Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zlubena
28. feb 2013

@456456 ano niekde som vyhrala???? 😀 😀 😀 však keby som nevyhrávala, tak by som už dávno nehrala, musia ma okolnosti nejako motivovať, aby som hrala ďalej 😀 . Takže - o tej výhre som tu písala už dááááááávno, len som si chcela zase zamachrovať 😀 😀 😀 . To som v CBA vo vianočnej súťaží - nakúp na 10e a vyhraj ... vyhrala 2x 25e poukážku na nákup. No a teraz je tá súťaž Orbit, Novofruct - tak som zas to nakupovala 🙂. A v Jednote Mňam duo rajo, twix a znova žuvačky : 😀 😀 😀 . Noooo keď veľa hráš, tak aj vyhráš - tak to proste je . Ono ja som vyhrala v priemere asi 1x z 50 zapojení sa - tak si to prerátaj a zistíš , že málo súťažíš - teda asi asi asi

zlubena
28. feb 2013

a ešte toto - mňa už prestalo baviť vyhľadávať a hádzať sem linky na súťaže, bo som tu bola na to takmer úplne sama a to uznajte je pre mňa náročné a neprínosné - zas nie som až taký trhuhlík 😀

zlubena
28. feb 2013

@456456 a myslím, že už tu ani o súťažiach a výhrach písať radšej nebudem, bo vidím že to má závistlivú odozvu ... čo tak sa viac snažiť a budeš vyhrávať určite tiež

mamo111
28. feb 2013

@456456 bude me se jí držet. třeba nás to naučí 😀 😀 😀

mamo111
28. feb 2013

trhuhlík a to chci přeložit. Co to jako je????Mi mame truhlík na okně ,ale to asi nebude ??? 😀 😀 😀

zlubena
28. feb 2013

@mamo111 😀 😀 😀 no niečo také - ako truľko, padlý na hlavičku, hlupáčik .... ťuky-ťuk 😀 😀 😀
a táto veta mi fakt blbo padla - "Ja už mám pochybnosti v čom sa ty musíš mágať, ked vzdy vyhráš" - no nepríjemné od Zuzany, no ale nejdem ďalej rozoberať . načo ??? 😠 😀

mamo111
28. feb 2013

jen dávej,dávej mi se aspon budeme snažit vííííc. 😀 😀

oriesok
28. feb 2013

tak to teda nebola pekná veta..

456456
28. feb 2013

@zlubena
@mamo111 JEJ Lubka, tak to sa Ti ospravedlnujem, ked si to takto zobrala 😨 😨 . U nas sa to bezne vravi, ako zo srandy, ked sa niekomu nieco zadari. No budem si viac davat pozor co napisem, lebo to naozaj moze inak vyzniet ako to bolo myslene. 😉

zlubena
28. feb 2013

@456456 beriem na vedomie 🙂

456456
28. feb 2013

@zlubena To nie je závisť to je obdiv. Este som nikoho nestretla, kto by aj tolko sutazil a hlavne ze si vsimnes tie sutaze. Napr. Orbit - to som ani nikdy tuto sutaz nezaregistrovala. Ja radsej nieco kupujem a potom posielam, preto sa pýtam kde si vyhrala. Lebo ja nikdy v tych obchodoch nic nevidím. Už budem písat len pekne, a vzdy napis ci sa Ti zadarilo 🙂

456456
28. feb 2013

@zlubena Ozaj a čo to je sutaz na orbit a ten novofruct ?

zlubena
28. feb 2013

@456456 Tá súťaž Orbit - v tv beží reklama na ňu - tu je link http://www.orbitklub.sk/gurman/ako-sutazit
novofruct - na letáku CBA - kúp tri výrobky, napíš kontaktné údaje na blok, vhoď do urny ....
v CBA býva kopu súťaží aj teraz neviem či za týždeň dva sa má ničo rozbehnúť - zatiaľ ale neviem čo lebo to len tak náznakom avizovali na ich terajšom letáku.

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peggy2
1. mar 2013

ma prosim nekdo harmony kody?

mamo111
1. mar 2013

@zlubena Tak jsou vyherci na znojmiu. 😀 😀 😀 😀 Muže te mi gratulovat 😀 😀 😀 😀 Já snad padnu. 😀 😀 😀 Vahrála jsem 😀 😀 😀

456456
1. mar 2013

JEEEEEEJ, BLAHOZELAAAAM, TESIM SA S TEBOU. Aj si si to zaslužila, lebo ten slogan bol naozaj DOBRY 🙂

zlubena
1. mar 2013

@mamo111 ano, ano, práve som tam mrkla .... supeeeeeeer. gratulka 😀 😀 😀 . som si išla oči vyočiť, keď som ťa tam videla ..... a úsmev od ucha k uchu 😀

mamo111
1. mar 2013

tak nemusím už nic vymyšlet.ten Orbit asi také zkusím je to i pro Č.r. Kindr BUENO ma taky na obalu nějakou soutěž o tyden na zámku.a

zlubena
1. mar 2013

@mamo111 kinder bueno kupujeme tiež - a dokonca aj keď súťaž nie je 🙂. Tak sa teda stretneme na zámku 😀 😀 😀

zuzin78
1. mar 2013

ahojte holky
raz prednedavnom tu niektora dala link na uvitaci balicek za 1.99€ dostava sa tam panvica a dve kucharske knihy. nepamatate si ten link? ja som ho niekde stratila 😠

zlubena
1. mar 2013

poprosím ja zas aspoň jeden hlas 🙂 - na ten stredný (ten podtým som pokazila a nedá sa vymazať)
https://apps.facebook.com/znojmia-dialog/?invit...
a inak ma napadajú všeliaké dialógy ale vhodné až po 22,00 hod. 😀 😀 😀

peggy2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peggy2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamo111
1. mar 2013

@peggy2 a chceš nato kliknout??? 😀

mamo111
1. mar 2013

@zlubena to je náké zakleté.davam hlas a odečíta,že už jsem asi dávala na ten prostřední,ale nevím kdy .???ted si ho tam dala????

456456
1. mar 2013

@mamo111
@zlubena
@oriesok
Bebenky nejake hlasy som doplnila, ale utekam znova musin na urady (dnes som prvý den oficialne nezamestnaná) , vecer som tu a hlasujem.. Chcela by som Vas poprosit, ked budete pisat dajte odkazy dajma aj mna do zoznamu, potom neviem .., skacem ... a niekedy sa stracam .... Skusala som dnes hlasovat diteroka ale neviem malého najst, mamo priamy link nemas ? Ak este treba nieco zahlasovat dajte mi do IP, tam si to vzdy nájdem 🙂 Pekný den
PS : Vecer sa na Vás teším🙂

apoloma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatrixe
1. mar 2013

@zuzin78 http://pages.imponline.sk/najlepsie-recepty-sveta/
ale pozeram, ze uz panvica nie je v ponuke...teraz su nejake tasky