Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zlubena
27. feb 2013

@mamo111 no ja tu čakám na jar a potrepem sa niekam kde je veľa snehu .... no to isto :(. Tento rok ma veru vôbec jarná lyžovačka neláka .... snehu mám až až : 😀 . a ano, okrem toho mám tu rozrobenú prácu 😀 😀 😀

mamo111
27. feb 2013

tak tak hezky v teploučku. 😀 😀 zrovna Samko vyhral duel nad holčičkou ktera na fotce sedí na záchodě. 😀 😀 tak to prostě musel vyhrat. 😅

zlubena
27. feb 2013

@maca215 a hadam tento rok prenecháme naše lyžiarske destinácie ukrajinským a ruským turistom - nech prinesú nejaké hrivny a ruble a posilnia našu ekonomiku 😀 😀 😀

maca215
27. feb 2013

@zlubena 😉 som tam chcela ist ☹ len nemozem... tak ho chcem aspon predat

456456
27. feb 2013

@mamo111 no idem sa na to pozrieť a musím pospominať všetky heslá 🙂 Dam potom vedieť ako som dopodla 🙂

456456
27. feb 2013

@mamo111 Mamo, moje odhlasované, takže mám každý den, tam chodiť a hlasovať ? Správne ? Zatial 22 hlaskov. Este pridám, len ma to nechce nejako pustiť, ale večer skusam 🙂

mamo111
27. feb 2013

@456456 děkuji.jste zlatéé.jdu také hlasovat.budu rada když mi každy den hlasnete.zatím shaním další dobré duše. 😀

zlubena
27. feb 2013

ja sa nudím, nemám už čo hrať :( ..... zahlasované je aj bude 🙂

mamo111
27. feb 2013

@zlubena nudíš se??? 😉

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlubena
27. feb 2013

@mamo111 nudím, nudím a skoro mi odišiel ntb, sme museli opravovať 🙂))). ja už som hrala hádam všetko 🙂. ten link hore - to je jeden z tých čo údajne dokáže za minutku nabrať 1000 hlasov :(

mamo111
27. feb 2013

@zlubena tak takového kamaráda potřebujeme. 😀

zlubena
27. feb 2013

@mamo111 nooooo, mne to príde už cez ..... :(

zlubena
27. feb 2013

@zlubena inak už mám v hlave aj nový dialóg na znojmiju 🙂 😀

zlubena
27. feb 2013

Tak ja už aj sama sebe píšem odkazy 😀 😀 😀

mamo111
27. feb 2013

tak u té asi taky zůstanu.pořád koukam a vyherci tam ještě nejsou..To dítě roku je blbost.už jsou tam taci kteří maji přez 200 hlasů. nema to cenu. to už vím ted. 🙂vy ještě můžete vyhrat za hlasování,ale tady je 10 cen. 🙄

zlubena
27. feb 2013

@mamo111 fuuuu, tak to je hrozné - fakt tie hlasovačky sú náročné a je tam kopu takých čo to robia povedzme nečestne - ako ten čo som tu dala na neho link - už na viacerých miestách sa rolzoberal ako výherca s neuveriteľnýn počtom hlasov :(..... no škoda ,že tam nemáte výhry aj za hlasovanie ....

zlubena
27. feb 2013

ano, taká súťaž ako má znojmija je super - nejaké hlasy "povinne" a potom vyberá porota ... ešte je aj celkom fajn, keď nejaký počet hlasov + žrebovanie. prípadne kombinácia - napr. vyhrajú prvý traj s najvyšším počtom hlasov a ostatní buď výber alebo žreb. však aj ja čo som hrala rajpradla.cz tie valentínske básne - ja sa snažím tvoriť, vymýšlať a nakoniec to išlo len o počet hviezničiek (hlasov) a básne úplne otrasné alebo len jedna suchá veta ako vyznanie.... no čo už asi budme musieť usporiadať nejakú fér súťaž my. už mám do nej aj nejaké ceny /veci čo som vyhrala 😀 😀 😀

mamo111
27. feb 2013

to je jedno.aspon si doma uklidím 😀 😀 zítra ma synek narozeniny tak se mu budu věnovat,ale vám hlasuji dal.stejně nemam co dělat.ještě mam bueno .to snad někam dotáhnu.a Znojmia na tu nesmíme zapomenout.je další kolo a někteří tam mají plno dialogů. 😉

zlubena
27. feb 2013

@mamo111 no tak musíme vymyslieť viac tých dialogov, ja teraz skúsim v mojej rodnej reči hádam 🙂 ... no však upratovanie vždy počká, teda aspoň na mňa vždyyyyy- ešte mi neušlo 🙂
mamo111 a ďakujem v mene celej škôlky 🙂

mamo111
27. feb 2013

@mamo111 tak já jsem vyhrála po vánocích u Oresi kuchyně nějaky spotřebyč.jsou tam nakreslené ,žehličky mixery,pekarna ...zatím nic nepřišlo .a pokud něco příjde tak to bude tak ruční šlehač,ale co já mam radost jak blecha.docela jsem uvažovala otom ,že založím novou skupinu u nas na emimino .tak aby se tam dalo i hlasovat a nikdo to nemazal.už mam zažadané .

mamo111
27. feb 2013

jé mě fakt to hlasování baví. když vam to tak de tak pročne.ještě mam jednu skupinku ktera hlasuje těm co hlasují jim.nedívala jsem se jestli by se vam podařilo i vyhrát.Emča co jak jsou na tom v první línii???

zlubena
27. feb 2013

@mamo111 tak to moooooooc gratuľujem a teším sa s tebou - a teda nech je to nejaká super potrebná vecička..... 🙂 kam sa to chceš dať? to nám chceš ujsť? no, no , no 😀

zlubena
27. feb 2013

@mamo111 Emka nie je v prvej liniji ale dúfame, že všetci v našej kategórii to vzdajú a my vyhráme 😀 😀 😀
mamo111 vídím, že aj ty už píšeš odkazy sama sebe ako ja 😀 😀 😀

mamo111
27. feb 2013

né.já nikam nejdu .já budu tady a tam a prostě všude .a nebu de to nic tajného .takže i vy budete nakukovat.tady se nesmí dávat hlasování a tam to půjde.zítra budu okurkovat .něco musím stvořit.at mam doma aspon okurky 😀 😀 😀 .ted už jdu hajat. dítěm se mi budí 😀

oriesok
27. feb 2013

@zlubena koľko hlasov je vo vašej kategorii maximum?