Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

bubadlo27
3. dec 2009

tak a teraz si ma predbehla 😉 🙂 🙂 🙂
aj s poctom deti ma coskoro dobehnes, neboj ani nebudes tusit kedy 🙂 🙂

mikalove
3. dec 2009

buba čo ju strašíš 😀 len aby si si neurobila poriadny náskok

bubadlo27
3. dec 2009

a teraz ma napadlo, ze keby ste niektora chcela kupit ten parny Tefal hrniec, ja jeden mam, z minuleho roka, ani raz som v nom nevarila, len flasky a detske veci sterilizovala 😀 😀 😀 😀 bolo mi luto sa na neho kukat, a MM povedal ze je to moc zdrave na neho tak som aspon sterilizovala 🙂

bubadlo27
3. dec 2009

stanka, ja mam 5 rokov, vlastne teraz uz len 4 pokoj 🙂

katuskapd
3. dec 2009

ale baby 😎 😵 😀
hrniec dakujem nechcem teiz by som len pozerala nan, ja nie som moc na zdrave veci 😀 😀 😀

katuskapd
3. dec 2009

Súťaž s filmom Twilight sága: Nov

Knihu a tričko k filmu od spoločnosti SPI International vyhrávajú:
Lenka Jamrišková, Poruba, Pavol Cích, Šamorín

Súťaž o DVD Laci Strike - Škola tanca
Novinku na DVD od spoločnosti Bontonfilm aj s prvým dielom Cesta tanečníka vyhrávajú:
Jakub Jusko, Prešov, Miloš Payer, Bratislava a Veronika Nitrianska, Šamorín

vyherci z pravdy

tin007
3. dec 2009

ahojte, na woman.sk su 4 nove sutaze

a k tomu pridavaniu sutazi a odpovedi (za mna): tiez som chvilu chodila, sutazila, ale neprispievala, no potom som si povedala, ze to nie je fer a zacala som aj ja sutaze pridavat. odpovede niekedy pridam, niekedy nie, ale rozhodne nie vsetky

babula90
3. dec 2009

čaute, vstupenka do kina prišla ráno, bude to niečo špeci, ked to nebolo v programe 😎
aj ja by som potrebovala recept na vyspatie do ružova 🙂 vypĺňať ani po nociach nemôžem, lebo vstávame skoro, dnes o 6,20, takže tak 😉

petrahy
3. dec 2009

neda mi nenapisať občas sem nakuknem volakedy som aj suťažila ale nemam moc času tak mi ostali tie štýlu maggi čo si musím sama zaslúžiť body. je pekne ak sem da niekdo aj odpovede ale aj tak ak som mala čas preverila som si či je to tak však sami sa občas dohaduje ako by to malo byť. A na mna aj tak štastie len tak nespadne a hrniec by sa hodil tak skusim a budem čakať.

monnr
3. dec 2009

Tak lístky dnes prišli na tú vianočnú rozprávku a neni tam písane do akého mesta to je.
Mne včera maggi za 50-výrobky. Inak nič žiadna výhra.

bubadlo27
3. dec 2009

ked vam uz prisli tie vstupenky, tak mozem aj ja cakat zajtra tie filmove darceky 🙂
a mimochodom, ak sa pametate, ako mi jednu sobotu urobila teta velku radost s tym, ze konecne po pol roku mi posielaju vyhru z woman, tak do dnesneho dna nic neprislo 😠 , idem sa realizovat 😀

glumdolf
3. dec 2009

na buene je nová súŤaž - teda medzisúŤaž. Ale po tom , čo som dostala tú peňaženku tak nemám chuŤ súŤažiť o kozmetickú taštičku. http://www.galeriebueno.cz/mezisoutez-kapr.html

renettka
3. dec 2009

mne dnes tiež ten pizza set z kuchárky 😀 😀

glumdolf
3. dec 2009

nová vianočná súŤaž na apetitonline.cz http://kapr.apetitonline.cz/1-Uvod.html

babula90
3. dec 2009

monnr, ved Ty musíš vedieť, aké mesto si si zvolila- do akého kina chceš ísť..je to aj na stránke Jemných melódií, presne, ktoré mesto a čas. 😉

katkattt
3. dec 2009

Tak este raz tie co ste vyhrali na stranke FA-loyalty pytali od vas adresu ? alebo dal vam vediet ze ste vyhrali??? a ako dlho trvalo kym prisla vyhra????

renettka
3. dec 2009

baby ktoré ste vyhrali darčekovú poukážku Triumph na Burde..ozvite sa mi do IP

babula90
3. dec 2009

práve mi došiel mail, že som vyhrala na fann 5 vzoriek DG- len vzorky, ale aj tak potešia 🙂 , som maniak na vône. 😀

smisova
3. dec 2009

gratulujeme vyhrali ste balíček 5 vzoriek vôní D&G
tak predsa niečo 😀

glumdolf
3. dec 2009

jééj tak aj ja mám tých 5 vzoriek

mmartina78
3. dec 2009

Ahojte,
toto mi prave prislo, neviete mi povedat niektorá ake velke vzorky to asi budu. Mozno mate skusenosti, ked ste to uz niektorá vyyhrali dakujem.


Gratulujeme vám, vyhrali ste
balíček s 5 vzorkami vôní D&G.

Výhru si môžete vyzdvihnúť len na Vami vybratej predajni parfumérií FAnn:
Prešov, ZOC MAX, Vihorlatská 1/A

wighy
3. dec 2009

ahojte

dnes mi pisal iz kucharky ze mi posielaju set korenicie ale ze tasku nie lebo zevraj kopirujem recepty 😒 😕
dostala niektora taky email??

monnr
3. dec 2009

babula90 -ja som to myslela tak že niekto tu písal ze je z Košíc a nebude sa trepať do Blavy na predstavenie,kedze vyhral lístky do Bratislavy. Ze ved ked tam neni napísane mesto može isť aj do Košic?

titkovamiriam
3. dec 2009

Bola som kuk mail ci mi nepisala kucharka,a nasla som ze som vyhrala tie vone na 4 mailoch rozne kody sa vytesujem.kucharka nic

babula90
3. dec 2009

nie, to nebolo o lístkoch. tuším tá koleda v Blave ani neni....
ja si dávam vždy blízko môjho bydliska, načo by si niekto z KE dával do BA?