Vzťah na diaľku. Mali ste? Fungovalo to?

mimka54
22. jan 2009

Ahojte, mali ste niektora??? Fungovalo to?

ivka19
22. jan 2009

mimka,mali sme takyto vztah 6 mesaicov s mojim uz terajsim manzelom a spolu sme 7 rokov 😉 takze ano, nam to fungovalo 🙂

mimka54
autor
22. jan 2009

6 mesiacov sa da vydrzat..... ako ste spolu komunikovali za ten cas?

ivka19
22. jan 2009

len telefonat ☹ ziadny net ani skype 😅 a ako dlho mas ty vztah na dialku 😔

bihan
22. jan 2009

fúúú.. rok.. videli sme sa cca raz za 1,5m na týždeň-dva.. a bol to horor.. nikdy viac. Keby sme nemali webky, tak by som do toho asi ani nešla.

mimka54
autor
22. jan 2009

rok a pol a je to dost o nicom, lebo ja potrebujem chlapa pri sebe ☹

kili
22. jan 2009

moja bývalá suseda so svojím manželom mala vzťah na dialku 4r a to pred nejakými 20r, ona bola z ruska, takže si len písali. Ale či popri tom nemali nejaké bokovky, tak za to by som ruku do ohňa nedala 😀 , podľa mňa mali a potom sa dali dokopy.

ivka19
22. jan 2009

ako daleko ste od seba 😔

leishmania
22. jan 2009

my tiez, bolo to tazke ale prezili sme, ako ked sa chce da sa, ale je to na nervy 🙂

ivka19
22. jan 2009

leish,asi preto,ze to bolo to prave 😵

mimka54
autor
22. jan 2009

ivka, je mimo slovenska, vidime sa tak 5x do roka

ivka19
22. jan 2009

mimka,a nie je ziadne riesenie 😒

mimka54
autor
22. jan 2009

kili, to je dost dobre 🙂 ved aj ja rozmyslat ci tam nema nejaku bokovku

janulle22
22. jan 2009

my to meli taky vselijake...jezdil na tyden do prace pak na 3 dom pak zas na tyden pak na 2 dny dom pak zas na 5 dni do prace a pak 4 dny doma...pekne me to stvalo a byla jsem smutna a pokazde sme oba breceli kdyz odjizdel...ted spolu bydlime pul roku a uz mi leze na nervy... 😀 ... tak ti nevim co bylo lepsi... 😀

ivka19
22. jan 2009

janulle 😀

leishmania
22. jan 2009

to hej ivus 😉

je to tazka skuska, ale rok a pol sa da vydrzat, hlavne ked ma clovek presny terminkedy to ma skoncit vie sa psychicky pripravit, ja som dlho nevedela kolko to este bude trvat, ci rok ci 5 rokov, zalezalo od MM, u nich je povinna vojna 3 roky a tak na univerzitu idu neskor ako my, jeho potom prijali na fakultu kde chcel ist cely zivot, ja som mala este pred sebou tiez peknych par rokov studia, ktore som nemienila po tolkom trapeni zahodit a studovat medicinu v cudzom jazyku na to som sa necitila....napokon sa on vzdal svojho sna a pristahoval sa za mnou...takze tak... 🙂

mimka54
autor
22. jan 2009

leishmania, ja prave neviem kedy to ma skoncit...

ivka19
22. jan 2009

leish,jasne,ze ked sa che ,tak sa da,ani my sme nevedeli presne kolko to bude trvat o to to bolo tazsie,ale zas na druhej strane to upevnilo nas vztah 😉

leishmania
22. jan 2009

hmm tak zalezi ci tomu vztahu veris, ja sa priznam ze nieekdy som uz tiez nevedela verit, ale MM stale veril.....

vydrzat sa da, ide len o to ci chcete....5x do roka tiez neni az take hrozne....a ked bude ten vztah napredovat tak do roka dvoch sa to myslim ze nejak vykrystalizuje...a niekde spolu zakotvite 🙂

janulle22
22. jan 2009

ivka- co se smejes.. 😀 😀 ... ale podalala sem si prihlasku na skolu tak on zustane tady(brno) a ja se odstehuju s malym z5 domu a budem se zase vidat tak jak sem popsalala musim si od nej odpocinout...je nevim jak to budem delat az se on vrati nastalo... 😅 😀

leishmania
22. jan 2009

ivka to je pravda aj podla mna to ten vztah upevnilo... 🙂

ivka19
22. jan 2009

janulle,ze si musis od neho oddychnut 😀 kolko ste uz spolu 😉

ivka19
22. jan 2009

leish,ako sa hovori,vsetko zle je na nieco dobre 😉

kili
22. jan 2009

mimka, a ako dlho ste spolu? možno fakt je dobré ten vsťah udržiavať, ale nebrániť sa novému a keď ste si súdení, tak sa dáte po tých rokoch zas dokopy

mimka54
autor
22. jan 2009

sme spolu tri roky, fakt neviem ci si hladat nieco nove alebo cakat ☹ ☹ ☹

mexx
22. jan 2009

Mne taky vztah vydrzal 9 mesiacov (ale uz do siesteho to dost skripalo)... 😅 Myslim, ze to ale dost zalezi od vasej vyspelosti a vaznosti vztahu a toho, ci ste ochotni to vydrzat, tahat dalej a dopracovat sa k uspechu... Napriklad ja som mala vtedy necelych 18, on 20, v takom veku je to skor o trapeni (ale vtedy sme to este nevedeli pochopit). A potom sme sa motali v zacarovanom kruhu, ked to raz odmietal vydrzat on, potom ja, a tak dookola sme stale nieco riesili...az sme nakoniec pochopili, ze tudy cesta nevede...a bolo. Vtedy sa mi to zdalo hrozneee...dnes sa na tom bavim. 😉
A ked sme s manzelom spolu este len chodili, ja som studovala 400 km dalej, videli sme sa nejaky kazdy druhy/treti vikend po par hodin, inak sme si telefonovali, a prezili sme. 🙂 Ale je pravda, ze cim bol nas vztah vaznejsi, tym horsie som potom tie odlucenia znasala. Teda nerobila som z toho halo ani som nevyplakavala po veceroch, ze mi chyba (na taketo ja vobec nie som) 😅 - ale mna uz unavovalo takto cestovat a tesila som sa na to, ze budeme potom spolu... 🙂 A myslim, ze prave vdaka tomu, ze sme tak dokazali fungovat a neboli sme zvyknuti byt spolu kazdy den a kedy len chceme, sme si vazili chvile, ked sme spolu boli a dokazeme "fungovat oddelene" aj dnes...coz o niektorych svojich kamaratoch a znamych povedat nemozem... 😉

mexx
22. jan 2009

Mimka, najpodstatnejsia je asi odpoved na otazku, ci ho lubis a myslis, ze je to ten pravy. 😉

risiacik
22. jan 2009

mám skusenosť, i ked su už tomu dva roky dozadu, bola som veeľmi dlho sklamana, pretože sa mi po 4och rokoch "chodenie" priznal k nevere, kamošky mi vraveli varj bude rada aspon sa Ti priznal, ale nejde o to priznanie predsa ale o NEVERU. Skončili sme to, ☹ dlhšie to bolelo ale som rada že je to tak ako to je. I ked mi tvrdil že ma miluje , a myslela som si že je to ozaj vááážne, ale teraz nelutujem. Myslim že by som ho odvtedy stále už len podozrievala , bolo by to už nalomenéé..tak asi tak, Mimka netvrdim že ten tvoj Ti bude neverný len som sa s tebou chcela podeliť o realitu 😉

lienka26
22. jan 2009

mimko - my jsme se s přítelem vídali asi rok jednou za 14 dní o víknedu. Tak nějak jsme ale cítili, že chceme být spolu, tak se to vykrystalizovalo tak, že máme byt v pronájmu. Bohužel má přítel práci jinde (tam bydlí u rodičů), takže se cca 2 roky vídáme jen o víkendech. Pořád ale tak nějak plánujeme dopředu a víme, že časem budeme mít domeček.
Máme oba časově náročnou práci, ale prostě je to tak, že přes týden makáme a víkendy jsou naše. Vyprávíme si co jak jsme se měli, jezdíme na výlety, plánujeme...

U vás dvou je ta intenzita osobního kontaktu dost malá. Voláte si aspoň, píšete sms-ky, maily? Možná je právě teď čas na rozhovor jak na tom tedy jste.

janulle22
22. jan 2009

ivka19-jsme spolu 5 let a par dni... 😉 ...

zkusit to muzete a ivids jak se budes citit a jak to bude dal s vama vypadat...ale za zkousku to stoji ne..? 😉

risiacik
22. jan 2009

juj zabudla som dôležitu vec, R pracoval v zahraničí, a nebolo to len na kratku dobu, bol rozhodnutý že tam chce žiť, už aj ja som myslela že sa dam presvedčiť, ale stalo sa čo sa stalo