Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

laulau
12. mar 2012

ahojte, baby nie ste niektora nahodou v macko puf klube? v casopise Tvoj kamarat - 02/2012 je teraz osemsmerovka. Uz som snad pregooglila vsetky disney postavicky, stale mam vsak nieco zle ☹ Nepomozete mi, prosim, aka je tajnicka? Dakujem.

tomas83
12. mar 2012
misska5200
12. mar 2012

kocky tie chladnosky uz nemaju?? viem ze to je len do vycerpania zasob, ale uz nie su k dispozicii?

martinka17
12. mar 2012

Ahojte, ak niekto má obaly z kinder na chladnošky, vymením za niveu 😉 alebo sa dohodneme, my sme vyhadzovali obaly, som nevedela, že sú ešte platné 😖 😵

adulikka
12. mar 2012

@martinka17 a koľko obalov treba z kinder na tie chladnošky...ja o takej súťaži ani neviem ...daj link...a pozriem koľko obalov mám môžme povymieňať za kódy Nivea...

martinka17
13. mar 2012

@adulikka http://www.jetovchladku.cz/chladnoska.shtml ani ja som nevedela, a treba ich 15 😉

skeblicka77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vera1132
13. mar 2012

@martinka17 mne dosla flaška v piatok. ale čakala som na nu cca mesiac a pol.
@adulikka joooj skoda že si to nenapisala skorej mala som 5 obalov doma, a včeraj ich priatel vyhodil 😢 by som prispela. sice , ak by som sa pozrela do kosa, možno tam ešte budú, mala by si ajtak záujem? 😉

adulikka
13. mar 2012

@vera1132 nepotrebujem ja ich mám doma niekde uložené asi okolo 144 kusov ,lebo som minulí rok vyhrala v tom Lidli čo teraz prebieha súťaž 144 kinderiek.ale ďakujem .

inak už som jednu sms poslala tak dúfam vyhrám 🙂

adulikka
13. mar 2012

no ja mám obaly iba z vajíčok kunder tie čo sú súťažné nemám ☹

slavka11
13. mar 2012

@adulikka je teraz nejaka nova sutaz s kindervajkami. Ake su podmienky

adulikka
13. mar 2012

@slavka11 písala som ,že v lidli od 12.3. je súťaž...stačí nakúpiť tovar za 10 € ,musí tam byť jeden kinder výrobok a poslať sms...ve´d ak máš leták lidl prečítaj...ja včera nechala v obchode 19 € ,vajíčka maju v akcii po 0,49 € ...

http://www.kindersurprise.sk/sk/soutez.php

roxynqka
13. mar 2012

@martinka17 A Bonnie a Clyde to byť nemôžu na tom buene? 🙂 Lebo našla som článok kde sa presne písalo, že sa to odohrávalo v USA a že v období hospodárskej krízy 🙂

vera1132
13. mar 2012

@adulikka tak už nepotrebuješ tích chladnoskou obali? nakoniec som ich našla 4 ks. a neboli v koši 😀 šťastie .
tak aspon ponuknem babam čo ešte potrebujú, naáhodou.

slavka11
13. mar 2012

@adulikka aha diky letaky z lidla mi chodia elektronicky ale toto som nezachytila

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fezoj
13. mar 2012

Dnes mi prišla výhra zo Sodastream. Prístroj na výrobu sody Silver+ 6ks Sirupov.Veľmí sa teším.

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maya30
13. mar 2012

@ajulienka81
@cencula
@dada1212 prepacte ze vam sem leziem, ale aj ja som dostala na MDZ hojivy zazrak a dnes mi volali ze si za to musim u nich nieco objednat z katalogu - aj od vas to chceli ? Lebo podla mna to je totalna podpasovka, ked tvrdili ze chcu len vytvorit svetovy rekord 😠 😠 😠

martinka17
13. mar 2012

@roxynqka môže, ja som to riskla, asi som teraz prepískla, ale čo narobím 😉
@maya30 klamali ťa podľa mňa s tou objednávkou, napíš alebo zavolaj do centrály v Blave, čo to má znamenať 😉

dada1212
13. mar 2012

@maya30 to ťa klame, aj mne volala a aj ked mi dávala hojivý zázrak, dala mi aj katalog a povedala mi, aby som si ho pozrela a ak budem chcieť, zavolá mi a môžem si niečo objednať, ale iba ak budem chcieť. včera mi volala a neobjednala som nič.

sonica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz