Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

tinal
22. máj 2012

@martinka17 Pozri, nechcem nikoho urážať, že by poštárky boli zlodejky alebo nie. Ja radšej vážim slová, lebo sú aj zlí aj dobrí ľudia a nemôžeme všetkých hádzať do jedného vreca. Tak isto môže niekto povedať napr. na tvoju profesiu, že je taká a taká a ty pod to vôbec nespadáš. A ja som sa zatiaľ stretla len so slušnými poštárkami, hoci frflavými, keď musia nosiť balíčky. A aj kamarátka mi vravela, že chcela použiť kupón od sestry a predavačka pri pokladni jej hovorí, že ten kupón nesedí s jej kartou. Tak neviem kde je pravda. Možno by to mali kontrolovať ale kašlú na to. Mne sa napríklad stalo, že priateľ stratil kartu, tak som mu prefotila moju a nech používa tak, skoro ma predavačka zožrala, že čo to má za kartu a išla pozerať pravidlá, že či sa taká môže použiť, pritom ide len o ten kód na tej karte, nič viac. Niektorí to berú až príliš k srdcu.

tikivikiniki
22. máj 2012

@tweety919 Pred chvílou tu písala lilli00 že jej práve nabehli peniažky. Mne neviem či už prišli,dozviem sa až keď pojdem osobne do banky.

martinka17
22. máj 2012

@tinal jj, pošta má veľmi zlú povesť, to je škoda, lebo njie je to také hrozné, aspoň podľa mňa☹ A tá clubka, asi ako sa predavačka snaží, tak to funguje, presne ako píšeš 😲 🙂

nika.zwillinge
22. máj 2012

@vera1132 kde sa da prosim zaregistrovat ten spominany email, co mi pribudne 50 bodov? diky

zuzanaa2
22. máj 2012

Teď je soutěž s čistícími prostředky. tak do toho na http://www.cista-domacnost.cz/ !

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinadesigns
22. máj 2012

sutaz o sovickovu ciapku a dve sovicky na hranie http://www.facebook.com/photo.php?fbid=44235171...

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alyssa.anna
22. máj 2012

soutěž s novým i magazínem o super ceny
http://www.kuchyne-bydleni.cz/?ref=tpbvbnz

vera1132
23. máj 2012

@danielaj aj nam včeraj prišli Hami 🙂 a ochutnavali sme 🙂

vera1132
23. máj 2012

@nika.zwillinge ja som sa cez toto zaregistrovala , bola online pracovnička napisala som jej všetky udaje čislo clubcard a a aj potrebovala súhlas o spracovani osobnych údajov. a potom mi napisala že mam to aktívne, a mam pripisaných 50 bodov. tu je link http://www.clubcard.sk/zakaznicka-podpora.html 😉

alexandra33
23. máj 2012

@cencula
Vyhra to pride len ked nas zarobenych viac ako 1,50
,Ja cakam teraz uz vyssiu sumu tak dufam ze dojde,drzim prsty

alexandra33
23. máj 2012

@rossio
Ja by som mala zaujem o racio kody,ale harmony zbieram tiez,takze tie ti nemozem ponuknut,mam napr. Nalepky do vernostnej akcie billa,alebo nalepky do vernostnej akcie Tesco ,co su hrnce thomas cook and pour,alebo zlavove pokazky z dm knizky zlavovej 50bodovej sa maj jun. Co ty na to ? 🙂

adulikka
23. máj 2012

idem sa aj ja pochváliť ,konečne dnes som vyhrala fotoaparát Granko...som veľmi rada ,no nedalo mi to ,tak zas ho kúpila,veď sa vypije 😀

petka1982
23. máj 2012

BUENO: Vážené dámy,
omlouváme se, ale výroba šperků se nám trošku zpozdila, rozesílat výhry tedy budeme v průběhu května.
Za komplikace se ještě jednou omlouváme a děkujeme za pochopení...

cencula
23. máj 2012

alexandra33 ja viem, ale ja tam mám 7 euro a zas mi vypísali, že môj účet nie je korektný, pritom sme to prebrali aj cez emaily, že je všetko v poriadku.

martinka17
23. máj 2012

@alexandra33 ja mám tiež 3 racio, ak chceš, pošlem, resp. čo je tej knižke😀

martinka17
23. máj 2012

Odporúčam 101 drogérku, okrem vecí v letáku za nákup v hodnote 3€ značky Taft, NAtural, Gliskur....rozdávajú Rúž Gosh(perfektná značka), deky alebo skladací košík, ten čierny, je super, ja už mám 2 😵

angelheart
23. máj 2012

NIVEA KLUB - už funguje súťaž s Alpine Pro

labus
24. máj 2012

@tinal neviem kto tu opakovane kritizuje poštárky kočky ja to zasa poznám z druhej strany roky som poštárku robila a ak by som neskončila na invalidnom kôli operácie chrbtice tak ju robím nadalej je to krásna ale neskutočne tažká práca...poštárky su tak prísne kontrolovaneže nieje možne aby dačo vzali.. aspon na našej pošte - dalej napríklad za tie čo poznám by som sa pobila do krvi..že v živote nič nevezmu..milujeme svoju prácu a nikdy nás nič podobne nenapadlo.. no poznám prípady kde to možne bolo takže neposudzujte prosím všetkých rovnako tie služne a tažkopracujuce ženy ktore síce občas aj pošomru .. teraz je doba že každý objednáva cez net a tie balíčky su v takom množstve že pri najlepšej vôli sa občas ani nedaju všetky vyniest...
všade su slušný aj neslušný ludia aj medzi poštárkami.. a jemi až do plaču ked to tu tak často čítam že poštárka... viete kolkými rukami zásielka prejde kým sa dostane do ruk..tej poštárke?prosím odsledujte si tu Vašu ak máte vážne podozrenie na jej osobu chodte sa stažovat jej šefke.. ak ju máte naopak slušnu pochválte ju ..hlavne tie čo to robia roky dobre jej to padne..lebo ludia len nadávaju a tý čosu spokojný to nikdy na pošte šefkam nepovedia..ale neobvinujte ak si nieste iste tie ženičky čo si ničia chrbtice za male platy a chodia von aj ked byste ani psa von nevyhnali a aj v horučave si to nezaslužia aspon tie čo to robia srcom

danielaj
24. máj 2012

@vera1132 naše baby za jeden deń ten balíček Hami chrumiek zjedli 😒 takže chutili 😉

danielaj
24. máj 2012

@martinka17 ja mám ten skladací košík z DM-ky, naozaj je super 😉

martinka17
24. máj 2012

@danielaj a k tomu dáždniku si sa ako dostala? Asi mi niečo ušlo 😲 😀

danielaj
24. máj 2012

@martinka17 akému dáždniku 😕 😕 😀