Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

linkinkatka
3. feb 2010

tak si zmen heslo na nejake a to jej pošli a potom si ho zmen späť, ja som to tak tiež robila, lebo tiež mam všade rovnake heslo

smisova
3. feb 2010

pekný zasnežený den, u nás v kuse sneží 😉
dnes vzorky autokozmetiky, včera bytové parfemy, inak výhra žiadna ☹

mmartina78 ja som dala oldřich a božena, speváčka iveta bartošová

linkinkatka
3. feb 2010

baby, neviem či viete, ale vytvorila som album maggi darčekov, len niektoré mi chýbajú, tak by som vas prosila, mrknite si album a ak mate niečo čo tam neni pošlite mi to na e-mail, ja to tam doložim, aby sme si aspon posledny krat mohli povyberať podla toho čo sa nam pači. dakujem

http://pokec.azet.sk/linkinkatka/fotoalbumy/mag...

krinolina
3. feb 2010

jaaaj uz som jej to poslala ale tak nevadi v podstate mam zvacsa ine heslo kde uz mam aj cisla napriklad na pokeci bo si to vyzadovali a tak tusim uz len na rimmeli mam take heslo ako na maggi

bambulka_079
3. feb 2010

Ďakujem baby za pomoc (renetka , krinolina) .. a este mam jednu otazocku - ako casto obmienaju testy, sutaze atd ? 🙂 ... na buene

tinka5
3. feb 2010

linkinkatka-ten album je super,aspon vieme ako a co vyzera, ale preco ze posledny krat? To uz nebudeme dostavat ziadnu odmenu? 😖

linkinkatka
3. feb 2010

Tinnka toto si nečitala???

Od 1 februára 2010 je zastavené zbieranie bodov na webe www.maggi.sk. Tým, ktorí ešte v priebehu januára získali nárok na odmenu, odmenu odošleme v priebehu marca. Princíp zbierania bodov za vložené recepty bude nahradený pravidelnými receptovými súťažami rôzneho zamerania. O vyhlásení receptovej súťaže sa včas dozviete na našich stránkach a z newsletteru. Okrem súťaží budeme i naďalej pracovať na vylepšení nášho webu, aby ste tam vždy našli ten pravý recept, ktorý bude chutiť Vám i Vašej rodine.

Ďakujeme za pochopenie a veríme, že nám i naďalej zachováte Vašu priazeň.

Váš tím MAGGI

krinolina
3. feb 2010

vy ste clenky walmark klubu...o com to je dneska mi prisla od nich riadne hruba obalka spolu aj s kartickou

layla
3. feb 2010

ahojte 🙂 dneska mi volala nejaka pani, ze som vyhrala dvd z pravdy... tak aspon nieco. milky mi nejdu zatial hlasovat, tak za taku hodinku skusim.

krinolina
3. feb 2010

jani gratulujem k dvd nevies ake???

layla
3. feb 2010

danka neviem, lebo som bola akurat v obchode, tak som pocula, ze len dvd. potom napisem ked pride 😉

ivako
3. feb 2010

03.02.2010
Výhercami januárovej ankety sa stali: Cukrovaná Silvia, Gezeová Andrea, Krajčovič Dušan a Obšitník Adam. Gratulujeme

ivako
3. feb 2010

Výherci soutěže o pasta set jsou:

- mirzem
- pupikpaja
- iva_
- Ber?ice
- pateta
- drnda
- Iriii
- hepetivocko
- stradonice
- bramborka

Všem výhercům blahopřejeme k výhře.

Redakce

bubadlo27
3. feb 2010

Vážení soutěžící,
soutěž o láhev whisky byla ukončena.

Hlavní cenu vyhráli pouze 3 soutěžící.
1. místo - Glengoyne 10y/o - 40% - 700ml -vyhrává Alena Dubová
2. místo - dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč na odběr whisky - vyhrává Tamara Šimková
3. místo - dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč na odběr whisky - vyhrává Milan Holý

krinolina
3. feb 2010

furt nic 😀

smisova
3. feb 2010

krin ja tak isto 😒

krinolina
3. feb 2010

vd raz sa na nas slniecko usmeje 😉

mikalove
3. feb 2010

to uý su mesiac stary vyherci, toto kolo je nejaké dlhé 😖

susanap
3. feb 2010

aha - pardon.

babula90
3. feb 2010

babulky, ktorá sa vyznáte v počítačoch? chcela by som sa s niečím poradiť, bude niekto taký láskavý a ozve sa mi na IP? Dakujem!!!

chaarliizee
3. feb 2010

ja som prišla na to, že sa neoplatí férovo hlasovať, 😉 tak som poprosila kolegu aby mi pomohol ... ak budete mať tesnotku, dajte vedieť

buchta11
3. feb 2010

Tak ale som fakt nahnevana a smutna... ja Vám hlasujem kazdy den na vsetky MIlka odkazy a je vas teda vela dobrych hádam.. a ja poprosím o hlások http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?p... a zo všetkých okrem Danky(Krinolina) sa najdu ochodtne len holky??????????? akoze už nehlasujem nikomu ked sa takto odvdacujete 😲 😲

ingulienocka
3. feb 2010

buchticka ako ti mam hlasovat, daj navod, lebo neviem ☹

renettka
3. feb 2010

buchta napíš ešte raz ten link na tú súťaž

buchta11
3. feb 2010

preklep.. len ´3 holky tam malo byt :( strasne

varticek
3. feb 2010

No, buchta, ja som sa tam pridala a zahlasovala uz vcera, tak neviem ...