Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

monka9999
10. jan 2013

@martinkatinka neni tam dake t.č?lebo sa to fakt oplati.už jednu vook mam doma.takto isto som ju mala.ako uvitaci baliček.ved ju možem niekomu dat k narodkam.a knihy si nechat.neni su ešte niekde dake vzorky zdarma?

stina
10. jan 2013

A tak pani postarka priniesla 30€ poukazku na nakup doplnkov F&F 🙂 a na poste mam nejaky balik....-ale pre en pojde muz, ked pride z roboty. Nechce sa mi skrabat auto 🙂

martinkatinka
10. jan 2013

@monka9999 oni mávajú rozne typy balíčkov, minule mali tašky napríklad... toto sa aj mne páči, aj mamina si to objednala a potom to len odhlásime... uvidíme aké budú knižky... prečítaj si to tam, možno sa to dá aj telefonicky odhlásiť, ale ja vždy posielam korešpoňdák

monka9999
10. jan 2013

ja som to tušim rušila cez sms.bolo to davno.už neviem

stina
10. jan 2013

@martinkatinka co si objednávate...nejako mi to ušlo

stina
10. jan 2013

baby mám na výmenu knihu, ktorá mi prišla z výhry...nemá nikto záujem?

stanushqa
10. jan 2013

@stina mozno ti dosla ta hyperzvlava ci?

stanushqa
10. jan 2013

no mne konecne doniesla kurierka moju kanvicu z hyperzlavy 🙂 akurat na narodky :D potesilo 😉

stanushqa
10. jan 2013

a este mi prisiel mail ze som vyhrala rukavicu so škrabkou a taška SHERLOCK 😉

zuzka2010
10. jan 2013

baby neplanujete niektora nakup vo fann?mam 5e kupon, vymenila by som za nejake kody..

stina
10. jan 2013

@stanushqa takze pekaren nic?

stanushqa
10. jan 2013

@stina napisali ze poslu ale ze momentalne nemaju na sklade 🙂

adulikka
10. jan 2013

V časopise Eva videla diar zadarmo

zhalickova
10. jan 2013

@martinkatinka ale čtěte pravidla, musí výherce převzít osobně a výhry podléhají dani :(

martinkatinka
10. jan 2013

@zhalickova no ale je na každom, čo mu vyhovuje, možno je niekto ochotný zaplatiť daň a mať tú vec za zlomok ceny... a myslím si, že ak sa do niečoho zapájam, každý si prečíta pravidlá, ja to tu nebudem ku každému linku zvlášť vypisovať 😉

stina
10. jan 2013

@stanushqa no tak super, budes doma piect

zuzaneckaa
10. jan 2013

Baby, ktorá sa dáte na zbieranie tých ACTIVIA JOGURT Kódov??? Keďže sa mi určite nepodarí nazbierať aspoň tých 49 na tašku, tak Vám ich darujem ;))

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz