Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

betka14
2. feb 2010

dalo mi točiť rimmel ale nič ☹

krinolina
2. feb 2010

baby ja mam na buene 16 bodov...vcera som sa tam registrovala a chcela by som tie vrchne tri veci jednu z nich najradsej tie nausnice segra chce velmo naramok tak sa regla aj ona...mate tam skusenost co sa tyka s viacerymi registraciami na jednu adresu??nevadi to??? a tak aspon cokoladku ked uz nic...body sa daju prenasat??? vtedy ste pisali ze vam dosli penazenky a puzdra na okuliare atd ako casto sa uzatvara kolo???

betka14
2. feb 2010

ja som mala minule len choko ale chcela by som naušnice hoc pochybujem že nazbieram
budeme radi za čoko

ajinka19
2. feb 2010

nechce ssa mi sutazit ☹

claudee
2. feb 2010

kríííza, to prejde ajinka 🙂

katuskapd
2. feb 2010

ajinka ani mne sa nechce neni motivacia ziadna 😝

monicka499
2. feb 2010

aka je stranka na bueno? prosím...

girka
2. feb 2010
monicka499
2. feb 2010

dakujem, girka :D

ivako
2. feb 2010

V pondelok 1.2.2010 sme vylosovali ďalšieho výhercu filtračnej kanvice Brita v tomto roku.

Víťazom tohoto kola sa stal Miloš Babula.

Keďže víťaz predchádzajúceho kola sa do ďalšieho losovania k svojej výhre neprihlásil, bol vylosovaný náhradník, a tým je Filip Štofa.

Gratulujeme!

glumdolf
3. feb 2010

Baby nerada to tu yahlcujem Milkou, ale ide mi o moje ťažko vydobité prvé miesto. Už len 10 hláskov a druhá ma dobehne. Tak Vás poprosím o hlásky, ktoré ste ochotné. ďakujem.
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=b2...

buchta11
3. feb 2010

no Dani s blogom mozem uz davno sutazit ... ale vies ze to obnasa pozyvanie rimmeliek .. aj ked ja minule som sutazila prvykrat nepozyvala som a vyniesli ma na 3. miesto 🙂..

buchta11
3. feb 2010

Babule poprosím hlások.. stači sa pridať k členok skupiny na FB a pod fotkou oznáčiť PACI SA MI.. z hlasujucich vyhra MP3 prehravač 🙂 niektok. Ďakujeeeem... dnes frčim na slubonu cestu tak Milky a ostatne ziadosti o hlasky az vecer 🙂.

http://www.facebook.com/pages/PetStoresk/133992...

ivako
3. feb 2010
susanap
3. feb 2010

Vsetky MILKY som zahlasovala aj ked asi 3 mi nesli.

Varticek - je mi luto s tym CD. Vlastne ja som potom nahradnik. Ale tiez to u mna bola nahoda, ze som zdvihla telefon. Aj ja ho mam na tichy rezim a nahodne som bola vtedy pri nom.
Pisala si im tam?

glumdolf
3. feb 2010

na www.zena-in.cz nová súŤaž iba dnes.

varticek
3. feb 2010

Joj, takym sa netrap susanap. A inak, ty nie si ten nahradnik, lebo tebe volali skor ako MM, tam sa asi zrebovalo viac cd 😉

varticek
3. feb 2010

som nedocitalal do konca a uz som pisala 🙂 hej, napisala som mail, ale len taky ze ako ma mrzi, ze som nevyhrala, taky mierovy 😉

veronica1
3. feb 2010

MILKA - vsetky zahlasovane, baby prosim, poctivo hlasujte, ono to netrva az tak dlho aj ked sa to mozno zda. A uz to ani dlho nebude trvat-ved tych 5minut denne, nam mozte venovat. Ja hlasujem aj z inych PC, chodim do PC kaviarne, len aby som mohla co najviac pomoct. Tymto chcem za nas vsetky Milkacky podakovat za kazdy hlas, pretoze aj ten jeden moze rozhodnut 😉

monnr
3. feb 2010

Ahojte,iba sa chcem spítať ako to že už máte na buene tolko bodov? Ja mám 10 a to som vyplnila aj súťaže.

glumdolf
3. feb 2010

Monnr - treba v kaviarni pridať nové články alebo dávať komentáre k starým.

titkovamiriam
3. feb 2010

ahojte milky zahlasovane ktore isli no ked vidim kolko maju hlasov prvy....tak neviem ci je niaka sanca