Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

tin007
5. jan 2010

ahojte, dan z vyhry sa plati pri hodnote nad 5000 sk/ 166 EUR by to malo byt, treba podat do konca marca nasledujuceho roku danove priznanie

tin007
5. jan 2010

wighy ak ti este neposlali doklad o hodnote vyhry a pod. skus sa s nimi dohodnut, nech ti napisu sumu pod tych 166 EUR (napr. na taky list, ze ti gratuluju k vyhre - software xxxx, ktoreho hodnota je xxx EUR), aby si nemusela podavat danove

tin007
5. jan 2010

mne napr. vcera do mailu napisali aj hodnotu (125 E), takze viem, ze si s danovym nemusim robit hlavu

tin007
5. jan 2010

frida ja som na woman vyhrala asi tak pred 5 rokmi, odvtedy nie

babula90
5. jan 2010

tin, ale oni to nenapíšu, že nižšia cena, oni si to tiež odpočítavajú z daní- ako výdavok, boli by hlúpi, práveže často cenu ešte nadhodnotia.

babula90
5. jan 2010

wighy, tak ten softwer tiež drahý, využiješ to?
Veru, tá dovolenka bola oveľa lacnejšia v skutočnosti, ale teším sa, lebo s výhrou boli aj plavky za 3000Sk podľa vlastného výberu 😎 - ale to nebolo zarátané v cene dovolenky.

wighy
5. jan 2010

aha no super, tak uvidime ci to vobec poslu 😕

ale ked to poslu az v tomto roku tak to musim az buduci marec zdanit nie??alebo sa rata den vyhry?????sajnu nemam

a ked mi neposlu taky list musim to od nich ziadat???

tin007
5. jan 2010

babula nie som si ista s tym, ci si moze dat usporiadatel celu vysku hodnoty vyhry do nakladov

wighy
5. jan 2010

babula muz by to mal vyuzit ja nie ale ked je to take ako on mysli tak mu to pomoze 😉 ved uvidime, mozno to ani nepride 😝 vobec sa neozvali a to cakam aj na ten online kurz

sabicka
5. jan 2010

chvilka 2

3 - pohania
16 - vigília
23 - sóda bikarbóna
25 - mudrci
30 - novoročie
39 - pokorenie

pre istotu porovnajte 😉

tin007
5. jan 2010

sabicka ja chvilku neluskam, ale co si pamatam, ze tu boli vylustene, nemali viac tych stran?

tin007
5. jan 2010

banoviny odpoved je Spanielsko

babula90
5. jan 2010

tipla som si na mede 31 a bolo 32 😠 ten med je akýsi začarovaný posledné dni nikto

babula90
5. jan 2010

wighy, ak poslu tento rok, mas rok cas. Potom sa na nich obrat a popytaj sa na hodnotu vyhry.

bzzmajka
5. jan 2010

Mne tiež neprišlo za december maggi ale len za 50 a 100 bodov..

Pozrite-:
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

avanka
5. jan 2010

Bzzmajka, krasne 🙂 🙂

ano, palice z Molimedu prisli 3 krat, USB kluc tak isto, clovek by si pospominal, zacnem si to pisat, len aby bolo co tento rok 😒

Na woman som vyhrala 2 krat, raz balicek zubnej kozmetiky a raz knihu Gulliverove cesty v hodnote 40 eur, vzdy to prislo skoro okamzite 😉

bzzmajka
5. jan 2010

To robí moja švagriná a dlhoročná kamoška...krásne, ja som bola asi tento rok prvá čo si objednala. Zvykne posielať aj do Ciech ale na koníka si dala teraz prvý krát.

katuskapd
5. jan 2010

babula sory tak som si ta asi pomylila, ale niekto pisal ze tam vyhral a nevie co , tak mam trochu chaos v tom 😀 😀

ajinka19
5. jan 2010

mikalove,si tu?idem ti pisat IP. 😀

claudee
5. jan 2010

frida, ja som vyhrala na woman..prečo?

babula90
5. jan 2010

katuska, nič si z toho nerob, ani ja si neviem spomenúť, kto to bol, je tu veľa duší 😀

sozda
5. jan 2010

sabicka, mne vyšli takto tajničky z chvíľky č. 2
str. 3 pohania
str. 16 vigília
str. 23 sóda bikarbóna
str. 25 mudrci
str. 30 novoročie
str. 35 černošský
str. 39 pokušeniu

sms šanca č. 1 obchôdzka
č. 2 koleda
č. 3 posväcuje

mikalove
5. jan 2010

Dobrý den,

ráda bych Vám oznámila, že jste v naší vánoční soutěži (http://www.vianocny-darcek.sk/sutaz) vyhrál autodráhu Philips SCX

ahojte, len teraz sa dostávam k súťažiam

sozda
5. jan 2010

frida, ja som vyhrala na woman v novembri, výhra zatiaľ neprišla