Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
2. mar 2011

@lubcax no taký jeden je nadoma.cz, ale potom je to nivea, walmark, jojo, fa, schwarzkopf...neviem, čo z toho poznáš 😀

lubcax
2. mar 2011

Z toho všetko,ja mam ešte harmony,ja len ci nie je niečo nove.Poznaš Harmony?

angelheart
2. mar 2011

@lubcax a ešte tictac, emco a valosun

martinka17
2. mar 2011

@lubcax harmony je sestra, ja sa chcem len zaevidovať, ja kupujem Kaufland značku 😅

angelheart
2. mar 2011

@martinka17 nechceš sa registrovať "podo"mnou, dostala by som pár bodíkov 😀

martinka17
2. mar 2011

@angelheart to radšej pod sestrou, nie? 😀 😀 😀 na mi dosť pomáha, tak aspoň trošku jej to vrátim. aj teraz sme ju vez víkend okupovali a vyjedali 😅

angelheart
2. mar 2011

@martinka17 jáááj, však mi to nedochádza ... sorry ... už mi vypína mozog, v noci som moc nenaspala, ráno som vstávala na brigádu, tak som dead 😝

ajulienka81
2. mar 2011

@martinka17 ved aj ja, a tu z moliklubu mam este zabalenu, ani raz som ju nepouzila. lebo ked idem na nakup, beriem si vacsinou taku skladaciu alebo nejaku igelitku🙂

martinka17
2. mar 2011

@ajulienka81 ja mám takú skladaciu guličku, ale tu moli používam na prenos vecí k našim cez víkend 😅 mám ešte 3 podobné, tak podľa objemu ich striedam, to nevravím o vakoch k nim 😅

@angelheart aj ja chcem brigádu ☹ 😀

ajulienka81
2. mar 2011

Harmony toaletaky boli minule v kauflande v dobrej zlave. tak som nabrala do zasoby. ale to mam tak akurat na registraciu, tusim🙂

ajulienka81
2. mar 2011

Bueno vyhodnotilo Istanbul🙂

lubcax
2. mar 2011

Kto bude mat zaujem.može sa zaregistrovat aj pod mojim menom,budem rada.Tušim je to 5 bodikov,ale aj to poteší 🙂

martinka17
2. mar 2011

@ajulienka81 áno, potešili bodíky 😀 tú akciu som prepásla, klasika 😠

angelheart
2. mar 2011

@martinka17 ja chcem práááácu 😀 Už 7 mesiacov hľadám robotu - vyrazili nás z roboty, robila som tam 6 a 3/4 roka a proste nás vyrazili takým štýlom, že ak nepodpíšeme dohodu, dostaneme porušenie prac. disciplíny atď ... proste niečo by si vymysleli. A pritom to je veľká firma. Katastrofa. Odvtedy hľadám, píšem /poslaných mám cez 150 žiadostí, pohovory som prestala počítať ... a proste nič. Už som myslela, že sa budem musieť odsťahovať nazad - bývam v podnájme v BA, ale našla som horko-ťažko brigádu. To som tiež písala na neviem koľko ponúk - absolútne žiadna odozva. Túto som našla úplne náhodou na stránke brigada.sk - ani som nevedela, že taká stránka existuje. Ale som rada aspoň za to... nie je to bohviečo, ale teraz mi je to jedno, hlavne, že bude aspoň na nájom.

martinka17
2. mar 2011

@angelheart tak idem na stránku pozrieť, ja som len začala ale bieda ako svet ☹

martinka17
2. mar 2011

@angelheart tak som sa registrovala, idem sa uchádzať o brigádu, ale to bude iste pre známych, je pridobre platená ☹

angelheart
2. mar 2011

ja som sa ani neregistrovala, z tej stránky som dvom poslala mail a jednému som rovno zavolala, či to je voľné a tam som 😀

martinka17
2. mar 2011

@angelheart no hej, ale jediný kontakt je tam nemecko, tak musím zajtra zosmoliť v nemčine mail, ach jaj, teraz sa mi už nechce ☹

angelheart
2. mar 2011

@martinka17 to čo si našla? 😲 Potom daj vedieť, ako to dopadlo 😉 Držím palce

martinka17
2. mar 2011

@angelheart
http://www.brigada.sk/brigady-brigada-studentsk...
dám, ale podľa mňa bez šance, toto je príliš lukratívna brigáda ☹ 😀 😀 😀

martinka17
2. mar 2011

@angelheart nakoniec som tam našla stráku, kde sa treba registrovať, tak som zvedavá, či sa aspoň ozvú 😵

angelheart
2. mar 2011

@martinka17 Podobné dve som videla na profesii, mrkni aj tam - tam boli tuším Česi. S mystery shoppingom mám skúsenosti z "druhej strany". Keď som robila na predajni, tak nám takéto "mystery" robili. Mala som šťastie, akurát som nebola v práci, ale video nám potom pustili, bola to sranda 😀 Hlavne, keď sa predavač otočil na druhú stranu, aby nemusel ísť za zákazníkom (no, a on to bol práve mystery shopper) 😀 😀

martinka17
2. mar 2011

@angelheart aj som bola na druhej strane, idem mrknúť aj profesiu, díííík 😀

angelheart
2. mar 2011

@martinka17 zatiaľ nie je zač - keď Ti to vyjde, mám u Teba niečo ... ha ha ha 😀

martinka17
2. mar 2011

😀 😀 😀 😀 😀

zuzka2010
3. mar 2011

prosim vas ten nakupny kosik z fa je skladaci?oplati sa?

martinka17
3. mar 2011

@zuzka2010 je skladací a je úúúúúúúúúúúúúúúžasný, fakt bomba 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka2010
3. mar 2011

@martinka17 a ta plazova taska?

martinka17
3. mar 2011

@zuzka2010 tú nemám, také tašky mám doma, tak som ju nechcela. A pri mojom šťastí, ani by nedošla. Jeden balíček mi neprišiel vôbec, doteraz nič s tým nespravil ☹

zuzka2010
3. mar 2011

@martinka17 prosim ta ake mas meno nadoma?mozem si ta pridat?