Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

marafara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katuskapd
9. dec 2009

stanka tak si urob vylet do prahy, skocis aj na vianocne trhy a tak 😀

lieenka13
9. dec 2009

ahojte, este som v praci, tak neviem ci mi dnes nieco prislo, ale cakam podravku.

marafara o co ti ide? stale davas tu istu linku!!! 😝

lienulenka
9. dec 2009

Mne volali v pondelok z Billa súťaže,že som vyhrala toastovač,takže komu nezavolali doteraz,tak asi nič nevyhral predpokladám 😖

adulikka
9. dec 2009

a ja som ju dala tiež....našla som to náhodou

katuskapd
9. dec 2009

na woman dalsie sutaze 🙂

mikalove
9. dec 2009

ja som dnes nič nevyplnila ani sa mi nechce,snad večer, mala mi cez deň nespala,ja som ako umretá...dufam,že večer zaspí bez problémov.nalievam sa kávou,snád tretia zaberie ☹ nejaký čudný deň

betka14
9. dec 2009

ja dnes tiež nič tak aspon vkladam recepty an maggi
kucharke som napisala že čo darčeky tak uvidíme čo napíšu

renettka
9. dec 2009

Stani..ty si to vystihla..dnes aj ja mám nejaký divný deň...asi to bude počasím...dúfam,že zajtra to bude lepšie 😉

babula90
9. dec 2009

marafara je možno robot 😀
tak medovníčky už máme napečené, deti pomáhali a jeden plech už aj zjedli 😀 😀 , asi budem robiť ďalšiu dávku

renettka
9. dec 2009

baby na tom acidku..aké číslo sa posiela z bločku?

katuskapd
9. dec 2009

stanka no miska to chytila asi mojho matusa, dnes od 8 hore a doteraz nezalomil, zachvilu zalomim ja, uz nevladzem, 2 kavy, 2 energi napoje, energy caj a biely caj,nic nezabralo doteraz. Ked zaberie do rana, zacnem citat zas sumrak 😀 😀 😀

babula no my s matuskom sme tiez zjedli za dozu medovnikov 😀

lienulenka
9. dec 2009

Reni to by aj mňa zaujímalo.lebo mám jeden s Tesca a neviem,ktoré číslo tam mám capnúť 😝

babula90
9. dec 2009

ja som poslala vpravo dole z Tesca cislo 0229

lienulenka
9. dec 2009

babula a myslíš,že to je ono,lebo oni tam majú ako vzor nejaké 8-9 ciferné číslo 😕

betka14
9. dec 2009

ja som piekal medovníky z 2 kg múky, k tomu ingredience a tak , stálla som pri šporáku včera 4 hodiny a ešte som upiekala aj pizzu,perníky som dala do papierovej krabice , zelepila a šup na balkon
lebo už začali vyjedať a potom musím robiť ešte jednu dávku a to sa mi nechce 😖

renettka
9. dec 2009

Magdi poslala som číslo to najdlhšie na samom spodku..ale dnes už neposielaj,žrebujú dnes ešte 0 cien 😝

wighy
9. dec 2009

ahojte

betka zahlasovane aj z ineho pocitaca 😵

ja som dnes mala zlty listok v schrake,som myslela ze z kucharky posielaju darcek konecne ale na poste som mala z cholesterolu darcek gumene srdiecko / mne je nanic ale mal sa s nim hra/ 😀 😀 a nejake cd o cholesterole 😀 😀 😀
neva potesiiiiiiiiiiiiiii

babula90
9. dec 2009

wighy, to srdiečko máme aj my a má obrovský úspech 😀 deti si ho hádžu ako loptu.

babula90
9. dec 2009

jasne, je to ono, Tesco am ine cisla, aj mi odpisali, ale nevyhrala som...
Betka, tak to si riadne vela robila, ja normálne podla receptu z 400g muky, vysli 3 plechy, ale ako vidim, budeme dopekat, nevadi, slo nam to od ruky, Emma vykrajovala a natierala 😀

aksulvap
9. dec 2009

Skúšali ste niektorá
http://www.cherie.sk/sutaz.html

nedarí sa mi napísať e-mail adresu pri tej poslednej záložke - hlasovaní 😝 , Vám to išlo?

babula90
9. dec 2009

vyhrali sme na mede 😝 len keby dávali aj inú výhru

girka
9. dec 2009

ahojte, tak mne dnes nic,len preplatok za elektrinu,inak ziadna posta ale aspon som vyhrala v tej rulete,co som davala minule na www.dashofer.sk reklamny predmet,
vyhercom gratulujem a zelam krasny vecer 🙂

girka
9. dec 2009

a vcera sa niekto pytal na tie hodinky z Jojo,tak tam maju napisane,ze posielaju do 30 dni od ukoncenia sutaze,takze do konca roka hadam pridu 🙂

titkovamiriam
9. dec 2009

mne uz jednu davku zjedli a bude robit dalsie tiez robim z 2kil muky a kilo medu 😀

babula90
9. dec 2009

baby, Vy riadne fičíte na káve, ja kávu nepijem a spávam tak 5-6h. v noci ☹

čerstvé medovníky sú naj...asi ich schovám 😀

babula90
9. dec 2009

do kiolko dni Vam prisli vyhry z medu? mne z min. tyzdna este ništ

sabicka
9. dec 2009

Ahojte.
Tak deti asi nemaju svoj den. Ani moj vela nespal, len co som sadla k PC, uz z postielky krical. 😉

Tak teraz trochu kuk.

Kucharka vam chodila aj bez info mailu? Ci zakazdym sa ozvali, ze posielaju balik? vdaka

sabicka
9. dec 2009

Rimmel nic moc ☹