Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slavka11
3. jún 2011

@janinah gratulujem a tesim sa s vami dcerka mala dobry marketig a agitatorku 🙂

michsme
3. jún 2011

@janinah super, gratulujem aj nabuduce rada dam hlasok

titkovamiriam
3. jún 2011

@janinah tak super že som stihla 😀 a velka gratulka 🙂

Dnes Nivea katalog s vela vzorkami ,hned som si kalendarik objednala 😀

kitkat44
3. jún 2011

baby nema niektora z vas nahodou ten kupon do tatralandie a nechysta sa ho vyuzit? mam sice dva ale tak chceme ist väcsia partia...tak ci nahodou 🙂

majina1974
3. jún 2011

@janinah srdečne blahoželám aj ja som pridala hlas,tak nech si to tam pekne užije.ahoj.

slavka11
3. jún 2011

@titkovamiriam aj mne doslo z nivea klubu brozurka so vzorkami a co je zac ten diar je v nom nieco zaujimave. Kedze som tam iba par tyzdnov registrovana tak nemam s tym ziadne skusenosti
Dakujem

titkovamiriam
3. jún 2011

je to klasika kabelkovy kalendar 😉

angelheart
3. jún 2011

@ajulienka81 @michsme Tiež si myslím, že na to došli klasika krížovou kontrolou. Keby som vedela, že musím podať daňové, hoci je daň zaplatená, tak ho podám...no čo už, stalo sa. Človek sa učí na svojich chybách, bohužiaľ 😖
Ja som vtedy vyhrala navigáciu - to bolo 2-3 roky dozadu, už sa nepamätám, bol to nový model, takže drahá. Hrala som o niečo iné, ušla sa mi navigácia, auto nemáme, tak ju brat predal kamarátovi. Aj tak dobre 😅
A keď som vyhrala playstation, tak mi neposlali ani info o tom, v akej cene je výhra, ani nechceli žiadne info, iba adresu, takže tam som daňové nepodávala...aby vedeli, že som to vyhrala ja, museli by mať rodné číslo a to nechceli. Takže tak.

angelheart
3. jún 2011

@janinah ja som síce nehlasovala - nestihla som, už bol príspevok zmazaný...ale gratulujem k super výhre 😉

adulikka
3. jún 2011

titkovamiriam ja som ešte nedostala obálku z nivei ,ale sestra tam mala iné a suseda iné .tak som sa ťa chcela opýtať či si dostala aj katalóg z odmenami .

angelheart
3. jún 2011

NIVEA - Ja som mala vzorku regeneračný šampón Long Repair, regeneračný kondicionér Long Repair, zvláčňujúci denný krém Pure natural a vyhladzujúce gelové sérum Q10
Katalóg odmien teraz nebol, bol minule a je tuším na dva roky, neviem presne, ten pri sebe nemám. Nivea klub má nové stránky, páčia sa mi 😀

danielaj
4. jún 2011

@titkovamiriam aj mne včera prišla NIvea a tiež som si diár objednala 🙂

vera1132
4. jún 2011

dalo mi točiť rimmel 🙂 a zas nič moc len 60 bodov

xnok
4. jún 2011

HOlky, jestli něco vyrábíte a jste kreativní, tak se přidejte k nám na www.potvor.cz.... A do konce června tam soutěžíme o elektrické rakletovače 🙂

Budeme se těšit!

xnok
4. jún 2011

Soutěž o balíčky luxusní kaviárové kosmetiky za 960Kč na www.zena-podnikatelka.cz do 18.6.

xnok
4. jún 2011

Soutěž o rakletovače do konce června www.potvor.cz

andulll
4. jún 2011

ahojte skúste rimmel ,dalo mi točiť 🙂 držím prsty :D

angelheart
4. jún 2011

@andulll ĎAKUJEEEEEEM!!! Ďakujem za info o Rimmeli - prvýkrát som vytočila balíček! Jupíííí, ja mám takú radosť!!!! Už som myslela po dvoch rokoch točenia, že sa to ani nedá a nikddy tam nevyhrám!!!! 😀