Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zlubena
19. jan 2013

@darymorka no veru. však som tu ako šiši, asi si tu tie linky dávam sama pre seba 😀 😀 😀 . A mne je za dievčatami čo odišli smutno :(

zlubena
19. jan 2013

http://www.hokejportal.net/?p=tipovanie&subpage...
niečo pre pasívnych športovcov 😀

darymorka
19. jan 2013

@zlubena niektore odisli,ale sak pridu dalsie 😀

zlubena
19. jan 2013

@darymorka dúfam a tiež dúfam, že ťa tu konečne uvidíme častoooooo ako predtým 😉

luna22
19. jan 2013

Kočeny a to vážne posielate úplne všetky súťaže?

zlubena
19. jan 2013

@luna22 nieeeeee, ja posielam len to čo by som chcela naozaj vyhrať 🙂))). Noooo občas sa zapojím aj do nejakej menej zaujímavej súťaže, ak si myslím, že je vyššia šanca vyhrať a že však niekomu tú výhru pak podarujem, či speňažím .... 😀

luna22
19. jan 2013

@zlubena no, veď to by sa ani nedalo. Ja zase pozerám, či viem odpoved lebo dlho hladat sa mi neche 😉

zlubena
19. jan 2013

@luna22 ja sa nezapájam ani do všetkých súťaží čo pridám - lebo mne sa nechce napr. fotiť, písať príbehy, laikovanie je tiež problém, nejaká maličkosť na fb mi za to tiež nestojí ..... a tak.
No inak musím sa aj posťažovať na webnoviny-vianočná súťaž - vyhrala som niekedy začiatkom decembra biodermu. no do dnes žiadny mail, žiadna výhra, na moje správy neodpisujú ani náhodou. Nevyhrali ste niekto cez webnoviny? Ak hej - výhra dorazila??? 😔

zlubena
19. jan 2013

@luna22 Ani mne sa dlho hladať nechce. Tiež to radšej vzdám. Ale potom keď sa nudím, tak niekedy sa k tomu aj vrátim. 😀. Poslednú dobu sa mi tie súťaže zdajú dosť nezaujímavé, vyhodnotenie trváááááááá a pak kým výhru vôbec pošlúúú. No asi som netrpezlivá 😀

dadat
19. jan 2013

noo som tu este ja ale to je bieda takto si dva ci tri písať... ale nevadííí 🙂 ja sa zapajam len do maloktorych sutazi.. vacsinou kozmetiku, alebo take zbieracky :ako je nivea a milka 🙂 ... ak si niekto nájde chvílku casu... http://www.facebook.com/MasterCardSK/app_388642... moj model je zeleny s takymi priserkami 🙂

darymorka
19. jan 2013

@zlubena neboj 😀 coskoro tu budem stale...celkom fajn mi uz je,uz mi chyba len ten pocitac :-/

zlubena
19. jan 2013

@darymorka cica, však vieš čo k tomu treba vybaviť - HS 🙂

darymorka
19. jan 2013

@zlubena ano,ano,sak zajtra ideme do suce 😀 teda ak mi bude dobre a hned v pondelok posielam...inak tie nalepky co si vyhrala ti uz prisli?myslim tie 20 eurove?

zlubena
19. jan 2013

@darymorka Nieeee, tie poukážky ešte nedorazili. To ale hádam príde. Skôr ma štvú tie nedoručené výhry z webnovín. Ani sa neráčia odpovedať. Však idem ešte na sekretariát napísať. Človek vyhrá a pak aby o tú výhru ešte žobronil . Fuuuu, to sa mi nepáči 😒

zlubena
19. jan 2013

@dadat musíš napísať na ktorej stane si a ako sa voláš inak sa to nedá nájsť , bo to hádže stále na vlastný výtvor . info v ss

darymorka
19. jan 2013

@zlubena a napis im aj na fb stranke.

dadat
19. jan 2013

nooo som hned na prvej strane tretie., zelene s priserkami a meno Dášenka Trubiroška... 🙂 ... a dalo mi to riadne zabrat ta najst :D

zlubena
19. jan 2013

@darymorka napísala som už kade-tade , tak uvidím 😀

zlubena
19. jan 2013

@dadat ja som ťa našla lahko 🙂. Prosím ťa ale ja potrebujem tam kde mám už 7 , aby som mala 8. Ked si dáš galériu. klikneš na najlepšie hodnotené - sa zoradí od najviac bodov . ja som na strane 7 . ďakujeeeeeem

vladimiraprazen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlubena
19. jan 2013

@vladimiraprazen ako sa na facebooku voláš? inak sa to nedá nájsť. dám si ťa do priateľov. tak je to najlepšie a pak aj ja poprosím o hlasyyyy - mám tam viac diel. vďaka 🙂

vladimiraprazen
19. jan 2013

@dadat hlas pridaný

zlubena
19. jan 2013

ja už píšem aj sama sebe 🙂 🙂 🙂

vladimiraprazen
19. jan 2013

@zlubena Vladimira Praženková

zlubena
19. jan 2013

@vladimiraprazen no našla som ťa lebo si hneď prvá a máš meno ako tu 🙂. Tak skús aj mňa - Ľuba Reháková. vďakaaaa 🙂

zlubena
19. jan 2013

Takže na MC mám 8 . Niekomu ďakujem 🙂

vladimiraprazen
19. jan 2013

@zlubena na ktorej strane si

dadat
19. jan 2013

aj ja som poposielala...ak budmee baby do siedmej strany tak amme vyhru istu
:D

vladimiraprazen
19. jan 2013

@zlubena našla som to máš 9