Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

renettka
16. okt 2009

dnes nikomu nič neprišlo? 😅

bubadlo27
16. okt 2009

cavte, mne nic ☹
nie ste nahodou niektora z martina?

dalve
16. okt 2009

mne nic

mikalove
16. okt 2009

mne len katalog hudy

renettka
16. okt 2009

Stani na pošte si ešte nebola?

mikalove
16. okt 2009

teraz za chvílu ide mm

zuzin78
16. okt 2009

bubadlo 27 ja som z Martina, ale teraz byvam v okrese NZ. preco? domov chodim kazdu chvilku 😉

adulikka
16. okt 2009

mne prišiel katalóg Dr.Qetker a v ňom prípravok na kysnutie a dlho dlho som nič nevyhrala

bubadlo27
16. okt 2009

Vážená pani .......,

je mi potešením oznámiť Vám, že ako jeden z dvoch vyžrebovaných účastníkov prvého kola vedomostnej súťaže o Helene Vondráčkovej na internete vyhlásenej naším vydavateľstvom Reader's Digest Výber ste vyhrali

kolekciu 4 CD Helena Vondráčková-Zlatá kolekce

bubadlo27
16. okt 2009

a hned jej idem napisat, ze co je aj s tou knihou o zahradkarstve, co som tam vyhrala 😀

bubadlo27
16. okt 2009

ospravedlňujem sa za nesprávne znenie oznámenia o výhre - Vaša výhra je kniha Neskoré leto zo série Ilustrovaný sprievodca záhradkára, nakoľko ste správne odpovedali na dve otázky tretieho kola záhradkárskej vedomostnej súťaže.

Ešte raz sa ospravedlňujem za omyl. Knihu Vám pošleme na doleuvedenú adresu do 14 dní

😀 😀 😀 😀 😀

renettka
16. okt 2009

buba celkom fajn 🙂

renettka
16. okt 2009

ja zase len samé účty

katuskapd
16. okt 2009

buba gratulujem 😉
dnes nic, lebo sme zas odcestovany, som zvedava co tam bude po 2 tyzdnoch 😀 😀

ajinka19
16. okt 2009

ahojte,no tak ja vas stiham momentalne len citat...ale pripisalo aj mne 500 bodov na buene a prisli mi tie placky z ceskej sporitelne 2 a este 2 cakam.
a v utorok som chytila nejaku crevnu chripku,takze na sutazenie som nemala ani trochu chut,vlastne na nic som nemala chut. 😝

sabicka
16. okt 2009

Ahojte.Tak este raz, nie DVD MP3, ale video MP3. Pocuvas hudba a zaroven pozeras videoklip 😀
No, pubertaka potesi, nie?

renettka
16. okt 2009

sabi určite poteší 😀

betka14
16. okt 2009

http://www.loap.cz/?nav=cz/zajimavosti/&page=so...

tu je boldy ja nie
😒

mne dnes nič

betka14
16. okt 2009

avanka - ja som tiež malú nevedela nechať plakať, ale skúsila som a po 1. dni sa naučila ale ma dudel takže nei som na tom 1.

do emca idem napísať

blahoželám výhercom
zahlasovala som

sabicka
16. okt 2009

betka co riesis s emcom? tiez som teraz pisala a cakaaam odpoved.

sabicka
16. okt 2009

gratulka k vyhram 😉

titkovamiriam
16. okt 2009

co riesite s emcom mne vzdy poslali za body co som chcela?ci nieco ine? 😅
a gratulujem k vyhram ja asi dnes nic uvidim ked pridem s prace no v piatok u nas postarka nechodi ak nemusi

sabicka
16. okt 2009

tak to mate fajnu postarku.na emce som sa reg cez net, ako asi vsetky.ale na prihlaske, co mi prisla domov som si pred vyhodenim vsimla, ze sa da ziskat 10 bodov,ked dohodis noveho clena.tak ci sa to da aj nejak cez net som chcela vediet. raz-dva by sa nejake body nazbierali 😒

avanka
16. okt 2009

Sabi, to je len pre ludi, ktori nemaju doma net.....lebo aj ja som sa najprv potesila....
ja mam 242 bodov, este mi chyba 8 a vezmem malemu ten kos na hracky, nemate ho niektora? aky je?

a uz su tam aj nove odmeny

Betka, Nobelovku pre cloveka, co vymyslel cumlik 😀 😀 mame ho sice len na zaspavanie, cez den ho maly nepotrebuje, ale zivot si uz bez neho predstavit neviem......len toho oducania sa bojim 😅

ja som este v schranke nebola, maly mi spal do 9, ukladala som ho o pol 1, tak tam idem rychlo pozriet, ale asi bude prazdna...
cakam Nadomu, uz to aj cez mesiac

sabicka
16. okt 2009

avanka, nepotesila si ma. ☹

linkinkatka
16. okt 2009

baby, ako stihate pri deťoch ešte aj tolko súťaži?ja ani deti nemam a nestiham, len chalupu prerabame.