Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

majajana
6. okt 2011

Ahojte, posielam tip www.zaciname.eu - rozdávajú nákupné poukážky v hodnite 20 eur zadarmo, stačí sa zaregistrovať (len meno, priezvisko, e-mail). 🙂 🙂 🙂

ajulienka81
6. okt 2011

@majajana a na co su to poukazky? co je to za firmu, vies?

zbednicek
6. okt 2011

@ajulienka81 neviem, ale beriem to tak, že nie je čo stratiť. veď nikde nie je dané, že musím. A teraz pred vianocami sa to môže hodiť. 😉

ajulienka81
6. okt 2011

@zbednicek no, ja radsej nedavam osobne udaje len tak...mozno potom olutujem, ale nemam rada, ked neviem, o co ide🙂

adulikka
6. okt 2011

bola v tescu 50 % zľava aspoň u nás na spodné prádlo pre deti

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zbednicek
6. okt 2011

@ajulienka81 Ahoj, tak potom dám určite vedieť, o čo ide 🙂 🙂 🙂 Aj ja sa snažím byť opatrná, lenže tu naozaj nedávam žiadne osobné údaje okrem e-mailu, takže zneužitie je mizivé. Aj vysvetlenie, že je to namiesto platby do reklamy sa mi zdá logické. Mne to príde ako zaujímavá reklamná kampaň. Tým ťa samozrejme nechcem prehovárať, len vysvetľujem svoj pohľad na vec.

zbednicek
6. okt 2011

www.zaciname.eu - rozdávajú 20 - eurové poukážky, stačí sa zaregistrovať (meno, priezvisko, e-mail). Teraz pred Vianocami sa to môže zísť 🙂 🙂 🙂

christie
6. okt 2011

@zbednicek no som zvedava, na co bude mozne vyuzit tie poukazky 🙂 ale vsak aspon za vyskusanie to stoji 🙂

ak nakupite na www.market24.sk za min 300 EUR, tak sa dostavate do zrebovania o pekne ceny 🙂 este nejaky cas je stale moznost

a toto sice nie je zadarmo, ale -40% ak ma niekto zaujem dat si urobit kalendar
http://fotosluzba.fotolab.sk/kalendar-a4-na-aar...

angelheart
6. okt 2011

Dnes mi konečneeeeeee prišiel kozmetický balíček pre mužov - z nadoma.cz, objednaný 1.3. 😀 Už som ani nedúfala, ale oplatilo sa, je super. Sprcháč Axe, šampón Dove Men a pasta Signal White Now 😀 😀 😀

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelheart
6. okt 2011

@lilli00 http://www.galeriebueno.cz/ ale už sa Ti neoplatí začať, súťaž sa blíži kku koncu... 😒

start1406
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
start1406
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada1212
6. okt 2011

@lilli00 tam býva súťaž pravidelne, akurát ceny sa menia, vždy sú len tie čokoládky, ostatné podľa toho, že akého nájdu sponzora. súťaž tam býva tak 2 až 3 krát ročne, takže pravdepodobne o pár týždňov po skončení začne nové kolo.

majkakaja
7. okt 2011

@christie aj som už zvedavá. Skúšala som to i poslať ďalej a sú tam celkom zaujímavé texty v e-mailoch a hneď keď to iekto zo známych využije príde ďalší e-mail, že máš o nejaké koruny navyše. Celkom ma to pobavilo. A už sa teším na to prekvapko.

cencula
7. okt 2011

majkakaja píšeš o emailingu?

zuzka2010
7. okt 2011

baby nemate niektora na vymenu walmark?

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzin78
7. okt 2011

@zbednicek hmm zda sa mi to podozrive nikde nic nepiisu ☹ myslim tu stranku s tymi poukazkami www.zaciname.eu
vy ste sa tam zaregistrovali?

zuzin78
7. okt 2011

holky neviete mi poradit ,potrebujem radu
Ako sa volaju hrdinovia z filmu Auta 2? mam aj moznosti Blesk mcQueen alebo Burak alebo Francesco?

poradite mi prosim ?

zuzin78
7. okt 2011

@tweety919 ja uz na buene nesutazim, nazbierala som na coko a staci

tweety919
7. okt 2011

@zuzin78 Blesk mcQueen