Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zuzin78
7. okt 2011

lebo ja som zase myslela ze burak. fakt uz neviem. uz som z toho talian 😀

lucinda7
7. okt 2011

@zuzin78 všetci traja boli v Autách 2 😀 😀 😀 😀

zuzin78
7. okt 2011

@lucinda7 ved to ale kto je hrdina?

lucinda7
7. okt 2011

všetci su hrdinovia 😀 😀 😀 😀 ale hlavný hrdina v 2 je Burák 😎

zuzin78
7. okt 2011

@lucinda7 dakujem aj ja som si myslela ze to bude burak 🙂

zbednicek
7. okt 2011

@zuzin78 Ahoj zuzin, podľa mňa nie je čo stratiť. Je tam uvedené, že nie sú to reálne peniaze ale nákupné poukážky a že je to forma reklamy - čo sa mi zdá logické. A nedávaš o sebe takmer žiadne údaje, takže podľa mňa je to takmer nezneužiteľné. a na druhej strane, ak sa mi tovar nebude páčiť, tak tú poukážku nevyužijem. Akle čo ak to bude na niečo dobré. Keď som sa tam registrovala, tak som si povedala, že nie je každý deň príležitosť získať za 30 sekúnd 20 eur, tak prečo nto nevyužiť. Sama som zvedavá na čo to bude. Určite dám potom vedieť. 🙂 🙂 🙂 Ale samozrejme nikoho nepresviedčam, len vysvetľujem svoje pohnútky. 😉

zuzin78
7. okt 2011

@zbednicek jasne chapem to je to lakave len mohli nieco o sebe napisat co je to za firma..atd 😉

roxynqka
7. okt 2011

Ahoj, ja by som sa chcela spýtať na tú stránku nadoma.cz 🙂
Ako tam mám nazbierať hviezdičky? A kde si môžem pozrieť aké veci sa za koľko hviezdičiek dajú objednať? 🙂 Ďakujem za pomoc 🙂

belova.r
7. okt 2011

chcela by som podakovat, tomu, kto tu pridal tu sutaz za menej, vcera som tam vyhrala ultrazvukove osetrenie s retinolom

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roxynqka
7. okt 2011

@belova.r Gratulujem 😉

belova.r
7. okt 2011

dakujem vam

tweety919
7. okt 2011

@belova.r parádička 🙂 gratulujem

zbednicek
7. okt 2011

@zuzin78 To určite mohli. Len možno práve chceli, aby sa zatiaľ nevedelo o čom to je - a keď poznáš firmu mnohé si už dovtípiš. Niekedy práve to tajomstvo láka.

angelheart
7. okt 2011

@lilli00 súťaž je pravidelne - nepravidelne ... myslím, že 2x do roka ... treba si počkať, ale teraz spravili podraz, začali súťaž a informácia o nej prišla do mailu až po šiestich dňoch 😠 takže asi tak ...

angelheart
7. okt 2011

@roxynqka darčeky sa minuli 1.3. a odvtedy žiadne nepribudli. Ja tam už nechodím 😀 Len som odvtedy čakala na to, čo som objednala. Normálne to chodilo do troch mesiacov a teraz im to trvalo pol roka. Tá stránka je už úplne o ničom. Na začiatku bola super. Škoda 😒

roxynqka
7. okt 2011

@angelheart Ďakujem 🙂 No ja som sa zaregistrovala a uvidíme 🙂 Inak, koľko cca bodíkov by som tak potrebovala aby som niečo normálne si prípadne odtiaľ vybrala, keby doplnili podobné darčeky ako predtým boli? 🙂

denisaaa23
8. okt 2011

Ahojte,mozem sa k vam pridat? rada sutazim,aj sa mi co to podarilo vyhrat... Mam k vam otazku,zbiera niekto nalepky z billy? Mala by som nejake na vymenu 🙂

michsme
8. okt 2011
angelheart
8. okt 2011

@roxynqka okolo 350-450 - už si presne nepamätám...kozmetický balíček bol bodovo najdrahší, druhý najdrahší bol balíček čistiacich prostriedkkov a tak ... ale chňapka bola okolo 100 bodov alebo tak nejako...