Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

claudee
15. jan 2010

bubadlo, bola by som ti vďačná 🙂

katuskapd
15. jan 2010

uktima ja uz som to posielala bolo dobre ale hned prislo ze nevyhravam, ale postupujem do zrebovania o hlavnu cenu. pisem IP

katuskapd
15. jan 2010

ukmima soryyy 😀 😅

katuskapd
15. jan 2010

a vsetko naj samkovi
pekaren nemame tak sa nevyjadrujem k teme 😀

claudee
15. jan 2010

sozda 😀 😀

mikalove
15. jan 2010

dnes mi prišlo ku našim to radielko z tescomy..tak už viem čo to je 😀

babula90
15. jan 2010

miriam, ahoj 🙂 si v správnej téme, renett sa zdalo, že je tu nuda, tak sme pokecali trosku 🙂
ani ja netúžim po pekárni, lebo kysnuté aj chlieb zvládnem aj bez nej a nemáme v kuchyni už vela miesta, aj kávovar je na zemi 😀 totižto túžila som po parnom hrnci-že zdravo budeme a stojí zaprášený v špajzi, takže ďalšie stroje už radšej nehrozia 😅
dnes mám na členov rodiny bojovú náladu, tak aspoň konečne posúťažím, som sa tu zavrela 🤐 😀

babula90
15. jan 2010

kde je tá súťaž na plienky please

wighy
15. jan 2010

ahojte

takze dnes zase nic 😖 joooj asi idem zakladat dalsi spolok pre baby ktore tento rok ece nevyhrali,co ked sa na nas usmeje stastie 😀 😀

ja tiez mam pekaren a pouzivam ju v jednom kuse, kupujem v obchode chlieb max 2x mesacne len pre zmenu inak peciem ja

aby a co tu rozoberate vahu plienky???asi som nieco vynechala 😕

bzzmajka
15. jan 2010

baby ale to máte vačšiu šancu ktoré kupujete plienočky, lebo treba číslo účtenky...no ale ja som veeeelmi rada, že už ani na noc nepotrebuje náš malý /2,5 roka...supeeer

saisa1
15. jan 2010

no, pridam sa aj ja k pekarnam, dostala som k vianociam 2008 a nepouzivala som dlho, lebo sme skusali a furt bol ten chlieb taky mokry... az kym sme nedostali fakt dobry recept, ktory si uz teraz aj prisposobujem. maximalne obcas kupim rozky alebo chlieb, vacsinou pecieme aj chlieb aj rozky aj zemlicky, vsetko 🙂 kamoska v tom dokonca robi aj kolace, ked maju deti radi sladke, tak im je jedno aky tvar ma kolac a ze sa kraja ako chlieb ;) takze teraz konecne mozem povedat, ze som spokojna s pekarnickou 🙂

babula90
15. jan 2010

jaj, my plienky sice mame, ale tolko baleni nam uz netreba, bzzmajka, super, sikovny je Tvoj maly, moja nema na den od 18 mesiacoc, ale teraz este na noc ma, , ako 2 rocna sa mi v lete budila sucha, ale ako je zima, je smadna, vela pije, kojim a pocika sa, ale zato dlhsie spi, kamoskina sa budi o 6 s plnym mechurom 😕
do leta bude bez nich, ved to je jedno, pri prvej som sa pretekala, ze nema od 1,5 roka plienky, ale teraz uz nerisim taketo detaily 🙂

babula90
15. jan 2010

saisa, nekupuješ hotové zmesi? ja pečiem z tých, ale raz za čas, my máme známeho , čo má pekáreň a teplý chlebík mám od neho 🙂

saisa1
15. jan 2010

babula, obcas kupim ale aj tak to bolo stale take nejake mokre, az kym som nezacala davat tak o tretinu menej vody, ale ved niekomu to asi vyhovuje. mne aj tak viac chutia take co si namiesam a prihodim si tam semienka ake chcem 🙂

smisova
15. jan 2010
sabicka
15. jan 2010

pekny vecer

na rimmeli prave balicek na babku 😉 😉 sa potesi tym sminkam 84-rocna 😀

sabicka
15. jan 2010

pekaren este nemame. no, same chvaly, mozno pouvazujem 😉

sabicka
15. jan 2010

baby, ta caroparty -skumali ste to niekto? staci sa prihlasit? nie su tam ziadne podmienky cudzej navstevy, foto, kamera a tak? neviete, vdaka?

babula90
15. jan 2010

sabicka, gratulka 🙂 😀 ja som tam ešte "NEVER" nevyhrala ☹

sabicka
15. jan 2010

mne sa uz podarilo druhykrat. vsetko je len o nahode 😉

krinolina
15. jan 2010

ty koksoooo sabicka gratulujem k rimmelu 😀 😀