosil,ked uz som zjedla tolko cokolad.... 😝

vajanka
28. okt 2010

ahojte, chcela by som este zaujemcov pozvat na prieskum z medianu, po vyplneni dotaznika dostanete 6 euro. potrebujem 10 ludi. ak mate zaujem poslite ip. poslem vam ostatne.

martinka17
28. okt 2010

@vajanka ja by som chcela🙂

cencula
28. okt 2010

ahoje aj ja som minulý týžden posielala milku a ešte nič, hádamm to nezapotrošili