Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

dasa123
25. dec 2009
ajinka19
25. dec 2009

juuuj baby,ja som recepty na maggi uz dobre dlho nedavala...a ozaj,nie je tam ziadne obmedzenie,ze dokedy sa daju nahadzovat recepty a za ne dostavat darceky?
dobru noc vsetkym

mikalove
25. dec 2009

ahojte,aj mne maggi schvalilo recepty, bude zopár balíčkov,a na jednom konte mam 1995 😖

claudee
25. dec 2009

ajinka, nenašla som dátum nikde na stránke..tak asi nie je časovo obmedzené.dúfam 😀

petulienik
25. dec 2009

Krasne sviatky zelam. Dufam ze sa mi podari prispiet niecim novym.

http://www.mojamuzika.sk/sutaze/sutaz-o-novinky...

lienulenka
26. dec 2009

Ahojte,konečne som sa sem dostala,po tých vianočných prípravách je už chvalabohu vegeeeeet.Aj ja sa pridávam aj keď oneskorene a prajem všetkým ešte krásny zvyšok sviatkov 😀 😀 😀 a poprosím vás o hlások
http://www.svetoriflame.sk/component/joomgaller... 😉

dada1212
26. dec 2009

Ja na Maggi momentálne nemám chuť, tak som pridala nové konto a dala tri recepty, bude balík za 50 bodov.
Koniec tohto roka je ako zo zlého sna, takže momentálne riešim iné problémy a na pridávanie receptov, súťaženie nemám vôbec náladu. 😒 😖

Ale aj tak prajem aspon šťastný Silvester a Nový Rok 🙂

renettka
26. dec 2009

magdi..krásny stromček máš hlas🙂

saisa1
26. dec 2009

lienulienka, mas hlas 🙂 pekny 🙂

titkovamiriam
26. dec 2009

ahojte - tiez mi maggi uznalo vsetko a uz stracam prehlad -od zajtra nahadzujrm dalsie recepty aj s foteckami som si fotila co som robila 🙂

katuskapd
26. dec 2009

lienulenka zahlasovane 😉

krinolina
26. dec 2009

lienulienka mas to tam 😉

titkovamiriam
26. dec 2009

lienka mas 😀

lienulenka
26. dec 2009

baby ďakujem moc.V decembri sme prerobili obyvku,tak som po 9 rokoch vymenila všetky vianočné ozdoby za nové,aby mi ladil s maľovkou 😀 .Piplala som sa s ním skoro tri hoďky(detailista 😀 ),ale na fotkách nevyzerá až tak dobre ako v skutočnosti.Nemôžem sa na neho vynadívať.Inak dada1212 ani mi nehovor,myslela som ,že Vianoce budú pokojné,ale včera moja babka dostala 3 mozg.príhodu,tak som z toho nešťastná 😢

babula90
26. dec 2009

lienulenka, naozaj prekrásny stromček!!! 3 hodinky si zdobila? Fíha, to by som nemala trpezlivosť, ale výsledok stojí za to. 😉
My máme tiež pokazené sviatky, už aj naša malá má horúčku. ☹

lienulenka
26. dec 2009

babula ďakujem.No môj manžel vybral veľký strom a mašle som si robila sama z organzy,takže to ma zabavilo 😀 😀 😀 Babula dúfam,že aspoň nový rok začneme lepšie,bez všetkých zlých nepríjemných zaležitostí 🙂

ttina23
26. dec 2009

aj my sviatkujeme z horuckou tak vianoce o nicom 😒

betka14
26. dec 2009

ahoj mne sa tiež nechce vkladať recepty tak to nechám tak ved ked nepríde teraz balík tak príde o mesiac nie?
zahlasovala som

babula90
26. dec 2009

lienulenka, na tie mašle som sa práve chcela popýtať, krásne si to urobila, klobúk dolu!!
My máme taký starodávny- šúpolie, drevené figúrky, sušené jablčka, anjeličkovia... na 90% ho zdobila moja Emmi. 🙂
Veru, nech je nový rok vydarený. 🙂
ttina a čo Vám je? Ešteže sme nemali nič zaplatené, s malými deťmi sa nedá nič plánovať... návštevy ku nám teraz nemôžu, ani my nikde, načo som piekla? ☹

lienulenka
26. dec 2009

babula dík.U nás si deti robili malé živé stromčeky vo svojich nových detských izbičkách úplne sami,podľa seba,takže máme 3 stromčeky.Ešte som navrhla mm,aby si ozdobil aj on svoj stromček a dal ho do spálne 😀 😀 😀 Ešteže máme tie stromčeky zadarmo 😉

krinolina
27. dec 2009
ttina23
27. dec 2009

babula len teploty mame vysoke ,ale dufam ze mu to uz preslo lebo dnes rano uz nemal teplotu,tak uvidime ako bude do vecera

titkovamiriam
27. dec 2009

ahojte 🙂 !skore uzdravenie vsetkym chorym!!!
Ja som mala rano v schranke listok na postu-vyhra s disneyklubu asi to postarka zle hodila tak mi to niekto hodil lebo urcite dnes posta nefunguje,tak som zvedava co to bude. 🙂