Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

benca
11. máj 2012

od dnes do konca vikendu v bratislave na primacialnom namesti sparglove dni, live varenie spargli na milion sposobov a ochutnavka + ochutnavka najlepsich znaciek vina

benca
11. máj 2012

dobry trh akcia zajtra v bratislave na panenskej, velmi dobra akcia, prezentacia roznych dobrot, moznost si nakupit a ochutnat

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vera1132
11. máj 2012

Došiel mi mailik, že som vyhrala kozmeticky balíček zo súťaže FA 🙂 vôbec som to nečakala, ale poteší. Mna už moc potešila vzorka Fa deodorantu čo mi prišla na testovanie.

martinex
11. máj 2012

@vera1132 aj mne prisiela od nich dnes mail, tiez sa tesim vyhre a som zvedava na balicek 🙂
a este sa mi podarilo vyhrat rohozku od alianz 😀 celkom pekny zaciatok vikendu

angelheart
11. máj 2012

@vera1132 @martinex dievčatá, gratulujem a pripájam sa, aj mne prišiel mail 😀

martinex
11. máj 2012

@angelheart jeeeej,super...gratulujem aj ja 😎

zhalickova
11. máj 2012

Která dobrá duše mi poradí, na jakých stránkách byla soutěž o zahradní traktorek. Byla to celoroční soutěž. Hledala jsem tady zpětně už dvakrát a nemužu najít . Moc prosím. Bylo to na území SR a měla se posílat rekonstrukce domu

zhalickova
11. máj 2012

@markot1 moc děkuju

benca
12. máj 2012

dievcata gratulujem k vyhram, chcem sa spytat ako do fa posielate tie bloky, aby ste vymenili body, normalne v obalke poslete bloky a napisete, ze chcete ten a ten darcek, ja som to poslala v obalke aj napisala list a dodnes mi nic nedoslo ziadny darcek a uz je to aj rok, a oni mi tvrdia,ze som to nejakym zlym sposobom objednala

benca
12. máj 2012

letna citaren v medickej zahrade, moznost si tam oddychnut, a precitat akualne noviny a casopisy

vera1132
12. máj 2012

@martinex
@angelheart super baby. len nech pridu, ne ze postarky sa potesia z darcekov 😀

benca
12. máj 2012

http://www.vzorky-sutaze-rady-tipy-praca.com/ sutaze, sutaz z oetkeru neviem nikde najst, aj na ich stranke som bola

benca
12. máj 2012

letna citaren u cerveneho raka

benca
12. máj 2012

eurovea na den matiek workshop pre mamicky fotenie profesionalnym fotografom s detmi zadarmo

benca
12. máj 2012

den mlieka od 9. maja v tescu do konca maja

benca
12. máj 2012

citaren cerveny rak

benca
12. máj 2012

autokino zlate piesky premieta cele leto, moznost pozerat z auta bez vstupneho

benca
12. máj 2012

napiste na fleur de sante a vypytajte vzorky doslo strasne vela vzoriek parfemov, mokre papieriky aj kremov, a poslu aj katalog velmi dobre veci sa daju objednat

benca
12. máj 2012

konecne dosla kava co sme dostavali za registraciu , poslali ju k nasim, tak som strasne zvedava ako vyzera

benca
12. máj 2012

doslo dvd na cvicenie myslim, ze tena pilwiclore, je to cvicenie na cele telo

angelheart
12. máj 2012

@vera1132 @martinex no ... neviem, ako to bude s tou výhrou ... čítala som si na facebooku fa-zone ... malo byť 30 výhercov a už je pod článkom cez 40 komentov o výhre ... tak kto vie, či nedošlo ku chybe a mail neposlali všetkým zúčastneným ☹

piskotik
12. máj 2012

@angelheart no to by bolo blbé aj mne prišiel mail že som vyhrala a ja som sa im už aj poďakovala a bola som taká šťastná, že po tých milion súťažiach konečne dáka výhra ☹

lucik194
12. máj 2012

vsetkym gratulujem co vyhrali 🙂

no ja som vcera bola v avione a nasla som tam tu "nivea", nikoho tam nebolo, nechala som si urobit diagnostiku vlasov, pleti a fototypu, telesnu kondiciu som nemohla (kvoli babatku), stravila som tam asi 20 minut, ale co je super, dostala som 20-25 vzoriek vselijakych kremikov, antiperspirantu, vodiciek, sprchac..... takze ked budete mat cestu okolo - su cez vikend v avione v BA

tu je cely zoznam kde vsade budu
http://www.nivea.sk/Tipy-and-rady/ext/sk-SK/201...

a aby som nezabudla, nechcete niekto vymenit magnetky z kostikov?
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/kostici-vymenim-obrazky/