Vzťahová výchova a iné (attachment parenting). Sem sa

valka
10. okt 2008

Ja viem, ze aj na ceskom MK prebieha diskusia AP, ale vela sloveniek tam nechodi...takze sem sa 🙂

verulka
22. dec 2008

adelke vsetko naj 😵
nam sa gule vcelku vydarili, aj velkaci robili- celu rodinu sme obdarovali 😀 a aj doma nam par ostalo:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

audreyd
22. dec 2008

dík 😎 adeli odovzdám 🙂 ona má tuším všade 22 😕 meniny aj narodky a dokonca aj paulíny je 22. jún či júl...

vyprážajú sa aj kvety z bazy 🙂 normálka sa obalia v múke s cukrom a na oleji... ale netuším ako to chutí 😅

audreyd
22. dec 2008

verul, feši gule 🙂 my sa tento rok zaobídeme s mašľami a anjelmi z medovníkov opatlanými snehom 🙂 dala som amovi na hranie a riadne sa do toho zakusol 😀 bol od bielkového snehu až za ušami 🙂 ale tí anjeli nemajú chybu 😵

valka
autor
22. dec 2008

audreyd, hod foto 😉

audreyd
22. dec 2008

valka, myslíš adama alebo tých "anjelov" ? 😕

wanda007
22. dec 2008

fibi, naaadherny havo! zavidim

olinka6226
23. dec 2008

ahojte, ideme na kramare na rontgen pluc, tak drzte palce nech si nas tam nenechaju a vianoce stravime doma ☹

inak vsetkym prajem krasne a hlavne pohodove vianoce

valka
autor
23. dec 2008

audreyd, ak mas, tak idealne je adama, ako robi anjelov 😀 ale hlavne teda tych, ze ako to vyzera so snehom, lebo to som este nikdy nevidela....

oli, co sa deje?

fibi
23. dec 2008

ahojte, oli držíme silno palce

naše špagátové gule https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

smary
23. dec 2008

fibi nadherne....pouzila si lepidlo,alebo sklo? 🙂

oli myslime na vas....

fibi
23. dec 2008

smary, škrobila som. Tekuté sklo som nezohnala

venonna
23. dec 2008

joooj, oli, verul, prajem vam, aby ste na svatky boli pospolu 🙂

venonna
23. dec 2008

tda kazda s rodinou... (som to nejak blbo napisala) 😒

olinka6226
23. dec 2008

ahojte prave sme dorazili z kramarov. pockali sme si tam smiesnych. 6 hodin. maly ma zapal pluc. ak sa mu pohorsi, tak musime do nemocky 😒 😒 no ale snad sa bude len lepsit

kili
23. dec 2008

tak držíme palce, nech je to len lepšie

kepi
23. dec 2008

🙂jaaaaaj chore deticky..nic horsie😢my mame sopliky , ale uz netecu, len semtam vytrieme vatovymi tycinkami..trva to uz vyse tyzdna, ale pohoda🙂taa vela zdravia vsetkym a krasneho pokoja🙂, vlani sme viancoe stravili v nemocnici, taak sa teraz dvojnasobne tesim🙂

certica
23. dec 2008

jeemine, nestraste s nemockami 😲 .
oli, no teda ☹ , samkovi rychle zlepsenie zelame, nech sa vyhnete najhorsiemu, teda pobytu mimo domov. a preco ste tam tak dlho cakali? moje nervy! 😨

babule, krasne vianocne sviatky vam vsetkym, hlavne v zdravi, poklidu a s usmevom 😎 🙂

audreyd
23. dec 2008

ahojte 🙂 knižky dnes išli, hádam v zdraví a celé dorazia 🙂 neskôr hodím číslo účtu, neponáhľa 🙂

papa, krásne sviatky bez chorôb prajeme 🙂

valka, anjelikov opatlaných nahodím tiež 😵

kili
23. dec 2008

ahojte 🙂
dnes sme konečne spravili darčeky pre babky https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
to my všetko robíme tak v predstihu 😅 😀
dnes tu bola mama a dala doniesla darčeky, aby sme mali pod stromčekom a ja som ešte nemala pobalené 🤐 , povedala som jej, že teda 26teho, keď prídeme na obed, ale asi zajtra vyšlem muža, nech ich tam donesie, to bude lepšie.

indy
23. dec 2008

ahojte
vidim, ze ste vsetky super sikovne a tvorive. My sa uz vyse tyzdna liecime takze sme dnes nabehli do knihkupectva a skoro vsetci budu obdarovani knizkou. Mojmirko uz je celkom zdravy, ale zase to preskocilo na mna takze aj vianoce budu take unavenejsie, ale hlavne nech pokojne. To vam zo srdca vsetkym zelame 🙂

fibi
23. dec 2008

aj my všetkým želáme krásne vianoce aj šťastný a hlavne zdravý nový rok 🙂

weroni
23. dec 2008

babulky ahojte 🙂

ja som moc tieto dni nestihala, furt sme s Esterkou cavargovali a ja som sa blaznila s takymi vecickami ako nastenka s jej fotkami, polrocny odtlacok rucky, farbenie ramcekov na fotky a podbone 😝 😀
No a vytesovala som sa z balenia darcekov ktore som este nemala dobalene a priznam sa, vcera som dokupila este posledne darceky 😀 hoci vsetky naplanovane su uz niekolko tyzdnov zabalene - kedze ja mam uchylku ze zboznujem balenie darcekov tak som si to rozlozila a kazdy den som nieco zabalila - aby som si to neminula vsetko nara 😀
No ked sme s Esterkou navstivili hrackarstvo a tam som este zbadala tooooooolko krasnych veci 😅 😀 to je hruza, mna pustit do obchodu.. a najmä do hrackarstva 🤐 😀 😀 😀

Uz sa neviem dockat zajtrajska, ked 5-rocny synovec rozbali darceky, aj malej ked rozbalime a vsetky tie farby a zvuky co ju cakaju juuuuj uz sa tesim 😀 a najma na niektore darceky ktore budu totalne prekvapenia - uz sa neviem dockat tych vyrazov tvari ktore uvidim 😀 ja to milujeeeeeeeeem, strasne rada davam darceky a najmä take o ktorych ti obdarovani vobec netusia co dostanu a najlepsie je ked si myslia ze nic nedostanu 😀

Napr. moja svokra navrhla mojmu muzovi nech si tento rok nedavame dospeli darceky lebo minuly rok mala len jedneho vnuka a tento rok ma uz tri vnucatka tak vsetky peniazky minula na ne a muz jej povedal ze jasne ok ale my sme jej dali spravit ten fotokalendar a ona take veci miluje taj sa uz na to tesim ako ho rozbali - ked jej podam darcek a ona bude sokovana lebo vobec necaka ze daco dostane 😀

A tak 😀

Ja som tento rok nakupila strasne vela veci takych o ktorych ani moj muz nevie - aj pre nasu Esterku aj pre synovca 😉 😀 tak aj na to jeho prekvapenie sa tesiiiiiiiiim 😀

No jo,
babulky tak vam chcem zazelat prekrasne Vianoce, uzite si ten carovny cas - pre mna je hrozne carovny, ja z toho asi nikdy nevyrastiem, milujem ozdobovanie stromceka, balenie darcekov, pocuvanie vianocnej hudby, proste som z toho cela mimo 😝
Najvica sa tesim na rozziarene tvare obdarovanych blizkych to je uplne suprove 🙂

Tak si to vychutnajte plnymi duskami a babulky, do noveho roka tou spravnou nohou 🙂
Mozno sa tu este v tomto roku stretneme ale ak nie (kedze mame naplanovane dost behacky po rodine a kamaratoch 🙂 ) tak prajem pohodovo straveneho Silvestra hlavne bez ujmy na zdravi 😀 a ozaj nech ten novy rok prinesie hlavne kooooooooooooooopu zdravia, lasky - to su dve najdolezitejsie veci ktore uz potom idu ruka v ruke so stastim 🙂
A nech sa vam splnia sny ale nie vsetky lebo clovek potrebuje mat vzdy nieco o com sniva 🙂 😵
A este ze vas mam rada ale to viete 😀

Takze stastne a veseleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......... 😵 😵 😵

audreyd
23. dec 2008

baby, vedeli ste, že vianočná štóla musí stáť tri týždne? 😕 ja teda ee, a akurát ju mám v trúbe 😖 tí šmejdi v knihe o vianočnom pečive to napísali až do posledného riadku 😠 no neva, tak o tri týždne vám poviem, ako chutí 😀 ale vyzerá dosť dobre 😎

tak aj od nás šťastné a veselé 😵 😵 😵

smary
24. dec 2008

baby
prave som dokoncila poznozkoveho psa 😀 trvalo mi to celych 6 hodin 🙄 ale neviem ci mam odvahu odfotit ho 😅 (nikdy pred tym som nic nesila 🤐 )

kazdopadne
Prajem Vam nadherne,pokojne a pozehnane sviatky 😵 😵 😵

wanda007
24. dec 2008

Dievcata, prajem vam krasne sviatky!!!

Vcera vecer isla moja kamaratka do porodnice, dietatko malo prist dnes rano, ale este sa mi neozvala... Boze, nech su obidve v poriadku!!!

fibi
24. dec 2008

smary len sa nehanbi, ja som strašne zvedavá na jurkovho ponožkového psa 😉

olinka6226
24. dec 2008

wandi drzime jej palce. smary aj ja som zvedava na hava 😀 mimochodom fibi, nejaky havo nam pribudol na stenu 😀 cas vytiahnut koberec 😀

wanda007
24. dec 2008

olinka ako sa ma drobec?

od kamosky furt ziadne spravy...

olinka6226
24. dec 2008

samko teda nic moc... zase mu teraz navecer stupla teplota cez 38,5 ☹ pol hodku teraz pospal a zas je hore. po nurofene teplota trosku klesla, no uvidime snad nebudu nutne zabaly. inak stale chrci.

verulka
24. dec 2008

oli, to ma mrzi..ma aj nejake vazne priznaky, ked mu hrozi nemocka? mne mal risko x zapalov pluca v nemocke sme boli len raz 😉 tak snad bude dobre..
muzovi lieky nezabrali, takze 26.12. ideme do nemocky na dalsie vysetrnia 😢
no a vyzerato tak ,ze si to odnesie moje kojenie..na lavom prsku mi totalne do krvi praskla bradavka, mozem ho len jemne odstriekat a druhe mi zacal dnes ron odmeitat..takze tasim zasoby z mrazaku a uvidime co dalej..
ale Vianoce boli aj napriek vsetkemu krasne a tajomne a proste uzasne 😵